Самые популярные районы города
Районы Черкасс
Топ объявлений Черкасс
35 000 $
852 $/м²
Цветочная ул., (Будинок 4)
1 комната
41.1 / 16 / 14 м²
этаж 3 из 8
сегодня
Продам 1к.кв в ЖК Олімп Модерн, 4та секція
- новий сучасний комплекс
- закрита територія
- цегляний будинок
- утеплення мінеральною ватою
- квартира площею 41,1м2
- 3 й поверх (також є варіант на 6му)
- висока стеля 3м
- якісні вхідні двері та склопакети
- панорамні вікна
- лічильники на тепло, воду та світло
- 4та секція (здача кінець 2026року)
Продаж по переуступці прав власності.
Можливе розтермінування

51 650 $
883 $/м²
Рождественская ул., (Будинок)
2 комнаты
58.5 / 27.8 / 21 м²
этаж 4 из 4
2023 год постройки
сегодня
2-кімнатна квартира в клубному будинку "Еталон" - вул. Різдвяна,108 м. Черкаси
Продається простора двохкімнатна квартира 58,5 м² у стильному малоповерховому клубному будинку в тихому районі міста.
Локація: вул. Різдвяна,108 (район Кривалівський)!
Будинок побудований з цегли, фасад утеплений пінопластом та оздоблений декоративною штукатуркою
Введено в експлуатацію, оформлене право власності
Встановлені якісні, німецькі енергозберігаючі склопакети з теплим монтажем.
Поверх: 4
Площа: 58,5 м²
2 Кімнати: 14,2 і 13,6 м²
Кухня-вітальня з лоджією – 21,3м2
Санвузол суміжний 5м2
Переваги:
Клубний формат: малоповерховий, малоквартирний будинок
Автономне опалення — тепло та економно
Створено власне ОС...
52 000 $
1 268 $/м²
Героев Днепра ул., 6
1 комната
41 / 14 / 15.5 м²
этаж 6 из 10
сегодня
Пропоную Вашій увазі 1к.кв в ЖК Лагуна, Митниця
- середній 6й поверх
- закритий двір
- утеплений будинок
- вікна виходять в сторону Дніпра
- загальна площа 41м2
- простора кухня з великою лоджією та панорамними вікнами
- гардероб
- сан вузол 3,8м2
- газовий котел
Квартира не кутова, тепла
Ключі в АН
73 000 $
1 263 $/м²
Шевченко бульв., 106
2 комнаты
57.8 / 23 / 30 м²
этаж 3 из 3
2025 год постройки
сегодня
Пропоную Вашій увазі квартиру в новому клубному будинку по бул. Шевченка 106
- побудований з червоної цегли
- утеплений 200мм пінопластом
- сучасний підʼїзд
- на поверсі всього три квартири
- встановлені хороші вхідні двері
- панорамні вікна (теплий монтаж)
- висока стеля 3м
- вільне планування, що дозволяє зробить класну двокімнатну квартиру
- вид на затишний двір
- відеонагляд
Поруч ЧНУ, Делікат, Коза Ностра, зупинки громадського транспорту, аптеки ітд..
Можна використовувати під офіс
Ключі в АН!
Комісія 2%
35 000 $
921 $/м²
Победы просп., 8
1 комната
38 / 15.4 / 10.8 м²
этаж 6 из 12
2017 год постройки
сегодня
Продам 1к.кв в ЖК Форест, р-н ПЗР
- загальна площа 38м2
- кімната 15,4м2
- кухня 10,8м2 з великою лоджією
- сан вузол суміщений
- висота стелі 2,75м
- середній 6й поверх
- 10 кВт
- закритий двір
- ОСББ
Поруч Делікат, АТБ, зоопарк, зупинки громадського транспорту, аптеки, лікарня ітд ітп..
Можливий продаж по держ програмах
95 700 $
1 100 $/м²
вул. Митрополита Липківського, 22
ПРЕМИУМ
Сосновка
2 комнаты
87 / 37 / 18 м²
этаж 2 из 4
2026 год постройки
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири 87 м² у преміальному ЖК EVERWOOD
Малоповерховий будинок преміум-класу — лише 4 поверхи та 5 квартир на поверсі.
Закрита територія, підземний паркінг, власний двір і дитячий майданчик створюють атмосферу клубного формату проживання.
