Фильтры
Продажа квартир в Броварах (Броварской район, Киевская область)
31 объявление
- наибольшая площадь
31 объявление
- наибольшая площадь

50 000 $
1 174 $/м²
Василия Симоненко ул., 113-А
1 комната
43 / 19 / 8 м²
этаж 1 из 10
2020 год постройки
вчера
Продаж 1-кімнатної квартири в сучасному районі міста Бровари (вул. Василя Симоненка, 11
Загальна площа — 42,6 м²
Комфортний житловий будинок
Квартира у житловому стані, потребує косметичного ремонту, що дає можливість облаштувати простір під власний смак без значних вкладень.
Світла та простора, з функціональним плануванням. Є все необхідне для проживання на перший час.
Вдале розташування — поруч магазини, супермаркети, зручна транспортна розв’язка, школи та дитячі садки.
Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.

26 000 $
1 020 $/м²
Лісова ул., 26
єВідновлення
ЖК Жовтень
1 комната
26 / 15 / 7 м²
этаж 2 из 5
2018 год постройки
вчера
Продається смарт - квартира у Броварах по вул. Лісова 26, 2/5 поверхового будинку, загальна 25.5 кв.м, у квартирі зроблено гарний ремонт, закрита територія, є місце для паркування автомобіля.
Квартира обладнана всім необхідним для комфортного проживання!
Меблі: два дивани, кухонні меблі, стіл.
Техніка: холодильник, пральна машина, кухонна витяжка, електроплита. Квартира світла та тепла. Вікна дивляться на подвір'я.
Поруч знаходиться Термінал, Супермаркет та багато іншого.
До автобусної зупинки 10-15 хвилин пішки. До метро Лісова 20 хвилин. У пішій доступності від будинку розташована зупинка громадського транспорту, а також торговий центр Термінал з аквапарком та безліччю супермаркетів.
Приобрести квартиру в Броварах (Броварской район, Киевская область)

45 000 $
703 $/м²
Чорних Запорожців ул. (Короленка), 67
3 комнаты
64 / 49 / 6 м²
этаж 4 из 5
вчера
Продаж 3-х кімнатної квартири в центрі Броварів. Вул.Короленко 67. Поверх 4/5 цегляна хрущівка. Площа 64/49/6 м.кв. Стан квартири під ремонт. Хороша локація та розвинена інфраструктура. Поруч зупинка транспорту до Києва базар Епіцентр маркети тощо. Пропозиція від представника власника –Без комісійних. До безготівкових програм Готові. 45000 у.є. [телефон скрыт]504621 Євген
45 999 $
752 $/м²
Героев Украины ул. (Гагаріна), 6
БЕЗ КОМИССИИ
Массив
3 комнаты
61 / 45 / 7 м²
этаж 9 из 9
вчера
БЕЗ КОМІСІЇ
Гарна кв з ремонтом готова для заселення.
Показ по домовленості, домовлятись для перегляду з 9 -18.00.

34 999 $
897 $/м²
Анатолія Луценка ул., 6
1 комната
39 / 25 / 9 м²
этаж 2 из 8
сегодня
Продається 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК Scandia
Квартира площею 39,3 кв.м, розташована на комфортному 2 поверсі 6-поверхового будинку, що ідеально підходить як для проживання, так і для інвестиції
Стан після забудовника — чудова можливість зробити ремонт на власний смак та реалізувати будь-які дизайнерські рішення
Простора кухня 9 кв.м дозволяє зручно організувати кухонну та обідню зону
Будинок новий, введення в експлуатацію заплановане на 2026 рік, що гарантує сучасні комунікації та якісне будівництво
Квартира підходить під програму єОселя — ТАК, що значно спрощує придбання житла
Поруч вся необхідна інфраструктура: магазини, супермаркети, аптеки, ТРЦ, дитячі садки, зупинки транспорту,...

