120 699 $
1 422  $/м²
Промислова вул., (Будинок 4.1)
БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Підзамче
ЖК Father
84.88 / 46.43 / 14.81 м²
поверх 6 з 9
Монолітно-каркасна
Новобудова
сьогодні
2 тиж. тому
9 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ

Адреса — місто Львів, вулиця Промислова, 50-52.
Кількість кімнат — три.
Поверх —6 з 9.
Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту.

Загальна площа — 84.88 м², житлова — 46.43 м², кухня — 14.81 м².
Опалення — індивідуальне, двоконтурний газовий котел.
Лоджія — одна, засклена.
Санвузол — один, роздільний.

Будинок вводиться в експлуатацію в 3 кварталі 2027 року.

Особливості даної квартири — концепція безпечного внутрішнього двора, повністю вільного від автомобілів, спеціально спроектований дитячий майданчик у вигляді фортеці, де малеча може почуватися справжніми захисниками власного замку, невеликий фонтан з лавочками навколо дарує прохолоду влітку та заспокоює шумом води, облаштовані затишні альтанки та затінені куточки, що ідеально підходять для неспішного спілкування. Територія комплексу є закритою та знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням, що забезпечує постійний контроль та безпеку мешканців.
Поруч з будинком: школа, дитячий садок, ТЦ ВАМ, ТРЦ SPARTAK, кінотеатр Multiplex, фітнес клуби OLIMP та Sportlife, супермаркети Сільпо та АТБ, лікарні та медичні центри, нова пошта.

Ми надаємо повний цикл: девелопмент, дизайн проект, ремонт та подальший продаж, або професійне управління нерухомістю для задачі в оренду.

Код обʼєкта: 5615 (2)
Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Є газ. Є балкон. Загальний стан квартири - Без ремонту. Гаряча вода - газовий котел. Кількість санвузлів: 2. Інтернет оптоволоконний. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Працює без світла - вода, газ, ліфт. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 3. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик, двір без авто. Без комісії