Топ объявлений Чагора

172 000 $
717 $/м²
7-ма приміська
БЕЗ КОМИССИИ
240 / 108 / 14 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
2022 год постройки
сегодня
Продається якісно збудований для себе будинок 240,50 м2 Чагор, на одній із вулиць, де є міські комунікації. Будинок збудований із цегли, утеплений, дах із металочерепиці із гарантією на 50 років.
Газ заведений і підключений до котла. Вода криниця. Каналізація виведена з будинку. Є можливість врізки, люк поруч з ділянкою.
Перший поверх є: кухня , санвузол та вітальня. Є вихід в гараж. Тепла підлога зроблена окрім вітальні. В вітальні є виводи зроблені під камін.
Другий поверх: 4 окремі спальні , гардероб та великий санвузол.
Є також цокольний поверх - не великий, де є 2хконтурний газовий котел , вода .
Земельна ділянка 10соток.
185 000 $
920 $/м²
6-та Приміська ул.
БЕЗ КОМИССИИ
201 / 100 / 20 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
2008 год постройки
вчера
Продаж
4 кімн таунхауз
201м2
Чагор Чернівці в.Приміські
Ремонт меблі техніка
Гараж два підвали з ремонтом
Всі міські,комунікації
Ціна 185000 дол
[телефон скрыт]

120 000 $
1 000 $/м²
Коцюбинського
БЕЗ КОМИССИИ
120 / 70 / 25 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
2025 год постройки
4 дня назад
Просторий таунхаус із продуманим плануванням та готовим детальним проєктом ремонту — ідеальне рішення для тих, хто хоче реалізувати власні сучасні ідеї.
Локація : вул. Коцюбинського, 200 метрів від вул. Миколаївської
Основні характеристики:
- Загальна площа: 120 м² + мансарда
- 2 поверхи
- Стан: без ремонту, але виконані всі чорнові роботи
- Опалення: електричний котел, зроблена тепла підлога
- Залита стяжка, розведена електрика, стіни поштукатурені
Планування:
- 1 поверх: відокремлена вітальня з відпочинковою зоною, велика кухня з острівцем та обідньою частиною, вихід на власну терасу, санвузол
- 2 поверх: майстер-спальня з власним санвузлом, гардеробною та виходом на балкон (за потреби м...
200 000 $
1 379 $/м²
6-та Приміська ул., 13
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
145 / 77 / 20 м²
4 этажа
3 сот
4 комнаты
2018 год постройки
1 мес. назад
Продаж преміальних котеджів
📱 вул. 5 Приміській
Якщо ви давно думали про власний будинок, але не хотіли їхати «в глушину» - це той варіант, який варто подивитися.
145 м² продуманого планування
3 окремі спальні + кабінет
простора кухня-вітальня
2 санвузли
висока мансарда з вікнами Velux
Стіни 40 см з утепленням - тепло взимку, прохолодно влітку.
Вікна Veka, алюмінієві двері - тиша та енергоефективність.
Власна ділянка 3 сотки
Тераса, зона барбекю, балкон з панорамним видом на котеджне містечко «Царське Село».
Закладені комунікації під камін і мангал.
Центральні мережі: газ, вода, електрика, каналізація.
Оптоволоконний інтернет. Асфальтований доїзд.
Будинки здані в експлуатацію - м...
199 999 $
1 379 $/м²
1-я Пригородная ул., 12
145 / 70 / 25 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
2025 год постройки
2 мес. назад
котеджі на вул. 5 Приміській 🏘
Мапа: https://[ссылка скрыта].[ссылка скрыта]/rJL7ukAh8a1bn1PR6
Котеджі преміум-класу на вул. 5 Приміській!
Параметри:
▫ Приватна ділянка, 2 поверхи, площа 145 м² + 70м2 мансарда + 7м2 балкон, з великими вікнами, власна ділянка
3,7 сотки.
Перший поверх кухня-вітальня, санвузол, кабінет, комора. Другий поверх три спальні, гардеробна, санвузол.
▫ Стіни 40 см + утеплення, вікна Veka, алюмінієві вхідні двері преміум-класу, декоративне освітлення будинку,
великий балкон на другому поверсі з виглядом на котеджі, тераса та прибудинкова територія 300 м², закладені
комунікації під камін і мангал
▫ Підключені всі міські комунікації: світло, вода, газ, каналізація, оптово...

230 000 $
1 862 $/м²
Спортивна, 43
БЕЗ КОМИССИИ
123.5 / 54 / 29.1 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
2 мес. назад
Сучасний таунхаус з дизайнерським інтер’єром у престижному районі
Естетика сучасної архітектури, простір та світло — будинок, де кожна деталь створена для комфорту та стилю життя.
Лаконічний інтер’єр у світлих тонах, натуральна текстура дерева, продумане освітлення та відчуття простору створюють атмосферу справжнього сучасного дому.
Простора зона вітальні стане центром життя — для відпочинку, зустрічей та затишних вечорів.
Будинок повністю готовий до проживання — дизайнерський ремонт, меблі та технічні рішення вже реалізовані.
Характеристики будинку:
Площа — 123,5 м²
Земельна ділянка — 2,33 сотки
• 4 кімнати
• Тепла підлога по всьому будинку
• Електричний котел
• Потужність електроене...

199 991 $
1 379 $/м²
6-та Приміська ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
145 / 60 / 37 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2 мес. назад
Це той будинок, який одразу привертає увагу
Акуратний, стильний фасад у світлих тонах, великі вікна, темний дах — виглядає дорого і сучасно.
Перед будинком усе вимощено бруківкою, простора вхідна група — вже з першого кроку відчувається рівень
Район Кварц, вул. Приміська — тиха, престижна локація.
Ділянка 3,6 сотих
145 м² продуманого простору:
— велика кухня-вітальня 37 м² — серце дому
— 3 спальні на другому поверсі, кожна з виходом на балкон
— Гостьова кімната чи кабінет
— 2 санвузли
— задня тераса для ранкової кави або літніх вечорів
Панорамні вікна дають багато світла — будинок «дихає».
Міські комунікації, індивідуальне опалення - газовий котел
Якщо шукаєте сучасний будинок у хорош...
Все коттеджные городки