Rieltor стає частиною ЛУН

З початку війни 10+ млн. людей були вимушені покинути свої домівки, з них 6+ млн — переселились всередині країни. Знайти квартиру в оренду дуже важко, а в деяких містах — майже неможливо. Якщо оголошення є, то вони не завжди доходять до публікацій.

Від початку війни ми звʼязались із рієлторами і запровадили статус ‘Працюю зараз’ для того, щоб у людей була змога знайти тих, хто знається на житлі найкраще. А трохи пізніше зробили публікацію всіх оголошень безкоштовною.

Ми розуміємо, Rieltor час змінюватись. Ми хочемо робити найкращий сервіс для пошуку та розміщення житла. Навіть тимчасового.

Саме тому ми обʼєднуємось з ЛУН, тому що знаємо, що разом ми зможемо застосувати найкращі рішення та технології в сфері нерухомості.

Новина на Facebook

Все буде Україна 🇺🇦💜

Rieltor.ua - це інформаційний портал про нерухомість, на якому ви можете:

  • знайти найповнішу інформацію про об’єкти нерухомості на вторинному ринку та в новобудовах Києва та України, а також відомості про навколишню інфраструктуру та унікальні фото об'єктів нерухомості;
  • розміщувати оголошення про оренду і продаж квартир/будинків/комерційної нерухомості/земельних ділянок у всіх містах України.

Наша мета - стати глобальним інформаційним простором для рієлторів, агентств нерухомості і приватних осіб, надавати зручні та ефективні інструменти пошуку квартир для оренди чи купівлі. Сподіваємось, це дозволить Вам зекономити час і покращити процес розміщення і пошуку оголошень про продаж чи оренду.

Rieltor.ua - зручний сервіс пошуку нерухомості в Києві та інших містах України, доступний кожному!

На порталі Ви також можете:

  • подивитись фото нерухомості міст України;
  • швидко і зручно знайти квартири в Києві та інших містах, які підходять Вам або Вашим клієнтам;
  • подивитись положення об'єктів на карті та оцінити інфраструктуру прилеглих районів;
  • використовувати функції Особистого кабінету та можливості інтеграції з Viber

Наші контакти

e-mail: [email protected]

  • Про проєкт