Самые популярные улицы города
Улицы Борисполя
Топ объявлений Борисполя
60 000 $
600 $/м²
Приймаченко
100 / 37 / 44 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
2024 год постройки
сегодня
Можливий обмін на квартиру
Продаж одноповерхового будинку 100м2, розташований на земельній ділянці 5 соток.
Бориспіль, вул.Приймаченко (р-н Лозівка).
Загальна площа 100м2
3 кімнати : 13м2, 12м2, 12м2.
Простора кухня-вітальня 44м2, є можливість зробити камін (підключити твердопаливний котел).
Просторий санвузол, гардеробна та бойлерна.
Вихід на терасу з кухні (не входить в загальну площу).
По периметру ділянки зроблено капітальний паркан. Встановлені відкатні ворота і хвіртка.
Комунікації (заведені в будинок):
- 17 кВт електроенергії
- Свердловина 70 метрів, встановлена насосна станція.
- Септик
Будинок будувався для себе, виключно з якісних матеріалів та за всіма технологіями будівництва.
Ст...

48 000 $
909 $/м²
Киевский Шлях ул., 95
1 комната
52.8 / 21.5 / 14.5 м²
этаж 13 из 20
2018 год постройки
1 нед. назад
В квартирі частково зроблений ремонт.
Переваги квартири та комплексу
• Сучасний будинок з цегли, рік будівництва - 2018.
• Хороше планування: достатньо простору для комфортного життя.
• Зручний поверх (13-й) - поєднання гарного виду та зручності.
• Інфраструктура комплексу : поруч - магазини, школа та сервіси, що робить життя зручнішим.
• Підійде як для проживання, так і для здачі в оренду.
• Зручне розташування транспорту, до найближчого
метро
20 хвилин на транспорті.
110 000 $
1 051 $/м²
Голосіївська, 1-ж
104.7 / 42.6 / 14 м²
3 этажа
1 сот
3 комнаты
2020 год постройки
вчера
Продається перевірений окремий будинок з ремонтом і власною земельною ділянкою 1,65 соток на 105 м² у м. Борисполі (Підходить під програму єОселю)
Мрієте про власний будинок із терасою, куди можна заїхати та жити вже сьогодні? Пропонуємо до продажу повноцінний, сучасний будинок для сім’ї де кожна деталь створена для вашого комфорту.
Тихий район Борисполя. Всього 2,1 км до центра міста. Поруч зупинка транспорту, магазини та інша інфраструктура.
Чому цей будинок — ваш найкращий вибір?
Це окремий об'єкт нерухомості на власній земельній ділянці з окремим кадастровим номером та адресою.
Ідеально під «єОселю»: Завдяки статусу окремого будинку, процедура кредитування проходить максимально швидко...
39 500 $
790 $/м²
Ясна ул., 12
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
50 / 20 / 20 м²
этаж 2 из 2
1 нед. назад
Продаж 1 кім квартири на 58м2 після будівельників.
Таунхаус у місті Бориспіль, має одну спальню на 16м2 та санвузол з кімнати.
На першому поверсі кухня на 20м2 та санвузол.
Гарне планування для сімї з одного/двух людей. Також вигідний варіант для здачі у оренду.
Закрита територія
Власний парк та зелені зони
Дитячі майданчики та місця для прогулянок
Кавʼярня та продуктові магазини поруч
Сусіди — молоді пари та сімʼї з дітьми
Тут діти безпечно гуляють на подвірʼї, а батьки п’ють ранкову каву просто біля дому
39 900 $
512 $/м²
Киевский Шлях ул., 39
Відеотур
Звездный рынок
3 комнаты
78 / 40 / 22 м²
этаж 2 из 2
2021 год постройки
1 нед. назад
Ціна39900дол
80м2 - дата здачі 01.07.2027
2кім. квартира - таунхаус з своїм власним паркомісцем та зеленою зоною .
Дві окремі спальні та велика кухня студіо .
Територія котеджного містечка:
- Система охорони та відеоспостереження з пропускним пунктом та закритим шлагбаумом за персональною пропускною системою;
- Футбольне поле з покриттям;
- Майданчик для вигулу собак з покриттям;
- Дитячий майданчик з покриттям та огородженням;
- Майданчик з спортивними тренажерами з покриттям;
- Бювет на території;
- Система сортування сміття в спорудах господарського типу зі збереженням архітектурного середовища;
- Стоянка для гостей;
Газ, котел, централізовано каналізація та підключено водопостачанн...
