Фильтры
Продажа квартир за 70000 долларов в Борисполе
21 объявление
- наибольшая площадь
21 объявление
- наибольшая площадь
39 900 $
512 $/м²
Ясна ул., 47
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
78 / 29 / 30 м²
этаж 1 из 2
2026 год постройки
вчера
У продажу 2-кімнатний Таунхаус в КМ Паларіс. Від власника
Ціна 39900у.о.
Площа - 78м2
На території комплексу: паркова зона, дитячі та спортивні майданчики, бювет, дитячий садочек. Будується магазин та кафе.
Безпека: закрита територія (КПП) з відеоспостереженням.
Інфраструктура: школи, дитсадки, лікарні, супермаркети, торгівельно-розважальні центри, тренажерні зали, кафе, ресторани, аптеки, автобусна розвязка.
Ділянка, у вас у власності – зелена зона+ паркомісце
Договір купівлі-продажу.
Нотаріальне оформлення.
БЕЗ комісії.
41 000 $
812 $/м²
Віктора Йови ул., 1
1 комната
51 / 22 / 13 м²
этаж 7 из 10
2020 год постройки
сегодня
1-к квартира 50,5 м² | Бориспіль | вул. Йови,1 | Без комісії
Продаж просторої 1-кімнатної квартири у м. Бориспіль, вул. Йови,1.
Ціна 41 000 $
Купівля можлива по державним програмам!
Документи більше 3 років!
Без комісії!
Основні характеристики:
- Площа: 50,5 м² (житлова — 22,3 м², кухня — 13,4 м²)
- 7-й поверх 10-поверхового цегляного будинку
- Є просторий балкон з кухні
- 2 ліфти (грузовий та пасажирський)
- ОСББ
- Власна котельня
- Газ у будинку.
В будинку є резервне живлення !
Завжди є подача води, опалення і працюють ліфти !
Чудова пропозиція для тих, хто шукає квартиру з можливістю комфортного життя та зручним розташуванням!
Поруч: зупинка транспорту, магазини, супермаркети, аптеки, Но...
Приобрести квартиру в Борисполе за 70000 долларов ($)

33 999 $
773 $/м²
Привокзальная ул., 2/4
1 комната
44 / 17 / 10 м²
этаж 14 из 18
сегодня
Без комісії! Без % для покупця!
До вашої уваги пропонується на продаж простора, світла квартира з покращеним плануванням. ЖК "Сонячний", м.Бориспіль, вул.Вокзальна. Комплекс із чотирьох будинків, має власну котельню, створено ОСББ, є генератор, світло завжди, також завжди є опалення і вода, та інтернет. Квартира дуже світла, розведена електрика, двокамерні вікна, є великий санвузол і простора лоджія з якої відкривається чудовий вигляд. документів на право власності понад 3 роки, 1 власник. Перегляди у зручний для Вас час. ID: 93215

57 900 $
793 $/м²
Головатого ул., 6
3 комнаты
73 / 41 / 8 м²
этаж 6 из 9
сегодня
Вашій увазі пропонується велика, простора квартира, в м.Бориспіль, вул. Головатого 6.
Майже центр міста, поруч є всі блага цивілізації.
Квартира в звичайному житловому стані, вікна поміняні. Є дві лоджії. На поверсі є кладовка, для зберігання великогабаритних речей. У дворі є гараж для авто. Двір закритий. В будинку ОСББ.
Дзвоніть, записуйтеся на перегляд. ID: 93343
51 000 $
708 $/м²
Ясна ул., 12
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Паларис
2 комнаты
72 / 24 / 23 м²
этаж 1 из 2
2025 год постройки
вчера
Пропоную розглянути двокімнатний Таунхаус площею 72 кв.м. розташованому в Борисполі, в тихому та безпечному місці.
Готовий таунхаус, можна заходити на ремонт. Два поверхи, дві спальні, два санвузла та велика кухня-студія. Комунікації міські. Газ. Встановлений двоконтурний газовий котел. Перед будинком власне паркомісце та зелена зона.
На території: дитячі та спортивні майданчики, паркова зона, кав'ярня, продуктовий магазин, дитячий садок, бювет, гостьова парковка, зона для вигулу тварин. Відеонагляд по всій території.
