51 000 $
708  $/м²
БЕЗ КОМИССИИ ЖК Паларис
72 / 24 / 23 м²
этаж 1 из 2
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2025 год постройки
вчера
3 мес. назад
176 (сегодня 1, вчера 0)
Описание
Пропоную розглянути двокімнатний Таунхаус площею 72 кв.м. розташованому в Борисполі, в тихому та безпечному місці.

Готовий таунхаус, можна заходити на ремонт. Два поверхи, дві спальні, два санвузла та велика кухня-студія. Комунікації міські. Газ. Встановлений двоконтурний газовий котел. Перед будинком власне паркомісце та зелена зона.

На території: дитячі та спортивні майданчики, паркова зона, кав'ярня, продуктовий магазин, дитячий садок, бювет, гостьова парковка, зона для вигулу тварин. Відеонагляд по всій території.

Обслуговуюча компанія забезпечить вашу зручність, включаючи прибирання, вивезення сміття та охорону. Ви можете бути впевнені у безпеці та комфорті вашого життя в КМ Паларіс.

Поряд: магазини, зручна транспортна розв'язка, школа, дитячій садок, зупинка, озеро, До центру 2 хв., до Києва 25 хв.

Нотаріальне оформлення.
Документи готові.
ДЗВОНІТЬ для запису на перегляд.
Детали
В квартире 2 комнаты, высота потолков 2.83 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Планировка комнат Раздельная. Есть газ. В квартире есть Ванна. Дом построен в 2025 году. Общее состояние квартиры - Без ремонта. Горячей воды нет. Интернет оптоволоконный. Работает без света - вода, газ, интернет. Без комиссии
В квартире есть
  • Ванна
Верифицированный профиль
Gold partner
4
Года опыта
3
Года на сайте
Активных объявлений 3
Эксклюзивных объектов 0
Рекламная активность 3472
Последний визит на сайт вчера
Рекомендовать
История изменения цены
22.02.2026 + 3 000 $ 51 000 $
21.02.2026 - 950 $ 48 000 $
06.02.2026 48 950 $