55 600 $
695 $/м²
Ясна ул., 12
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Паларис
2 комнаты
80 / 40 / 25 м²
этаж 1 из 3
2016 год постройки
1 нед. назад
Таунхаус – найкраща альтернатива квартирі. При купівлі будинку у Вас у власності земельна ділянка. Парковка на авто.
Дуже хороше планування: двоповерховий таунхас, два санвузли. Велика світла кухня студіо на 30м2. ,на другому поверсі спальня на 12м2 та на 17м2 і санвузол
Усі комунікації міські та вже підключені.
Встановлено котел.
Телефонуйте, докладніше по телефону
6 000 $
1 000 $/сот
рильського, 8
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
6 сот
вчера
Продаж декількох ділянок у місті Бориспіль( к.ном. 3220886700:07:003:1438) більше інформації за телефоном.
мають правильну форму (прямокутна, висока) готова до будівництва. Електрика проходить вздовж ділянок, поруч є збудовані будинки та сусіди які активно будуються. Від ділянки 500 метрів до центральної асфальтованої дороги, під'їзд до ділянки грунтовий. Неподалік зупинка громадського транспорту до місту Бориспіль, а до Києва всього 20 хвилин на авто. Продаж ділянки БЕЗ КОМІСЇ!

127 000 $
977 $/м²
Славутицька, 58
130 / 58 / 17 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
2019 год постройки
2 дня назад
Без комісії для покупця. Продаж двоповерхового будиноку в м. Бориспіль (СТ»Ніко-Фінанс») вул. Славутицька 58.
Будинок загальною площею 130 м. кв. Побудований з піноблоку, облицьований жовтою цеглою. Дах - фінська черепиця, утеплений. Опалення - твердопаливний котел, тепла водяна підлога, власна свердловина, переливний септик, електрика - 5 Квт. Ворота автоматичні.
В будинку на першому поверсі простора вітальня з великим вікном , також є виход на терасу, дві спальні кімнати.
На другому поверсі - незавершений ремонт, є тераса 12 м2.
Ділянка 6 соток з ландшафтним дизайном, є гараж з ямою та автоматичними воротами. залишається генератор.
Телефонуйте відповім на всі питання.
28 600 грн/мес
Гоголя ул., 61
85 / 55 / 30 м²
2 этажа
2 сот
2 комнаты
2023 год постройки
1 нед. назад
Оренда таунхаусу 85м2. 28600 грн
Індивідуальне газове опалення. Своя земельна ділянка.
Має дві окремі спальні (ліжко двуспальне та два полуторних). Кухня студіо.
Санвузол - два (душова) , пральна машина, на кухні є посудомийна машина.
м.Бориспіль вул Гоголя,61 (біля 5 школи)
Вся техніка нова, газове опалення, тепла підлога, централізовано водопостачання.
котеджне містечко - закрите містечко майже в самому центрі Борисполя.
-охорона та відеоспостереженя
-власний парк та бювет
-закрита територія
-зона вигулу домашніх тварин
-дитячі та спортивні зони
-7 хвилин до центру міста
оплата перший місяць та гарантійний платіж 30 000грн. Комісія агенції нерухомості -(50%)
39 900 $
512 $/м²
Ясна ул., 47
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
78 / 29 / 30 м²
этаж 1 из 2
2026 год постройки
сегодня
У продажу 2-кімнатний Таунхаус в КМ Паларіс. Від власника
Ціна 39900у.о.
Площа - 78м2
На території комплексу: паркова зона, дитячі та спортивні майданчики, бювет, дитячий садочек. Будується магазин та кафе.
Безпека: закрита територія (КПП) з відеоспостереженням.
Інфраструктура: школи, дитсадки, лікарні, супермаркети, торгівельно-розважальні центри, тренажерні зали, кафе, ресторани, аптеки, автобусна розвязка.
Ділянка, у вас у власності – зелена зона+ паркомісце
Договір купівлі-продажу.
Нотаріальне оформлення.
БЕЗ комісії.
