Фильтры
Аренда торговых помещений в Броварах
18 объявлений
- наибольшая площадь
18 объявлений
- наибольшая площадь
1 500 $/мес
9 $/м²
Василия Симоненко ул., 117
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Ярославский
многофункциональное помещение
167 м²
сегодня
Оренда комерційного приміщення з ремонтом — затишне кафе по вул. Василя Симоненка, буд. 117, м. Бровари, метро "Лісова" - 10 хв. на авто.
Цокольний поверх 10-ти поверхового житлового будинку.
Приміщення з двома окремими входами в різні зали кафе та аварійним виходом з підсобного приміщення.
Загальна площа — 167 кв.м
Висота стель — 3.15 м
Підключені всі комунікації: централізована вода та водовідведення, електроенергія 21 кВт (можливість збільшити до 45 кВт)
Якісний ремонт: плитка на підлозі, стіни пофарбовані та з оздобленням. Шумоізоляція стелі.
Функціональне планування:
2 просторі зали для гостей, 2 кухні, 2 санвузли, 2 підсобні приміщення — все готове для комфортної роботи.
Можлива ор...
50 000 грн/мес
500 грн/м²
Симона Петлюры ул. (Черняховського), 12
многофункциональное помещение
100 м²
вчера
Оренда фасадного комерційного приміщення 100 м² | Бровари
Пропонується в довгострокову оренду комерційне приміщення вільного призначення
м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 12
Фасадне розташування над проїжджою та пішохідною зоною забезпечує хорошу видимість і стабільний трафік.
Загальна площа: 100 м²
Вартість: 600 грн/м²
Переваги:
* фасадний вхід + ще 2 додаткових
* власна територія перед приміщенням
* закритий внутрішній дворик
* окремо стояча будівля
* 1 поверх
Характеристики:
* виконаний ремонт
* санвузол
* бойлер
* кондиціонер
* якісне освітлення
Підійде для:
відділення банку, медичного центру, стоматології, ветеринарної клініки, магазину, шоуруму, офісу, сфери послуг, навчального...
42 000 грн/мес
600 грн/м²
Василия Симоненко ул., 107-А
многофункциональное помещение
70 м²
2022 год постройки
вчера
Оренда комерційного приміщення в ЖК «Атлант» | Бровари
Здається в оренду нежитлове приміщення
м. Бровари, вул. Василя Симоненка, 107-А (ЖК «Атлант»)
Приміщення розташоване на 1 поверсі житлового будинку, має окремий вхід та зручний під’їзд.
Загальна площа: 70,4 м²
Локація з активним пішохідним і автомобільним трафіком. Поруч працюють магазини, аптека, відділення пошти, заклади харчування та інша інфраструктура.
Підійде для:
офісу, магазину, шоуруму, салону краси, барбершопу, кав’ярні чи пекарні, стоматології, медичного центру, лабораторії, аптеки, відділення банку або мікрофінансової установи, юридичної чи нотаріальної діяльності, навчального центру, дитячого розвитку, сервісного центру...
18 000 грн/мес
281 грн/м²
Сергея Москаленко ул. (Красовського), 41
многофункциональное помещение
64 м²
2016 год постройки
вчера
Оренда приміщення Бровари, вул. Сергія Москаленка (Красовського),41 ЖК Олімпійський.
Фасад, окремий вхід, цоколь, загальна площа- 64 кв.м.
Планування: 2 зали, санвузол.
В приміщенні ремонт. Підлога-плитка, стіни пофарбовані, стеля підвісна Амстронг. Розводка електрики. Інтернет оптоволокно. Н-2,5м. Є невеликі вікна.
Електрика- 15,75кВт.
Раніше був продуктовий магазин. Сусіди аптека, аналізи.
Перед приміщенням зупинка громадського транспорта-30м.
Поруч супермаркет Фора.
Приміщення вільне.
Нежитловий фонд, фіз.особа.
Ціна 18.000 грн/місяць (280 грн/м2) Без комісійних для орендаря. Представник власника Тимофій Садіков