Обслуговуюча компанія забезпечить вашу зручність, включаючи прибирання, вивезення сміття та охорону. Ви можете бути впевнені у безпеці та комфорті вашого життя в КМ Паларіс....

55 000 $
519 $/м²
Деснянская ул., 1г
3 комнаты
106 / 36 / 12 м²
этаж 3 из 3
2 дня назад
Підходить під єОселю!
Простора квартира в таунхаусі!
Чудовий варіант для життя з власною зеленою зоною та терасою!
Продається 3-кімнатна квартира в місті Бориспіль, на вулиці Деснянській, 1г. Загальна площа — 140 м2. Прокладено електрику, зібрано щиток, заведено воду та встановлено насос. Загальний стан помешкання — під ремонт. Чудовий варіант для втілення ваших дизайнерських ідей!
Комплекс закритого типу на 8 квартир. Будинок — таунхаус на три поверхи. Власна тераса, площею 1,4 сотки. Двір з автоматичними воротами та парковкою. Наявність свого подвір’я — безсумнівна перевага, яка дозволяє облаштувати зону відпочинку на свіжому повітрі.
Тихий приватний район міста, поруч невелике озеро...
52 000 $
1 138 $/м²
Старокиевская ул. (Ватутіна), 36
1 комната
46 / 20 / 12 м²
этаж 3 из 10
сегодня
Пропоную 1к картиру по вул.Старокиївська 3/10-поверх.будинку 45.7/20.2/11.9 Коридор 8.9 санвузол 3.9 Балкон з кухні,засклений. Стан:заїзжай та живи.Залишаються всі меблі та побутова техніка. Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою: поруч зупинка громадського транспорту, магазини та супермаркети, відділення «Нової пошти», банкомат, навчальні заклади,кафе. Є відеоогляд.Агенція.

29 500 $
383 $/м²
Глебова ул., 10
3 комнаты
77 / 37 / 8 м²
этаж 1 из 2
вчера
Продається двоповерхова квартира 76,9 м² у Борисполі, вул. Глібова 10. Під ремонт.
З власним двориком та великим балконом.
Якщо ви шукаєте простір із потенціалом — цей варіант саме для вас. Квартира має два повноцінні поверхи, окремий вхід та власний дворик, що особливо зручно для сімей з дітьми, домашніх улюбленців або для тих, хто мріє про свій куточок відпочинку просто під домом.
Основні переваги:
- Площа 76,9 м² — ідеальна для створення сучасного планування.
- Два рівні, що дозволяє розділити приватну та гостьову зони.
- Власний дворик — можливість облаштувати терасу, барбекю-зону чи маленький сад.
- Великий балкон, який можна перетворити на комфортний простір для відпочинку.
- Будинок...
Ищите жилье в Борисполе за 70000 доларів ($) по фильтрам
34 000 $
1 133 $/м²
Соборна ул., 4
єВідновлення
Аэропортовский
1 комната
30 / 17 / 6 м²
этаж 5 из 5
вчера
Пропонується до продажу тепла та затишна 1-кімнатна квартира в житловому стані.
Квартира не кутова, дуже тепла взимку. Є засклений балкон. Зручне планування та комфортний варіант як для власного проживання, так і для подальшої здачі в оренду.
Зручне місце розташування — початок міста. Поруч зупинка транспорту, школа, дитячий садочок та необхідна інфраструктура.
Можливий продаж по державних програмах.
Вартість: 34 000 $, можливий торг.
Комісія агенції нерухомості сплачується покупцем у розмірі 5%.

40 000 $
881 $/м²
Соборна ул., 8
2 комнаты
45 / 28 / 7 м²
этаж 2 из 4
1963 год постройки
вчера
Продаж двокімнатноі квартири 45м2 по вул. Соборна 8 в м. Бориспіль. Район 8і школи.
Затишна квартира знаходиться на 2гому поверсі 4хповерхового цегляного будинку.
Без комісії для покупця!
Документи в порядку. Податки мінімальні. Розглянемо продаж по Програмі.
Це гарний варіант для вашого спокійного життя!