21 250 грн/мес
125 грн/м²
Броварская ул., 46
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
склад
170 м²
сегодня
Здам в оренду новий, сучасний склад, утеплений, клас А. Виробниче приміщення з ремонтом від 50-170 кв.різними частинами. А також є склади до 700 кв.м. Склади знаходяться при в'їзді до м. Бориспіль з боку Києва, вул. Броварська 46. Через місто їхати не треба. Висота стелі 6 метрів. Вартість оренди 125 грн. м. кв.
[телефон скрыт]
84 900 $
584 $/м²
Віктора Йови ул., 1
4 комнаты
145.3 / 83.4 / 9.3 м²
этаж 10 из 11
вчера
Продається 4к пентхауз в новобудові міста Бориспіль, ЖК Уюткіно по вул. Віктора Йови буд.1.
-Загальна площа - 145,3кв.м.
-Друхрівнева
-Будинок введено в експлуатацію, право власності на квартиру отримано.
-Ефективно-зручне планування. Окремі кімнати та велика кухня с виходом на балкон.
-Власна котельня. Лічильник тепла.
-Газ
-Закрита територія з великим двором та дітячим майданчиком. Навколо будинку багато паркувальних місць.
- поруч школа, садок, магазини, аптеки, нова пошта, банки, автобусна зупинка.
-Документам понад 3 роки.
-Підлягає під програми Є-Оселя та інші.
БЕЗ КОМІСІЇ!

260 000 $
1 250 $/м²
Киевский Шлях ул., 71а
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
208 м²
2008 год постройки
2 дня назад
Комерційне приміщення в центрі Борисполя, вільного призначення – 208 м² з можливістю розширення до 350 м²
Пропонується до продажу просторе комерційне приміщення у самому серці Борисполя – вул. Київський Шлях, 71. Локація – центральна площа міста, поруч з міською радою, ЦНАП, школою №1, супермаркетом «Сільпо», відділенням Нової Пошти та пішохідною зоною міського парку.
Площа: 208 м² + можливість розширення до 350 м²
Поверх: 1-й/цоколь Торгово-офісний центр
Стан: з якісним ремонтом – функціонував салон краси та бар.
Виходи: два окремі входи з різних боків будівлі
Комунікації: центральне опалення, електропотужність 35 кВт (з можливістю збільшення), кондиціонери
Фундамент/стіни/перекриття: зал...
41 000 $
812 $/м²
Віктора Йови ул., 1
1 комната
50.5 / 22.3 / 13.4 м²
этаж 7 из 10
2020 год постройки
сегодня
1-к квартира 50,5 м² | Бориспіль | вул. Йови,1 | Без комісії
Продаж просторої 1-кімнатної квартири у м. Бориспіль, вул. Йови,1.
Ціна 41 000 $
Купівля можлива по державним програмам!
Документи більше 3 років!
Без комісії!
Основні характеристики:
- Площа: 50,5 м² (житлова — 22,3 м², кухня — 13,4 м²)
- 7-й поверх 10-поверхового цегляного будинку
- Є просторий балкон з кухні
- 2 ліфти (грузовий та пасажирський)
- ОСББ
- Власна котельня
- Газ у будинку.
В будинку є резервне живлення !
Завжди є подача води, опалення і працюють ліфти !
Чудова пропозиція для тих, хто шукає квартиру з можливістю комфортного життя та зручним розташуванням!
Поруч: зупинка транспорту, магазини, супермаркети, аптеки, Но...

69 500 $
971 $/м²
Новая 2-я ул., 10
3 комнаты
71.6 / 40.7 / 7.5 м²
этаж 4 из 9
сегодня
Продається затишна 3-кімнатна квартира площею 71,6 м² на комфортному 4 поверсі 9-поверхового будинку. Простір продуманий для життя родини: окремі кімнати, світла атмосфера та хороший житловий стан.
Загальна площа — 71,6 м²
Житлова площа — 40,7 м²
4 поверх із 9
Газ
Косметичний ремонт
Оновлена проводка
Утеплений фасад
Меблі та техніка залишаються
Квартира тепла, доглянута та готова до проживання. Переважна більшість меблів залишається новим власникам, тому переїзд буде максимально легким.