Про квартиру:
Повноцінна велика 2-кімнатна
Площа: 87м²
Кухня-вітальня: 18,12м2
Характеристики будинку:
Червона цегла (товщина стін — 2 цеглини)
Вікна REHAU
Газове опалення
Централізована вода та каналізація
Житло для тих, хто цінує простір, тишу та преміальне середовище.
Вартість:
1100 $/м²
Є також варіанти 1к.кв
44 500 $
815 $/м²
Байды Вишневецкого ул., 97
1 комната
54.6 / 19.8 / 13.1 м²
этаж 8 из 16
сегодня
Продам велику 1к.кв в центрі міста
- 8й поверх
- 54,6м2
- кухня 13,1м2 з великим балконом
- простора кімната 19,8м2
- ванна кімната 6,3м2
- стяжка підлоги
- стеля 2,65м
- 10 квт
- горизонтальне розведення труб опалення
- ОСББ
- закритий двір
Ключі в АН!
Показ в любий час!
75 000 $
926 $/м²
Остафия Дашковича ул., 3
ПРЕМИУМ
Центр
2 комнаты
81 / 43 / 15 м²
этаж 12 из 18
сегодня
Пропоную Вашій увазі класну двокімнатну квартиру в самому центрі міста по вул. Дашкевича 3
- загальна площа 81м2
- дві окремі кімнати
- сан вузол роздільний
- вид на Дніпро
- середній поверх
- встановлені лічильники на воду, світло, тепло
- прямий продаж
- у власності більше 3х років
Ключі в АН!
199 000 $
384 $/м²
Якубовського ул., 12
ПРЕМИУМ
помещение свободного назначения
518 м²
сегодня
Продам адмін будівлею з земельною ділянкою
по вул. Якубовського
- 12,8 соток
- правильна форма
- фасад 30м
- довжина 42м
- хороший підʼїзд
- класне місце розташування
- капітальна цегляна адмін будівля площею 518м2
- перший поверх та цокольний
- висота стелі 2,8м
Цільове призначення землі під будівництво та обслуговування будівель торгівлі!
Показ по домовленості
303 000 $
1 500 $/м²
Припортовая ул. (Героев Сталинграда), 34/2
помещение свободного назначения
202 м²
2018 год постройки
сегодня
Продам фасадне приміщення біля ТРЦ Дніпро Плаза, поряд з Булочна
- центральна вхідна група
- великі панорамні вікна
- вільне планування
- стеля 3,4м
- заведено 70кВт
- центральне водопостачання/водовідведення
- прохідне місце (поряд Булочна, ТРЦ, велика парковка)
Ціна 1500$ за м
Показ по домовленості
128 999 $
1 612 $/м²
Одеська ул., 8А
ПРЕМИУМ
помещение свободного назначения
80 м²
сегодня
Продаж приміщення комерційного призначення по вул. Одеська 8а (біля Мʼясного дому, Кофеїн)
- перший поверх
- приміщення кутове (дуже добре видно з дороги)
- проїздне та прохідне місце
- парковка
- 80м2
- повністю з ремонтом
- 4 кордиціонера
- бойлер
- кухня
- меблі
- лічильник на тепло
- 15 кВт ( 3 фази)
- генератор
Ідеальний варіант під студію краси, аптеку, офіс ітд..
21 000 грн/мес
Володимира Великого ул. (Гагарина), 29
1 комната
47 / 20 / 15 м²
этаж 11 из 12
2017 год постройки
сегодня
Здам класну 1к.кв з ремонтом в закритому комплексі на Митниці, ЖК Сімейний (вул. Гагаріна 29)
- загальна площа 47м2
- велика кімната
- дві лоджії з панорамними вікнами
- простора кухня
- сан вузол суміщений
- газовий котел
Квартира укомплектована всим необхідним для комфортного проживання
Ключі в АН!
Орендна плата 21000грн+ ком послуги
Оплата перший місяць та страхова сума
Комісія АН 50% одноразово
122 000 $
1 525 $/м²
Праведницы Шулежко ул. (Пушкіна), 31/2
3 комнаты
80 / 57.7 / 5 м²
этаж 3 из 17
2012 год постройки
сегодня
Продам шикарну 3к.кв в центрі міста!
- закритий двір
- ОСББ
- велика парковка біля будинку та підземний паркінг
- дитячий майданчик
- до Дніпра 5 хв
Квартира повністю з ремонтом, укомплектована меблями та технікою (робили для себе)
- загальна площа 79,3м2
- житлова площа 57,7м2
- просторий сан вузол 8,9м2 з ваною та душем
- кухня-студія
- дві окремі кімнати, в кожній з яких є власна гардеробна
Всі меблі та техніка залишаються при продажу
- дитяча кімната
Покази з 8го травня!