Основні характеристики квартири:
2 кімнати (одна прохідна)
Є погріб на вулиці
2 підвальні приміщення в будинку
Проведений інтернет
Відмінна інфраструктура: поруч дитячий садок, школа, дитяча та доросла поліклініка, Аеромол.
Зручне розташування - близькість до зуп...
31 500 $
1 141 $/м²
Екскаваторна ул., 12
БЕЗ КОМИССИИ
ЖД вокзал
1 комната
28 / 15 / 6 м²
этаж 1 из 2
2 дня назад
Продам від власника 1 к. квартиру в Борисполі біля ж/д вокзалу!
Адреса: Київська обл., м. Бориспіль, вул. Екскаваторна, б. 12, кв. 11 (орієнтир СУМ - 17, за переїздом).
Квартира затишна, тепла, світла в спокійному районі Борисполя!
Квартира після ремонту: замінені старі радянські вікна на нові м/п, переклеєні шпалери, перефарбовані двері, труби, батареї, підлога, замінений унітаз тощо.
Горяча вода буде постійно, бо в квартирі є газова колонка. Так само і з приготуванням чи розігріванням їжі - є газова плита, яка працює навіть при відсутності світла.
Є підключений інтернет і можливість підключити телебачення.
В квартирі встановлені лічильники на газ та світло.
Біля квартири є магазин Фора, ап...
51 000 $
630 $/м²
Европейская ул. (Красноармейская), 7
єВідновлення
Шевченковский
4 комнаты
81 / 45 / 9 м²
этаж 2 из 5
2 дня назад
Продаж 4-кімнатної квартири в центрі міста —
вул. Європейська
Пропонується простора 4-кімнатна квартира в самому центрі міста!
Поверх: 2/5
Загальна площа: 81 м²
Житлова: 52 м²
Кухня: 8,5 м²
Квартира в житловому стані, частково мебльована.
Роздільний санвузол, встановлений бойлер.
Балкон та лоджія засклені.
Опалення — централізоване, плита — газова.
Зручне планування
Світла та тепла квартира
Гарна локація
Розвинена інфраструктура: поруч парк, дитячий майданчик, садочок, школа, супермаркети, банки, пошта, зупинки громадського транспорту — усе в пішій доступності
Перегляд у зручний для Вас час — телефонуйте!
59 000 $
637 $/м²
Владимира Момота ул., 46
єВідновлення
3 комнаты
93 / 46 / 13 м²
этаж 5 из 9
1997 год постройки
2 дня назад
Продаж простої 3к.квартири по вулиці Момота 46
Загальна площа квартири 92,6м2
5 поверх 9 поверхового будинку
Квартира потребує ремонту, кімнати окремі
,два балкони засклені (м/п),
лоджія деревʼяна
Вся більш детальна інформація по телефону
Додатково покупець сплачує комісію 5% агенції нерухомості
55 000 $
1 009 $/м²
Скіфська ул., 40
єВідновлення
Привокзальный
3 комнаты
55 / 37 / 7 м²
этаж 1 из 2
2 дня назад
Продається трьохкімнатна квартира у тихому спальному районі! Розташована на першому поверсі двоповерхового цегляного будинку. Індивідуальне газове опалення, тепловодяна підлога. Окремі, світлі кімнати та повністю укомплектована кухня з усією необхідною технікою, яка залишається новим власникам. Гаряча вода від бойлера. Квартира утеплена зовні. Тепла, простора, комфортна. Меблі та техніка залишаються! Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд!
Комісія для покупця 5%
66 000 $
747 $/м²
Киевский Шлях ул., 95
3 комнаты
88 / 52 / 12 м²
этаж 7 из 20
2018 год постройки
2 дня назад
Продаж 3-кімнатної квартири
вул. Київський Шлях, 95 | 7 поверх
Пропонується простора та світла 3-кімнатна квартира загальною площею 88,3 м².
Кухня — 11,7 м².
*Розташована на 7 поверсі
*Квартира двостороння, не кутова
* 2 лоджії
Поруч уся необхідна інфраструктура
Ідеальний варіант для комфортного проживання сім’ї.
55 000 $
1 407 $/м²
Рабочая ул., 3
1 комната
39 / 11 / 18 м²
этаж 7 из 10
2019 год постройки
2 дня назад
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Графіт» — ідеальний вибір для сучасного життя!
