75 000 $
1 145
$/м²
Чеський проект
2 дня назад
1 мес. назад
6 (сегодня 0,
вчера 0)
Описание
Ексклюзивна пропозиція!
Продаж трикімнатної квартири в топовій локації - поруч з Медичним Університетом.
Квартира розташована в цегляному будинку покращеного планування.
В квартирі є три роздільних кімнати, суміжний санвузол, два засклених балкона.
Простора кухня 11м2, широкий коридор.
Квартира не кутова і дуже тепла, планування на дві сторони.
Охайний і чистий під'їзд, є тамбур на 2 квартири.
Локація дуже вдала, поруч все необхідне.
Зручна транспортна розв'язка в будь-яку сторону міста.
За деталями дзвоніть, і ходімо на перегляд!
Простора кухня 11м2, широкий коридор.
Квартира не кутова і дуже тепла, планування на дві сторони.
Охайний і чистий під'їзд, є тамбур на 2 квартири.
Локація дуже вдала, поруч все необхідне.
Зручна транспортна розв'язка в будь-яку сторону міста.
За деталями дзвоніть, і ходімо на перегляд!
Детали
В квартире 2 комнаты, Тип будинку - Чеський проект. Есть газ, кухонная плита газовая. Есть 2 балкона. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - централизованная. Количество санузлов: 2. Владелец соглашается продать по программе єОселя. Тип кухни - кухня-студия. Количество спален: 3. Комиссия за услуги 5 %
История изменения цены
| 22.05.2026 | + 2 500 $ | 75 000 $ |
| 23.04.2026 | 72 500 $ |