41 000 $
905 $/м²
Анатолія Луценка ул., 6
2 комнаты
45 / 17 / 19 м²
этаж 5 из 9
2025 год постройки
сегодня
🤝Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд.
📍Локація: [Броварський район, Бровари, ЖК Scandia , вул. Героїв Крут, 6]
🏠 Характеристики квартири:
• Площа: 45.3 м², 16.8 м² житлова
• Кількість кімнат: 2
• Поверх: 5 з 9
• Тип будинку: [монолітно-каркасний]
• Опалення: [ індивідуальне ]
🛋 Стан та ремонт:
• Під ремонт
🏢 Інфраструктура та локація:
•Транспорт: метро Лісова 12 хв. на авто, поруч з ЖК зупинка громадського транспорту
•На території комплексу є парк та озеро – місце для прогулянок і відпочинку.
•Біля будинку вже працює дитячий садок, у планах забудовника – ще 5 садочків, 2 школи та поліклініка.
•Для мешканців: сучасні дитячі та спортивні майданчики, зони відпоч...

49 000 $
961 $/м²
Героев Украины ул. (Гагаріна), 14
ПРЕМИУМ
Массив
3 комнаты
51 / 35 / 6 м²
этаж 3 из 5
сегодня
🔥 Терміново! 3к квартира біля Парку Перемоги | 3 поверх | Газ
Вигідна пропозиція в Броварах!
Продаж 3-кімнатної квартири, вул. Героїв України, 14
Площа 51 м² | 3 поверх | цегляний будинок
✔ Зручне планування (суміжно-прохідне)
✔ Роздільний санвузол
✔ Є газ — економія на комунальних
✔ Комфортний середній поверх
📍 ТОП-локація: поруч Парк Перемоги — ідеальне місце для відпочинку та прогулянок
🛒 Varus та інші магазини — все поруч
🏫 Школи, садочки — у пішій доступності
🚗 Зручна транспортна розв’язка + швидкий виїзд на Київ, зупинка під домом
💡 Ідеально як для життя, так і під орендний бізнес
Розглянемо держпрограми
📞 Телефонуйте — такі варіанти швидко продаються!

44 000 $
1 000 $/м²
Незалежності бульв. (50 років Жовтня), 11-А
БЕЗ КОМИССИИ
Массив
2 комнаты
44 / 29 / 6 м²
этаж 2 из 5
сегодня
Без комісії для покупця продається двокімнатна квартира в центрі міста, розташована на комфортному 2 поверсі 5-поверхового цегляного будинку.
Будинок цегляний, теплий, з газом, створено ОСББ, доглянута прибудинкова територія, чистий під’їзд.
Двір тихий і зелений, поруч два дитячі садочки фактично у дворі — ідеально для сім’ї з дітьми. Вся інфраструктура центру міста в пішій доступності.
Квартира має одне з найвдаліших планувань — “розпашонка”: дві окремі, непрохідні кімнати, розташовані по різні сторони, що забезпечує комфорт і приватність. Кухня окрема, санвузол роздільний. Таке планування легко адаптувати під сучасні потреби без складних перепланувань.
Важливий момент — квартира не кутов...
Ищите недвижимость в Броварах (Броварской район, Киевская область) по фильтрам

33 000 $
1 000 $/м²
Сергея Москаленко ул. (Красовського), 2-А
1 комната
33 / 18 / 7 м²
этаж 2 из 5
сегодня
Розглядаємо Державні програми!
Продається 1-о кімнатна квартира в Броварах по вул. Москаленка, 2а.
Теплий цегляний будинок. Встановлено металопластикові вікна. Зручний 2-й поверх.
Квартира в гарному жилому стані, все необхідне для проживання є, ГАЗ, газова колонка, завжди гаряча вода. Квартира не кутова, дуже тепла. В ванній кімнаті зроблено свіжий ремонт. Велика прямокутна кімната та простора кухня. Є місце для гардеробу.
Меблі та техніка залишаються новим власникам.
Зручна локація, поряд дитячий садок, школа, магазин, автобусна зупинка. Прямий автобус в напрямку метро Лісова.
Гарний варіант для власного проживання, або для здачі в оренду.
Розглядаємо Державні програми або безготівковий роз...
35 000 $
1 400 $/м²
Лісова ул., 26
1 комната
25 / 16 / 6 м²
этаж 3 из 5
2018 год постройки
сегодня
Продаж однокімнатної квартири з ремонтом.
Будинок 2018 року.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою - чудовий варіант як для власного проживання, так і під орендний бізнес.
Формат кухня-студія, комфортне планування та гарний стан квартири.
Закрита територія, є місця для паркування.
Поруч ліс, ТРЦ Terminal, магазини, транспорт та необхідна інфраструктура для комфортного життя.
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.
35 000 $
891 $/м²
Анатолія Луценка ул., (Будинок 11/12)
1 комната
39 / 16 / 9 м²
этаж 2 из 8
2025 год постройки
сегодня
Шукаєте житло, яке підходить під єОселя або єВідновлення?
Пропонуємо світлу однокімнатну квартиру площею 39,3 м² у сучасному скандинавському містечку Scandia (Бровари).
Ми залюбки розглянемо продаж за державними програмами та сертифікатами!
Чому ця квартира — вдалий вибір:
Найзручніший 2-й поверх: Оптимальна висота, що забезпечує комфортний доступ до оселі незалежно від роботи ліфта.
Світло та простір: Квартира розташована на сонячній стороні, що робить її дуже світлою та затишною. Відкрите планування (open space) дозволяє втілити будь-яке дизайнерське рішення.
Бонус до площі: Ви можете збільшити житловий простір ще на 3,7 м² за рахунок балкона.
Суттєва економія: Встановлено загальноб...

