Фильтры
Продажа коммерческой недвижимости в Белогородке
17 объявлений
- наибольшая площадь
17 объявлений
- наибольшая площадь

1 070 000 $
892 $/м²
ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
1200 м²
2015 год постройки
вчера
Продаж Майнового Комплексу під Готель / Клініку / IT / Реабілітаційний центр
Компанію Комплекс закритого типу . Територія під охороною. Комплекс складається з: 3 земельни ділянкі площею 48 соток у власності На кожну ділянку заведено по 150 кВт 5 поверхова будівля площею понад 1200м.кв. (розділений на 10 квартир, у кожній квартирі є електричний котел) Ліфт, Підземний паркінг Окрема офісна будівля площею 200 м.кв. з ремонтом, мелями та технікою (за окрему плату) є дозвіл; N-22176

2 145 000 $
650 $/м²
Осенняя ул., 22
многофункциональное помещение
3300 м²
сегодня
Склад класу В+.
Висота до низу ферм – 8 м.
Приміщення від 330 м2 до 3300 м2.
Наявність мезоніну для можливості влаштування офісів на 2-му поверсі.
Власна ТП 150 кВА на території, 15 кВт на кожен юніт 330 м2.
Свердловина, септик і пож. резервуари – на території.
Рампа висотою 1200 мм з доклевелерами та докшелтерами на кожні 330 м2. Наявність одного «нульового заїзду».
Охорона, пожежна сигналізація, відео-нагляд, зовнішній та внутрішній пожежні водопроводи входять у вартість. Автоматичне сплінкерне пожежогасіння може бути додано опціонально за додаткову плату (орієнтовно 50$ /м2).
Опалення електричне.
Стіни сендвіч-панелі PIR 100 мм.
Покрівля - ПВХ-мембрана 1,5 мм, утеплювач 200 мм. Конструкці...

1 900 000 $
350 $/м²
шевченка, 87
производственное помещение
5425 м²
1 нед. назад
#RR15619 Продаж виробничого приміщення 5 425 м² | вул. Шевченка, Білогородка, Бучанський район
Продаж недіючої нафтобази у Київській області, с. Шевченкове (Білогородка). Об’єкт із вигідним промисловим розташуванням та повним інженерним забезпеченням підходить для відновлення профільної діяльності або перепрофілювання під складський, виробничий чи логістичний комплекс.
Характеристики об’єкта:
— Загальна площа будівель: 5 425 м²
— Поверховість: 1 / 1
— Кількість приміщень: 20
— Земельна ділянка: 4,89 га (489 соток), промислового призначення, в оренді
— Зручний заїзд та маневрування вантажного транспорту
Інфраструктура нафтобази:
— 8 цистерн по 2 000 м³
— 2 цистерни по 500 м³
— Виробничі, т...

1 900 000 $
350 $/м²
с. Белогородка, Шевченка, 16 а
многофункциональное помещение
5425 м²
сегодня
Продаж недіючої нафтобази в Білогородці
Продається недіюча нафтобаза, розташована у Київській області, Бучанському районі, с. Шевченкове (Білогородка)
Об’єкт має зручне розташування та під’їзні шляхи, підходить для відновлення профільної діяльності або перепрофілювання під складський, виробничий чи логістичний комплекс.
Характеристики об’єкта:
8 цистерн по 2000 кубів/шт
2 цистерни по 500 кубів/шт
Земельна ділянка промислового призначення знаходиться в оренді. Загальна площа 4,89 га
Виробничі, технічні та офісні будівлі загальною площею 5425 м2
зручний заїзд для вантажного транспорту
Підійде для комерційної діяльності, зберігання, логістики або реконструкції під інші бізнес-проєкти....

