48 998 $
860
$/м²
Тараса Шевченка ул., 120
БЕЗ КОМИССИИ
ПЕРЕУСТУПКА
Описание
Продається простора двокімнатна квартира в сучасному житловому комплексі!
✨ Основні переваги:
Кухня-студія з великими панорамними вікнами – наповнює простір світлом і створює затишну атмосферу.
Окрема батьківська спальня з виходом на простору терасу – ідеальне місце для ранкової кави або вечірнього відпочинку.
Роздільний санвузол – зручно для великої сім’ї.
Місткий коридор для зручного зберігання речей.
Житловий комплекс розташований у зручному районі – вся необхідна інфраструктура в пішій доступності.
Ідеальний вибір для комфортного життя!
✨ Основні переваги:
Роздільний санвузол – зручно для великої сім’ї.
Місткий коридор для зручного зберігання речей.
Ідеальний вибір для комфортного життя!
Детали
В квартире 2 комнаты, Технологія будівництва - Цегляна. Планировка комнат Раздельная. Общее состояние квартиры - Без ремонта. Работает без света - вода, газ. Без комиссии
История изменения цены
| 23.04.2026 | + 998 $ | 48 998 $ |
| 30.10.2025 | 48 000 $ |