80 000 грн/мес
200 грн/м²
Василия Симоненко ул., 2
многофункциональное помещение
400 м²
2009 год постройки
2 дня назад
Оренда приміщення загальною площею 400м.кв. Два входи. Корисна площа складає 300м.кв, яка складається з 5 приміщень ( від 35 до 70 м.кв), кожна кімната має свою витяжну вентиляцію, два санвузли і душова. Підходить під будь який вид діяльності. Зручна транспортна розв'язка

1 000 $/мес
12 $/м²
Соборна ул., 23
многофункциональное помещение
86 м²
2025 год постройки
4 дня назад
Пропонується в оренду фасадне кутове приміщення площею 86 м² у ЖК бізнес-класу "Krona Park" (Бровари), що має високі стелі (4.2 м) та зручний під'їзд. Об'єкт знаходиться у районі з високою прохідністю та підходить під широкий спектр комерційної діяльності.
#RR17142
240 грн/мес
0 грн/м²
Сечевых Стрельцов ул. (Щолківська), 1
Відеотур
многофункциональное помещение
3300 м²
4 дня назад
Оренда комерційного приміщення під виробництво, склад, офіс, Бровари
Здається в оренду окремо стоячі будівлі в м. Бровари, Київська область.
Основна інформація:
Локація: м. Бровари, Київська область
Загальна площа: до 3 300 м²
Мінімальна площа оренди: від 396 м²
Вартість — 240 грн/м²
Призначення: виробництво, склад або офіс
Планування та характеристики:
Висота стелі: 4,2 – 5,5 м (підходить для виробничого обладнання)
Промислова антипилова підлога
Є санвузли та вода
Ворота для заїзду вантажного транспорту
Інфраструктура та комунікації:
Асфальтований під’їзд
Електроенергія, газ, свердловина, центральна каналізація
Поруч офісні та виробничі будівлі, бізнес-центр, парковка
Зручна транспор...
240 грн/мес
0 грн/м²
Сечевых Стрельцов ул. (Щолківська), 1
Відеотур
многофункциональное помещение
740 м²
4 дня назад
Комерційне приміщення в оренду — м. Бровари
Є 1 поверх, оренда від 400 до 3300м2.
Планування та характеристики:
Промислова антипилова підлога
Є санвузли та вода
Ворота для заїзду вантажного транспорту
Інфраструктура та комунікації:
Асфальтований під’їзд
Електроенергія, газ, свердловина, центральна каналізація
Поруч офісні та виробничі будівлі, бізнес-центр, парковка
Зручна транспортна розв’язка
Основна інформація:
- Локація: м. Бровари, Київська область
- Тип приміщення: окрема триповерхова будівля як адмінбудівля, і 2 поверхи складських приміщень. Можна обʼєднати.
Приміщення буде оснащене системою опалення від газового к...
Ищите торговые помещения в Броварах по фильтрам

3 000 грн/мес
1 000 грн/м²
Ярослава Мудрого ул., 2
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
3 м²
1988 год постройки
5 дней назад
Тип об’єкта: магазин / кав’ярня
Адреса: Київська обл., м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 2
Район: Броварський
Площа: 3 м²
Вартість оренди: 3 000 грн/міс
Пропонується в оренду компактне комерційне приміщення площею 3 м² на першому поверсі будівлі. Завдяки зручному доступу об’єкт добре підходить для формату швидкого обслуговування клієнтів.
Локація має стабільний пішохідний трафік: поруч розташовані зупинка громадського транспорту, Укрпошта, кафе та інші об’єкти інфраструктури.
Приміщення підійде для:
– кав’ярні формату «to go»;
– невеликого магазину;
– продажу мобільних аксесуарів;
– перукарських або б’юті-послуг;
– іншої комерційної діяльності.
Зручний варіант для старту малого бізнесу з мі...