849 867 $
845 $/м²
Богатырская ул., 2-А
многофункциональное помещение
1006 м²
2025 год постройки
вчера
До продажу доступні лоти 2-4 та в ІІ-й черзі. До оренди також можете розглянути дані лоти. Нижче базові умови контракту:
Орендна ставка: 7,2 $/кв.м з ПДВ. (при договорі з ТОВ, 6,0 $/кв.м без ПДВ при оплаті на ФОП)
Індексація оренди: щорічна індексація в розмірі 2%
Курс: на дату виставлення рахунку медіана продажу комерційного курсу
ОРЕХ: 1 $/кв.м з ПДВ.
Додаткові платежі: комунальні послуги згідно тарифів постачальників послуг та показників лічильників (електроенергія, вода, опалення)
Дата передачі сухого складу для Опоряджувальних робіт: 1 кв. 2026 р.
Дата підписання основного Договору Оренди/У власність: 1 кв. 2026
Термін дії договору оренди: від 3 років

1 900 000 $
350 $/м²
Шевченка, 16
многофункциональное помещение
5425 м²
вчера
Продаж недіючої нафтобази в Білогородці
Характеристики об’єкта:
8 цистерн по 2000 кубів/шт
2 цистерни по 500 кубів/шт
зручний заїзд для вантажного транспорту

56 000 $
1 538 $/м²
Михаила Величко ул., 26
многофункциональное помещение
36 м²
2021 год постройки
3 дня назад
КОД 48320
Продам власне житлово-комерційне приміщення вільного призначення;
магазин, салон краси,ательє,офіс ,тощо.
Загальна площа 36 м2
Приміщення поділено на 2 кімнати повноцінний санвузол і кухня.
1 кімната (виробнича студія для виготовлення та ремонту одягу)
2 кімната (примірочна зона відпочинку з диваном і великим зеркальним шкафом )
Ідеально підійде для салону краси.
Пол плитка, стіни пошпакльовані і поклеєні шпалери, зроблена розводка електрики по всьому приміщенні.
Встановлений бойлер, якісна сучасна сантехніка.
Фасадне розположення на проїзну частину.
2 панорамних вікна з двома окремими входами.
Прохідне місце!
Звертайтесь, буду радий відповісти на усі питання по даній проп...

1 900 000 $
3 885 $/м²
Шевченка, 5
производственное помещение
489 м²
3 дня назад
RR15619 Продаж виробничого приміщення 5 425 м² | вул. Шевченка, Білогородка, Бучанський район
Характеристики об’єкта:
— Загальна площа будівель: 5 425 м²
— Поверховість: 1 / 1
— Кількість приміщень: 20
— Зручний заїзд та маневрування вантажного транспорту
Інфраструктура нафтобази:
— 8 цистерн по 2 000 м³
— 2 цистерни по 500 м³
— Виробничі, те...
Ищите коммерческую недвижимость в Белогородке по фильтрам
2 500 000 $
2 500 $/м²
Антона Чехова ул., 18
БЕЗ КОМИССИИ
производственное помещение
1000 м²
4 дня назад
Киевская обл. с. Белогородка. Я годная ферма. Земля- 58 га- частная собственность. Из них- 45 га- голубика- 5 сортов. Своя подстанция- 150 кВт. 5 промышленных скважин. Склады,трактора, ангары, общежитие,летняя кухня на 150 чел. Получено разрешение на теплицы- 0.84 га. Под раннюю малину. Урожай- 250 тонн, потенциал -до 400 тонн. Договора поставки с мегамаркетами. Экспорт товара во многие страны. Форма оплаты- любая.Есть варианты по всей Украине!Звоните,и я с радостью отвечу на все ваши вопросы!))
Ниже смотрите другие обьявления автора.
28 000 $
698 $/м²
Владимирская ул., 99
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Белогородка
многофункциональное помещение
40 м²
4 дня назад
Локація ЖК «Білогородка» вул. Володимирська, 99
Продаж комерційного приміщення з ремонтом:
-40,1 м2;
-напівпідвальний, цокольний поверх;
-висота стелі 2.65 м;
-підлога -плитка , стелі натяжні;
-окрема вхідна група, на вікнах і вході решітки;
-open space, роздільний с/ з душевою кабіною, підсобне приміщення , коридор;
-3 фази, 380 В, водонагрівач, інтернет;
-опалення електрокамін;
-паркомісце.
- підходить під будь-який вид діяльності: салон краси / барбершоп / медичний кабінет /дитячий клуб / курси / офіс тощо.
Через дорогу ринок, магазини, поруч школа , під будинком зупинка транспорту. Нова пошта відділення 400м.
Ціна 28000 $ БЕЗ%

