Квартира дворівнева в хорошому будинку, вул. Шевченка. Квартира в нормальному стані, 120/52/27м. Автономне опалення, три кімнати, цікаве планування, кухня- вітальня, два с/в, вмонтовані кухонні меблі, підвісні стелі, сходи та підлога з натуральної деревини. У дворі є два паркомісця, закріплених за квартирою. Вільна
Продам 1но кімн.квартиру, вул.Шевченко, 7/9 цегляний будинок, є ліфт.
Одна з найкращих планувань, площа 35.5/19/8м, вихід на балкон із кухні, велика кімната з нішою, нова дубова столярка, продаж з меблями та технікою, душ-кабіна, лічильники .
Тел. [телефон скрыт]
4-х кімнатна квартира по вул. Героїв Крут. Панельний будинок на 9 поверсі, зверху повноцінний тех. поверх. Кімнати окремі, стан житловий, лоджія засклена. Біля будинку дитячий майданчик. Поряд школа, 3 дитячі садки, магазини.
1-кімнатна, 39 м², утеплена, з ремонтом та технікою! Панорамний вигляд!
Поверх 9 з 9 — без шуму зверху та з шикарним виглядом з вікна.
✅ Площа 39 м²
✅ Якісний ремонт
✅ Утеплена, бойлер
✅ Продається з кухонними меблями та технікою
✅ Чиста, світла, доглянута — можна заїжджати одразу після покупки
Теплий будинок, поряд магазини, зупинки, все необхідне для життя.
Телефонуйте, покажу у зручний час.
Вулиця Бориса Тена /Тутковського , 8/9 п , 3 роздільні кімнати., 66/38/7.5 , склопакети , кахель , вбудовані меблі . Квартира світла і чиста в гарному стані. Поруч школа , дитячий садок , магазини . 7 хвилин пішки до ТЦ Глобал.
Продається VIP квартира 85м2 в новому будинку, вул. Івана Сльоти (Бородія). Розташована на 9-му поверсі, 12-ти поверхового, цегляного, утепленого будинку. Будинок на балансі ОСББ, організована охорона, парковка, відеонагляд, має грузовий ліфт.
В квартирі зроблений капітальний евроремонт, при якому використовувались європейські, якісні матеріали. Автономне опалення, тепла підлога, підвісна та натяжна стелі, венеціанська та декоративна шпаклівка з додаванням елементів декору.
Квартира має 2 просторих, укомплектованих спальні, велика кухня-сдудія, великий об’єднаний санвузол, широкий коридор, гардеробні, гладильна кімната з вмонтованою технікою, броньована вхідна група. В квартирі дуже затишн...
Квартира в гарному, розвинутому районі - Промавтоматка; зручний 3 поверх; двостороннє планування; якісний дизайнерський ремонт зі смаком . Окремі кімнати, дуже сучасна та затишна
Пропонуємо до продажу стильну Євродвушку в одному з найкращих житлових комплексів міста-ЖК Фаворит,що розташований у затишному спальному районі Промавтоматика.
Житловий комплекс знаходиться у зручному та затишному районі з розвиненою інфраструктурою.
Усе потрібне поруч,в пішому доступі:дитячі садочки та школа,магазини,аптеки,зупинки транспорту.
Тихий район-ідеально для сім'ї.
Просторе та функціональне планування.
Автономне опалення:економія та комфорт у будь-яку пору року,встановлено кондиціонер.
Якісний та сучасний ремонт-квартира повністю готова до проживання.
Перевагою ЖК Фаворит -якісне будівництво,закритий двір,просторе подвір'я та облаштовані дитячі майданчики.
Ця квартира підійде,як...
Хочеш простору квартиру без зайвого пафосу, але з усім, що потрібно для життя?
Знайомся — твій новий дім в Житомирі!
Три окремі кімнати — для сну, відпочинку, роботи або дитячої мрії.
Гарний житловий стан — заходь і живи.
Вбудовані меблі й техніка залишаються — і це вже економія!
Газова колонка — гаряча вода завжди.
Балкон і лоджія — обидва засклені, ідеально для ранкової кави або зимового саду.
Район Промавтоматики — затишний, спокійний, з усією інфраструктурою під боком: школи, садочки, магазини, салони.
Ідеальний варіант для родини або розумної інвестиції.
Телефонуй — і зроби розумний вибір!