Телефонуйте для попереднього запису!
К...
105 000 $
1 981 $/м²
Припортовая ул. (Героев Сталинграда), 32
2 комнаты
53 / 20.6 / 10.4 м²
этаж 6 из 17
2022 год постройки
сегодня
Пропоную Вашій увазі затишну євро двушку на Митниці, по вул. Припортова
- 6й поверх
- 53м2
- простора кухня
- спальна кімната
- зона вітальні
- гардероб
- суміжний сан вузол
- 10 кВт
- індивідуальний лічильник на тепло, воду, світло
- в будинку два ліфта (вантажний та пасажирський)
- ОСББ
Квартира з якісним ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою, які залишаються при продажу
Ключі в АН!
Ідеально для молодої сімʼї або для здач...
39 000 $
861 $/м²
Победы просп., 8
1 комната
45.3 / 19.2 / 11.2 м²
этаж 6 из 12
2017 год постройки
сегодня
Продам 1к.кв в ЖК Форест, р-н ПЗР
- загальна площа 45,3м2
- кімната 19,2м2
- кухня 11,2м2 з великою лоджією
- сан вузол суміщений
- висота стелі 2,75м
- середній 6й поверх
- 10 кВт
- закритий двір
- ОСББ
Можливий продаж по держ програмах
єВідновлення
єОселя
Комісія АН 2%
46 900 $
900 $/м²
Надпольная ул., 251
1 комната
52.1 / 17.49 / 25.21 м²
этаж 1 из 4
сегодня
Продаж великої 1к.кв в центрі міста, вул. Надпільна 249
- новий клубний будинок
- загальна площа 52,10 м²
- квартира має житлову кімнату з панорамними вікнами на лоджію
- простора кухня-студія з лоджією
Розташування квартири: 4 поверх.
Є можливість перепланувати під 2 кімнатну квартиру.
Введення в експлуатацію: 1 квартал 2026 року.
Переваги:
– малоповерховий, малоквартирний клубний будинок
Ексклюзивно від АН Вектор!
25 500 $
425 $/м²
Набережная ул.
ПРЕМИУМ
Дахновка
60 / 30 / 7 м²
1 этаж
1 сот
2 комнаты
сегодня
Продам будинок на 2му причалі
- електро котел
Взимку опалюється, зручне місце розташування!
Ключі в АН
45 000 $
643 $/м²
Гайдамацкий пер., 17
ПРЕМИУМ
Дахновка
70 / 30 / 10 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
сегодня
Пропоную Вашій увазі затишний будинок на 2му причалі повністю з ремонтом
- зручний підʼїзд
- вихід до води
- в дворі тротуарна плитка
- мангал
Будинок повністю укомплектований для проживання чи класного відпочинку
- на першому поверсі велика обідня зона
- зона кухні (будована кухня з технікою)
- ванна (душова кабіна, бойлер)
- на другому поверсі дві окремі спальні
- прохідна кімната з диваном та шафою
- будинок має дві великі тераси на кожному поверсі
Всі меблі та техніка залишаються при продажу!
Показ в зручний для Вас час!
94 000 $
1 709 $/м²
Михаила Грушевского ул. (Котовского), 110
2 комнаты
55 / 28 / 15 м²
этаж 13 из 17
2021 год постройки
1 нед. назад
Продам класну квартиру в центрі міста!
- загальна площа 55м2
- вбудовані шафи
Ідеальний варіант для здачі в оренду або для власного проживання!
В квартирі ніхто не жив!
Показ по домовленості!
140 000 $
966 $/м²
Остафия Дашковича ул., 3
3 комнаты
145 / 60 / 45 м²
этаж 17 из 18
2015 год постройки
1 нед. назад
Пропоную Вашій увазі квартиру в елітному будинку в ЦЕНТРІ міста по вул. Дашкевича 3!
Загальна площа 145м2
- 3 окремі кімнати
- велика кухня студія 45м2
- гардероб
- два сан вузли
- великий балкон 9м2
- панорамний вид на Дніпро!
- зроблена стяжка підлоги, замінені склопакети (якісний ламінат та радіатори залишаються новому власнику)
- горизонтальне розведення опалення
- два ліфти (грузовий і пасажирський)
Ключі в АН! Покази в зручний для Вас час по домовленості!
Все районы