Локація — одна з головних переваг. Центральна частина міста, поруч усе необхідне для комфортного життя родини: школа БАЛ, магазини, транспорт, аптеки, дитячі майданчики та інша інфраструктура в пішій досту...
153 000 $
1 471 $/м²
Киевский Шлях ул., 52
БЕЗ КОМИССИИ
Центральная площадь
104 / 23 / 33.5 м²
2 этажа
6 сот
2 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Продам укомплектований будинок 104м2 у Борисполі вулиця Травнева.
Повністю готовий для життя – продається з меблями та технікою!
Площа будинку: 85 м² + тераса (19м2, розмір 5,4*3,5метри) + горище 103м2+ сарай 13м2.
Планування : кухня-студія 33,5 м2 з виходом на терасу,дві спальні по 11,5 м2, окрема гардеробна, бойлерна, 2 с/в, коридор та вихід на горище 103м2, яке можливо зробити під 2 просторі кімнати.
Виконано якісний ремонт із сучасних матеріалів.
Опалення: електричний котел, водяна тепла підлога, у кімнатах – радіатори з автоматичним регулюванням, є інвертор/акамулятор.
Заведено 3 траси під кондиціонери.
Є відеодомофон.
Комунікації :
- Електоенергія 17 кВт, лічильник день/ніч.
- Септ...

33 999 $
773 $/м²
Привокзальная ул., 2/4
1 комната
44 / 17 / 10 м²
этаж 14 из 18
сегодня
Без комісії! Без % для покупця!
До вашої уваги пропонується на продаж простора, світла квартира з покращеним плануванням. ЖК "Сонячний", м.Бориспіль, вул.Вокзальна. Комплекс із чотирьох будинків, має власну котельню, створено ОСББ, є генератор, світло завжди, також завжди є опалення і вода, та інтернет. Квартира дуже світла, розведена електрика, двокамерні вікна, є великий санвузол і простора лоджія з якої відкривається чудовий вигляд. документів на право власності понад 3 роки, 1 власник. Перегляди у зручний для Вас час. ID: 93215
145 000 $
700 $/м²
Садовая ул.
207 / 82 / 17 м²
2 этажа
8 сот
6 комнат и более
вчера
Продаж затишного будинку в центрі Борисполя!
вул. Садова
Площа будинку: 207 м²
Ділянка: 8.1 сотки
Ціна: 145 000 $
✔️ Без комісії
✔️ Можлива купівля за державними програмами
✔️ Продаж з меблями та технікою
Про будинок:
Дуже теплий, доглянутий та затишний будинок, ідеально підійде для великої родини.
Є 2 окремі входи, що зручно для проживання двох сімей або зонування простору.
Планування:
1 поверх:
* кухня-вітальня – 16.7 м²
* веранда – 11.6 м²
* окрема кухня – 6.1 м²
* 3 кімнати – 16 / 15.2 / 7.5 м²
* коридор – 9.6 м²
* 2 санвузли + ванна
* 2 котельні (газова + твердопаливна з окремим входом)
* кладова
* сходова – 11.2 м²
2 поверх:
* спальня 17.3 м² з власним санвузлом та балконом
* спал...

57 900 $
793 $/м²
Головатого ул., 6
3 комнаты
73 / 41 / 8 м²
этаж 6 из 9
сегодня
Вашій увазі пропонується велика, простора квартира, в м.Бориспіль, вул. Головатого 6.
Майже центр міста, поруч є всі блага цивілізації.
Квартира в звичайному житловому стані, вікна поміняні. Є дві лоджії. На поверсі є кладовка, для зберігання великогабаритних речей. У дворі є гараж для авто. Двір закритий. В будинку ОСББ.
Дзвоніть, записуйтеся на перегляд. ID: 93343
65 500 $
819 $/м²
Полевая ул., 110А
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
80 / 53 / 10 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
2017 год постройки
сегодня
Ідеальний варіант для тих, хто хоче реалізувати власні ідеї — з уже виконаними основними роботами, якісно та на совість.
Локація:
Затишна вулиця з асфальтованим під’їздом (останні 100 м — ґрунтова дорога), спокійні та доброзичливі сусіди.
Інфраструктура в пішій доступності:
- ЦЕНТ МІСТА( міська рада/Макдональдс) - 2.5 км(дорогою) або 2 км по прямій;