Продаж ЄВРОДВУШКИ з ремонтом у ЖК "Фаворит" м. Житомир
Пропонуємо сучасну квартиру у комфортному житловому комплексі "Фаворит", розташованому в зручному районі Житомира.
Локація: ЖК Фаворит, м. Житомир
Поверх: 8 із 10
Планування: кухня-студія + окрема спальня
Опалення: автономне (економне та незалежне)
Стан: з ремонтом, повністю мебльована
Техніка: наявна вся необхідна побутова техніка
Комплекс: сучасна забудова, облаштована територія, дитячі майданчики, зручне розташування
Ідеальний варіант для проживання або здачі в оренду
Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд!
Продається 3-кімнатна квартира в Житомирі, район Промавтоматика
Площа: 65 м²
Кількість кімнат: 3
Поверх: Середній
Тип будинку: Панельний
Стан: Заходь і живи — повністю укомплектована, з ремонтом, меблями та технікою
📍 Опис:
Продається світла, простора 3-кімнатна квартира в одному з найкомфортніших і найпопулярніших районів Житомира — Промавтоматика. Район давно зарекомендував себе як тихий, безпечний та максимально зручний для життя.
🏡 Основні переваги:
Повністю готова до проживання — нічого ремонтувати не потрібно
Великий затишний двір, сучасний дитячий майданчик
Розвинена інфраструктура: поруч дитячі садки, школа, магазини, аптеки, зупинки — все в пішому доступі
Зручне планування з...
Пропонується 1-кімнатна квартира в районі ТРЦ Глобал — одному з найзручніших та найпопулярніших для життя районів Житомира!
• Поверх: 4 з 5
• Площа: стандартна, з функціональним плануванням
• Стан: під ремонт — чудова можливість реалізувати свої дизайнерські ідеї
• Балкон: засклений
• Санвузол: сумісний
Локація — беззаперечний плюс:
Поруч усе необхідне для комфортного життя: ТРЦ, супермаркети, аптеки, зупинки громадського транспорту, школи, дитячі садочки, парки.
Квартира підходить як для власного проживання, так і для інвестиції — під оренду.
Такі варіанти на ринку зустрічаються рідко — не проґавте шанс!
Запрошуємо на перегляд!
Телефонуйте — деталі за номером.
Продаж 1-но кімнатної квартири по вул. Івана Мазепи.
Не кутова, зручний 3 поверх 5 поверхового будинку.
Замінені труби в санвузлі та на кухні.
Житловий стан. Стіни, стеля рівні. Готові під поклейку шпалер.
Чистий підʼїзд, будинок на балансі ОСББ. Лічильники на газ, світло та воду.
Гарно розвинена інфраструктура. Поряд знаходяться школи, садочки, магазини, аптеки, зупинки громадського транспорту.
Пропозиція від агентства нерухомості.
Перегляди за попередньою домовленістю.
Крошня ,сучасна квартира в ЖК Олімпійський - 75 метрів з ДОКУМЕНТАМИ. 8/9, 2 роздільні спальні і кухня/вітальня -35 метрів. Автономне опалення двоконтурний котел , підлога з електро підігрівом , фільтри на воду , 2 кондиціонера , відео спостереження в коридорі. Є датчикі на затоплення (датчикі вимикають воду в квартирі, як що десь протікає вода).Всі крани Німецької фірми =GROHE=, сан/вузол - ванна і душ. Є комора з документами- 2.5 метра. Квартира продається з вбудованими кухонними меблями і вбудованою побутовою технікою ( холодильник , духова шафа , посудомийна машина , варочна поверхня) + вбудовані шафи . Ремонт зроблений із дорогих , сучасних метеріалів . Ексклюзивний продаж.
Публикация объявлений доступна для зарегистрированных пользователей в роли “Риелтор” или “Владелец“.
Если на вашей странице АН остались объявления, которые вы хотите опубликовать, пожалуйста, напишите нам за кем из риелторов вашего агентства их закрепить.
Зарегистрируйте риелторов АН на RIELTOR.UA и привяжите их аккаунты к аккаунту АН, чтобы:
видеть совокупную статистику и расходы по объявлениям ваших риелторов,
пополнять баланс вашим риелторам,
видеть в кабинете все объявления, созданные вашими риелторами,
объявления риелторов были брендированы логотипом вашего АН