32 999 $
1 000 $/м²
Сергея Москаленко ул. (Красовського), 2-А
1 комната
33 / 18 / 6 м²
этаж 2 из 5
1972 год постройки
2 дня назад
Продається 1к квартира по вул. Москаленка, б.2а в м. Бровари.
Квартира знаходиться на 2-му поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку.
Має хороший житловий стан. Є газ, газова колонка на підігрів води. Квартира не кутова, тепла.
Загальна площа 33 кв.м., кухня 6 кв.м, санвузол суміжний.
Хороша локація. Поруч садочки, школи, магазини, базар тощо. До Києва 15-20 хв.

25 000 $
893 $/м²
Героїв Крут ул., 4
1 комната
28 / 17 / 5 м²
этаж 5 из 10
1 нед. назад
Продається простора 1-кімнатна квартира-студія в ЖК «Scandia», м. Бровари
📍 Адреса: вул. Героїв Крут, 4
🏠 Поверх: 5 з 10
📐 Площа: 28 м²
🏗️ Будинок: монолітно-каркасний з газоблоку, утеплений фасад
📌 Стан: від будівельників (з обробкою), під ремонт
🔥 Опалення: індивідуальне газове (двоконтурний котел)
💧 Підігрів води: від котла
Переваги комплексу:
• Скандинавське містечко з парком та озером
• Дитячий садок біля будинку, у планах – ще 5 садочків, 2 школи та поліклініка
• Дитячі майданчики, велопарковки, зарядка для електромобілів
• Поруч магазини, кав’ярні, аптеки та сервіси
• Закрита територія з охороною та камерами
Транспортна доступність:
• Пряма маршрутка від ЖК за розкладом
• До...
41 000 €
804 €/м²
Олімпійська ул., 8-Б
2 комнаты
51 / 30 / 9 м²
этаж 5 из 15
2007 год постройки
вчера
м.Бровари, 2к.квартира вул.Олімпійська,8Б, 5/15, 51/30/8, кімнати роздільні, стан-після будівельників. Цегляний будинок 2008 року, два ліфти, консьєрж. Зручна локація, поруч зупинка транспорту, магазини, супермаркети, школа, садочки. Ціна:41000євро, можливий торг! Додаткова інформація по телефону: [телефон скрыт], [телефон скрыт], [телефон скрыт]

46 200 $
840 $/м²
Анатолія Луценка ул., (Будинок 18)
2 комнаты
55 / 24 / 16 м²
этаж 4 из 9
2025 год постройки
вчера
Продам 2к квартиру
ЖК «Scandia», скандинавське містечко
вул. Анатолія Луценка, 18, Бровари
Площа: 55/24/16
4/9 поверх
Будинок зданий в експлуатацію, перепоступка, оплачує власник.
Квартира з вільним плануванням, єдине планування в цьому бидинку !!!
Функціональне палування, дозволить реалізувати ваші задуми для комфортного проживання. Квартира складається з коридору, 2 кімнат та просторої кухні, санвузол сумісний. Стан після забудовників. Всі комунікації підведено в квартиру. Централізоване водопостачання та автономне опалення в будинку. Інтернет – оптоволоконний. Гарний район для комфортного проживання поряд з лісом.
На території є парк та озеро, поряд з будинком дитячий садок, планує...