5 700 грн/мес
1 000 грн/м²
Ярослава Мудрого ул., 2
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
6 м²
1988 год постройки
5 дней назад
Тип об’єкта: магазин / кав’ярня
Адреса: Київська обл., м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 2
Район: Броварський
Площа: 5,7 м²
Вартість оренди: 5 700 грн/міс
Пропонується в оренду компактне комерційне приміщення площею 5,7 м². Об’єкт розташований при вході в будівлю під сходами, що забезпечує постійний потік людей та хорошу видимість.
Завдяки зручному доступу та вдалому розташуванню приміщення ідеально підходить для бізнесу, орієнтованого на швидке обслуговування клієнтів.
Поруч знаходяться зупинка громадського транспорту, Укрпошта, кафе та інші об’єкти інфраструктури, що формують стабільний пішохідний трафік.
Приміщення підійде для:
– кав’ярні;
– невеликого магазину;
– точки продажу;
– обміну...

1 000 $/мес
12 $/м²
Соборна ул., 23
многофункциональное помещение
86 м²
2025 год постройки
1 нед. назад

1 000 $/мес
12 $/м²
Соборна ул., 23
многофункциональное помещение
86 м²
2025 год постройки
1 нед. назад
Оренда фасадного кутового приміщення в ЖК Krona Park, Бровари
Пропонується в оренду фасадне кутове комерційне приміщення площею 86 м² у сучасному житловому комплексі бізнес-класу Krona Park.
Приміщення має вигідне розташування на перетині потоків мешканців, що забезпечує стабільний пішохідний трафік і високу видимість для вашого бізнесу.
Переваги:
фасадне кутове розташування — максимальна рекламна привабливість
площа: 86 м²
висота стелі — 4.2 м (ідеально для реалізації сучасних комерційних рішень)
великі вітринні вікна
зручний під’їзд та доступ
приміщення без ремонту — можливість реалізувати будь-який дизайн під свій бізнес
Ідеально підійде під:
кафе, салон краси, магазин, шоурум, аптеку,...
60 000 грн/мес
600 грн/м²
Симона Петлюры ул. (Черняховського), 12
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
100 м²
1 нед. назад
Оредна шикарного приміщенння вул.Симона Петлюри 12 Відкрий свій масштабний бізнес у самому серці Броварів!
Пропонується чудове комерційне приміщення площею 100 м² у топовій прохідній локації — поруч вокзал, зупинка громадського транспорту, житловий масив, промислові підприємства та безліч комерції!
Основні переваги:
Простора зала — 60 м² + 2 окремі кабінети (ідеально під офіс, салон, магазин, медцентр тощо)
Світло — 15 кВт, 3 фази
Кондиціонер, охоронні датчики, свіжий сучасний ремонт
Індивідуальні лічильники на світло і воду — жодних додаткових платежів!
Власна земельна ділянка з невеликим двором — зручно для розвантаження авто або облаштування зони відпочинку
Рекламні можливості: банерна пл...

1 000 $/мес
12 $/м²
Соборна ул., 23
торговое помещение
86 м²
2025 год постройки
2 нед. назад
RR17142

60 000 грн/мес
300 грн/м²
Героев УПА ул. (Кирпоноса), 7-А
многофункциональное помещение
200 м²
2 нед. назад
Шукаєте великий, універсальний простір для вашого бізнесу?
Здається в довгострокову оренду просторе приміщення загальною площею 200 м²
Зручне розташування.
вул. Героїв УПА - Незалежності
Всі необхідні комунікації.
Мінімальний термін 3 роки. Можливість канікул на час ремонту.
Телефонуйте для більш детальної інформації.

1 000 $/мес
12 $/м²
Соборна ул., 23
многофункциональное помещение
86 м²
2025 год постройки
3 нед. назад

1 000 $/мес
12 $/м²
Соборна ул., 23
многофункциональное помещение
86 м²
2025 год постройки
3 нед. назад
Пропонується в оренду фасадне кутове приміщення площею 86 м² у ЖК бізнес-класу "Krona Park" (Бровари), що має високі стелі (4.2 м) та зручний під'їзд.
Об'єкт знаходиться у районі з високою прохідністю та підходить під широкий спектр комерційної діяльності.
RR17142
80 000 грн/мес
771 грн/м²
Чорних Запорожців ул. (Короленка), 55
БЕЗ КОМИССИИ
торговое помещение
104 м²
4 нед. назад