Запитання та відповіді

Особистий кабінет

Оголошення

Основний розділ особистого кабінету. Містить список всіх ваших оголошень, поділений для зручності по типах нерухомості на: квартири, кімнати, будинки, землю і комерційну нерухомість.
Список оголошень в короткому вигляді показує основну інформацію про ваші об’єкти нерухомості: тип операції з об’єктом (продаж, оренда і т.д.), місто, в якому об’єкт розміщується, адреса і орієнтир, поверх, кількість кімнат, вартість і т.д. Також вказується кількість переглядів кожного оголошення та їхній індивідуальний рейтинг.

Виділяючи галочкою оголошення з загального списку, ви можете:

1) Підняти – функція, що дозволяє підвищити рейтинг ваших оголошень (за раз можна підвищити рейтинг одному об’єкту нерухомості) до певної позиції в загальному списку оголошень по місту або по конкретному району. Спочатку ви бачите позицію оголошення по місту чи району.При вказанні позиції вище - буде збільшуватись щоденна витрата монет. Також для збільшення переглядів можна виділити ваш рекламний об’єкт як Преміум оголошення (вартість послуги – 25 монет за добу). Зправа, у вікні підняття оголошень, також відображається статистика по ваших витратах на рекламу.
2) Редагувати – можливість змінити основну інформацію про об’єкт, або додати нову.
3) Видалити – видалення старого чи неактуального оголошення.
4) Оновити дату продзвону – вказання дати продзвону сьогоднішнім числом. Ви підтверджуєте, що оголошення досі актуальне.
5) Показувати – обрані оголошення відмічаються як актуальні і відображаються в списку оголошень при пошуку..
6) Чорновик – обрані оголошення відмічаються як недопрацьовані і відображатись на сайті не будуть.
7) Відкладено – вказується, що обрані оголошення вже знайшли свого клієнта і відображатись на сайті не будуть.

  • Запитання та відповіді
  • Особистий кабінет
  • Оголошення