48 900 $
741 $/м²
Анатолія Луценка ул., (Будинок 18)
2 комнаты
66 / 21 / 19 м²
этаж 6 из 9
2026 год постройки
вчера
Продам 2к квартиру
ЖК «Scandia», скандинавське містечко
вул. Анатолія Луценка, 18, Секція 1
м. Бровари
Площа: 66/21/19
6/9 поверх (аналогічна за плануванням також є на 8 поверсі)
Будинок щойно зданий в експлуатацію!!! (1 квартал 2025), перепоступка.
Квартира з вільним плануванням, функціональна, дозволить реалізувати ваші задуми для комфортного проживання. Квартира має просторий коридор, велику кімнату та простору кухню-вітальню, два санвузли. Стан після забудовників. Всі комунікації підведено в квартиру. Централізоване водопостачання та автономне опалення. Інтернет – оптоволоконний. Гарний район для комфортного проживання поряд з лісом.
На території є парк та озеро, поряд з будинком д...

33 000 $
943 $/м²
Олімпійська ул., 2
БЕЗ КОМИССИИ
Торгмаш
1 комната
35 / 18 / 8 м²
этаж 4 из 9
вчера
На продаж пропонується квартира на Олімпійській 2. Квартира в житловому стані, вдале планування, є власний великий тамбур з балконом. В будинку є газ.Ідеальна інфраструктура, поруч магазини, зупинка транспорту, школа, садочок, ринок. Продаж без комісійних для покупця

36 000 $
837 $/м²
Івана Пулюя ул., 15
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК ул. Каширина, 15
1 комната
43 / 20 / 10 м²
этаж 2 из 4
вчера
На продаж пропонується квартира в хорошому стані на вулиці Пулюя 15. Всі меблі залишаються, забирають лише телевізор. Квартира простора, тихе спокійне місце, затишний двір. Продаж без комісійних для покупця
50 000 $
1 220 $/м²
Василия Симоненко ул., 30-А
1 комната
41 / 20 / 8 м²
этаж 6 из 10
2026 год постройки
вчера
Пропонуємо до Вашої уваги 1-кімнатну квартиру в кращому комплексі бізнес класу в м. Бровари - ЖК "Крона Парк"-2 (Чорновола 8 буд 9).
Затишна квартира, розташована на 6-поверсі/10-пов.будинку , квартира вікна у двір. Площа 41 м2, функціональне планування. Великий санвузол, велика лоджія, вікна у двір.
Введення в експлуатацію 3 квартал 2026 року.
Ідея ЖК «Krona Park II» — створення комплексу столичного рівня комфорту та інфраструктури в еко-зоні Броварів. При плануванні комплексу застосована концепція зонування простору: територія розділена на житлову частину та суспільну. У житлову частину входять будинки, дитячі ігрові майданчики та місця для відпочинку з ландшафтним дизайном. До громадсько...

35 000 $
1 167 $/м²
Ярослава Мудрого ул., 36-А
1 комната
30 / 19 / 6 м²
этаж 5 из 5
вчера
Продаж затишної 1к квартири
м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 36-А
Будинок теплий. Є Газ.
5 поверх 5 поверхового будинку
Загальна площа 30 кв.м., кухня 6 кв.м.
Квартира в житловому стані, світла та охайна.
Виконано косметичний ремонт, оновлено сантехніку та електрику, встановлений кондиціонер.
При відсутності електроенергії є вода та газ, що є великою перевагою в сучасних умовах.
З вікон відкривається гарний краєвид на приватний сектор — тихо та затишно.
Санвузол сумістний.
Встановлена сучасна душова кабинка.
Чистий двір, достатня кількість паркомісць біля будинку.
Поруч добре розвинена інфраструктура:
- школа
- поліклініка
- магазини
- два парки для прогулянок та відпочинку
Зручна...