Пропонується до продажу затишна квартира з продуманим плануванням у новому житловому комплексі.
Основні характеристики:
Площа: загальна — 39.1 м², простора кухня — 18.1 м².
Стан: після будівельників, що дає вам чудову можливість втілити власний дизайн-проєкт.
Електрика: розводка вже виконана — суттєва економія вашого часу та бюджету
Опалення: індивідуальне газове
Висота стелі: 2.75 м, що візуально додає простору та світла.
Переваги комплексу:
Безпека та комфорт: закрита територія, що забезпечує приватність та спокій.
Паркування: наявний гостьовий паркінг для вашого авто або авто ваших гостей.
Інфрастру...
66 000 $
747 $/м²
Киевский Шлях ул., 95
3 комнаты
88 / 52 / 12 м²
этаж 7 из 11
2018 год постройки
2 дня назад
Продаж 3-кімнатної квартири
вул. Київський Шлях, 95 | 7 поверх
Кухня — 11,7 м².
✔️ 7 поверх
✔️ Квартира двостороння, не кутова
✔️ 2 лоджії
✔️ Поруч уся необхідна інфраструктура
Ідеальний варіант для комфортного проживання сім’ї.
Ціна: 66 000 $
Без комісії для покупця.
54 000 $
1 688 $/м²
Головатого ул., 20
1 комната
32 / 16 / 8 м²
этаж 3 из 10
1 нед. назад
БЕЗ%%% До Вашої уваги пропоную до продажу 1к квартиру СТУДІО, 32/16/8 кв.м., розташована на 3 поверсі, сучасного нового будинку, в чудовому районі міста Бориспіль Головатого 20. В квартирі виконаний ремонт, встановлена вся побутова техніка, меблі, є все для проживання. Поруч школи, садочки, кафе, ресторани розвинута інфраструктура, до міста Київ 15 хв на авто. Запрошую на перегляд, для потенційного покупця відправлю відео огляд квартири. Квартира підійде як для бізнесу так і для проживання.

39 000 $
830 $/м²
Бабкина пер., 349
єВідновлення
Соцгородок
2 комнаты
47 / 35 / 6 м²
этаж 1 из 5
1 нед. назад
Продаж 2к квартири, пров. Бабкіна, 349, м. Бориспіль
Площа: 47 м² (житлова — 35 м², кухня — 6 м²)
Поверх: 1 із 5
Пропонуємо простору, світлу та теплу квартиру, розташовану на 1-му поверсі. Ідеально підійде для літніх людей, сімей із маленькими дітьми або під комерційне використання.
Планування: дві великі суміжні кімнати, кухня, роздільний санвузол, простора лоджія.
Встановлена газова колонка, що забезпечує гарячу воду цілий рік і дозволяє економити на комунальних платежах.
Розвинена інфраструктура поруч: школи, дитячий садок, дитячий майданчик, ТЦ «Аеромол», магазини, спортзал, медичний центр та все необхідне для комфортного життя.
Зручна транспортна розв’язка — поруч зупинки громадськог...
68 000 $
1 046 $/м²
Виктора Баталина ул. (Мічуріна), 2а
БЕЗ КОМИССИИ
Звездный
2 комнаты
65 / 35 / 13 м²
этаж 6 из 9
2007 год постройки
1 нед. назад
без %. Продам у відмінному стані квартиру, з сучасною якісною технікою і меблями. В затишному, озелененому місці із чудовою панорамою з вікон.
Бориспіль, вул. В. Баталіна 2а.
Площа - 64,4м2. Поверх - 6, будинок 9 поверхів.
Теплий цегляний будинок 2007 року, стіни тепллі, цегляні товщиною 60см., два утеплені закриті балкони, лоджия. Вікна метало-пластик, виходять на чудовий краєвид і панораму. Тихий двір з територією для паркування авто. Якісний сучасний будинок з охайними парадними входами, сходами, ліфтом, закрита предквартирна кімната-гардеробна на крило з двох квартир.
В квартирі 13м2 світла простора кухня з балконом, з дерев'яним розкладним столом, витяжка, духовка, газова плита, х...