2 145 000 $
650 $/м²
Осенняя ул., 17
склад
3300 м²
1 нед. назад
Склад класу В .
Висота до низу ферм – 8 м.
Приміщення від 330 м2 до 3300 м2.
Свердловина, септик і пож. резервуари – на території.
Опалення електричне.
Стіни сендвіч-панелі PIR 100 мм.

65 000 $
1 080 $/м²
Михаила Величко ул., 30
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Белый Шоколад.Center
помещение свободного назначения
60 м²
2025 год постройки
2 нед. назад
Продаж комерційного приміщення вільного призначення
Фасадне на виїзд в сторону Сільпо
Парковка вільна навпроти, також є майданчик справа
(Будинок введено в експлуатацію - продаж по переуступці)
Білогородка
ЖК Білий Шоколад Центр
Площа приміщення 61.17м - правильної форми - прямокутне + місце під туалет
Можна поділити на два по 30 метрів (зробити другий вхід) і здавати в оренду
Заведено 15 кВт від забудовника
6 фасадних панорамних, вітринних вікон
при покупці була домовленість із управляючою компанією що дозволять поставити столики в нішу яка виникає між підіздами і не заважатиме на широкому тротуару

1 900 000 $
350 $/м²
шевченка, 1
многофункциональное помещение
5425 м²
2 нед. назад
Характеристики об’єкта:
— Загальна площа будівель: 5 425 м²
— Поверховість: 1 / 1
— Кількість приміщень: 20
— Зручний заїзд та маневрування вантажного транспорту
Інфраструктура нафтобази:
— 8 цистерн по 2 000 м³
— 2 цистерни по 500 м³
— Виробничі, т...

1 900 000 $
350 $/м²
шевченка, 16
производственное помещение
5425 м²
3 нед. назад
Характеристики об’єкта:
— Загальна площа будівель: 5 425 м²
— Поверховість: 1 / 1
— Кількість приміщень: 20
— Зручний заїзд та маневрування вантажного транспорту
Інфраструктура нафтобази:
— 8 цистерн по 2 000 м³
— 2 цистерни по 500 м³
— Виробничі, т...

80 000 $
1 600 $/м²
Михаила Величко ул., 3
торговое помещение
50 м²
2013 год постройки
1 мес. назад
#A25244 Продаж фасадного комерційного приміщення | ЖК «Білий Шоколад», Білогородка Пропонується на продаж фасадне комерційне приміщення в селі Білогородка, Київська область, у центрі ЖК «Білий Шоколад» — одному з найбільш заселених та активних житлових комплексів передмістя Києва. Приміщення розташоване на фасаді, має відмінну видимість та постійний пішохідний трафік. Раніше тут працював бар, що підтверджує готовність локації до комерційної діяльності. Характеристики приміщення: повністю обладнана кухня з усією технікою та приладами сучасний якісний ремонт продається з меблями можна одразу запускати бізнес без додаткових інвестицій підходить під кафе, бар, кав’ярню, магазин, салон, студію, о...
2 100 000 $
636 $/м²
Осенняя ул., 40-В
многофункциональное помещение
3300 м²
1 мес. назад
Склад класу В+.
Висота до низу ферм – 8 м.
Приміщення від 330 м2 до 3300 м2.
Свердловина, септик і пож. резервуари – на території.
Опалення електричне.
Стіни сендвіч-панелі PIR 100 мм.

849 867 $
845 $/м²
Богатырская ул., 2-А
склад
1006 м²
1 мес. назад
#32972
Індексація оренди: щорічна індексація в розмірі 2%
ОРЕХ: 1 $/кв.м з ПДВ.
Термін дії договору оренди: від 3 років