Здається в оренду офісне приміщення по вул Грушевського та Благовісна Біля магазину АТБ на першому поверсі зі складським приміщенням яке ж може використовуватися і як укриття. Площа офіса 103 м кв та 60 м складу. В офісі окремий кабінет та просторий та світлий зал. Окремий сан вузол та невелика кухня. Є ще кімната вільного призначення. Встановлений лічильник на тепло що дозволяє заощаджувати на комунальних. Кондиціонери у всіх кімнатах, ролети на вікнах та сигналізація. Дзвоніть!
Ріелтор - Франко Олександр
Здається в оренду 1 гаражний бокс 20 кв. м, розташований в гаражному комплексі по провулку Тобілевича 4, біля новобудови по Грушевського 110 в центрі міста Черкаси
Приміщення можна використовувати як під автомобіль, так і під зберігання особистих речей
Бокс знаходиться на 3 поверсі, сухий, прямокутної форми. Встановлені автоматичні ворота, заведене світло, власний лічильник. Є можливість встановити автомати для заряду електромобілів
Вартість оренди:
3000 грн + ком послуги 450 грн + світло по лічильнику
Переваги:
- Центр
- Цілодобова охорона
- Камери відеонагляду
- Мийка авто
- Не потрібно буде більше шукати місце, де припаркувати авто
Все для вашого комфорту! Телефонуйте [телефон скры...
Публикация объявлений доступна для зарегистрированных пользователей в роли “Риелтор” или “Владелец“.
Если на вашей странице АН остались объявления, которые вы хотите опубликовать, пожалуйста, напишите нам за кем из риелторов вашего агентства их закрепить.
Зарегистрируйте риелторов АН на RIELTOR.UA и привяжите их аккаунты к аккаунту АН, чтобы:
видеть совокупную статистику и расходы по объявлениям ваших риелторов,
пополнять баланс вашим риелторам,
видеть в кабинете все объявления, созданные вашими риелторами,
объявления риелторов были брендированы логотипом вашего АН