Фильтры
Продажа квартир за 70000 долларов в Черновцах
90 объявлений
- наибольшая площадь
90 объявлений
- наибольшая площадь

69 000 $
931 $/м²
Южно-Окружная ул., 21
БЕЗ КОМИССИИ
Южный массив
3 комнаты
74 / 40 / 9 м²
этаж 5 из 5
1980 год постройки
2 нед. назад
Продається гарна квартира, світла і затишна.
Поруч уся необхідна інфраструктура.
Школа, садочки, поліклініка, парк для прогулянок, поруч реабілітаційний центр для дітей, магазини та кафе усе поруч.
Транспортна розвʼязка, яка дозволяє добратися з одного кінця міста до іншого.
Дуже достойний варіант❗️
5/5 є технічний поверх.
Загальна площа: 74,1 м2
Житлова площа: 40,1 м2
Централізоване отоплення, газ, вода, кондиціонер, бойлер.
Не кутова, чистий та охайний підʼїзд.
Бруківка перед підʼїздом.

52 000 $
929 $/м²
Степана Бандеры ул. (Миколи Ватутіна), 11
2 комнаты
56 / 35 / 6 м²
этаж 3 из 3
сегодня
Продаж двокімнатної квартири
Простора квартира
Поверх 3/3
Загальна площа 56 м.кв
Житлова 35 м.кв
Кухня 6 м.кв
Сумісний санвузол
Кожна кімната має індивідуальне пічне опалення
Розташована в центрі міста, чудова інфраструктура
Поруч театральна площа, парк, парковка для авто, зупинка громадського транспорту, школа
Відкриті до пропозицій, телефонуйте
Перегляд за попередньою домовленістю
За додатковими питаннями телефонуйте!
Приобрести квартиру в Черновцах за 70000 долларов ($)
67 000 $
985 $/м²
Прутская ул., 29б
3 комнаты
68 / 30 / 15 м²
этаж 6 из 7
сегодня
Продається стильна дворівнева квартира по вулиці Прутській.
Основні характеристики:
Поверх: 6 із 7
Загальна площа: 68 м²
Дворівневе планування:
Перший рівень:
простора кухня, що плавно переходить у вітальню, ванна кімната, гардеробна.
Другий рівень:
дві окремі непрохідні спальні.
Переваги квартири:
сучасний ремонт у світлих білих тонах, індивідуальне електричне опалення, підключені всі міські комунікації.
Додатково:
Є можливість придбати підсобне приміщення (комірку) поруч з квартирою.
70 000 $
1 061 $/м²
Залозецкого ул., 76-Б
БЕЗ КОМИССИИ
Парковая зона
2 комнаты
66 / 30 / 10 м²
этаж 5 из 5
сегодня
2-кімн квартира по вул.Залозецького (поруч з вул. Кармелюка)
Будинок цегляний. Квартира розташована на 5-му поверсі.
Над квартирою горище та двоскатний шиферний дах.
Стан квартири житловий. Все, як на фото.
Вікна замінені на металопластикові.
Квартира гарного планування, яке включає в себе просторий коридор, 2 окремі кімнати, роздільний санвузол, кладову, відкритий балкон та засклену лоджию.
В квартирі індивідуальне опалення - газовий котел.
За деталями телефонуйте.
29 000 $
967 $/м²
Хотинская ул., 49
1 комната
30 / 13 / 6 м²
этаж 9 из 9
сегодня
1-кімнатна квартира по вулиці Хотинській (р-н АТБ)
Будинок цегляний.
Квартира розташована на 9 житловому поверсі, не кутова. Над квартирою технічний поверх .
Працює ліфт.
Квартира без ремонту. Вікна - металопластикові.
54 000 $
1 421 $/м²
Украинская ул., (Будинок)
1 комната
38 / 16 / 8 м²
этаж 3 из 5
сегодня
1-кімн квартира в новобудові в центрі міста по вул.Українській.
Будинок побудований та введений в експлуатацію. В даний час відбувається підключення комунікацій.
Можна вже проводити внутрішні ремонтні роботи.
Квартира на 3-му поверсі. Не кутова.
Стан - "від забудовника."
Опалення індивідуальне - газовий 2-контурний котел.
Є балкон.

64 000 $
1 056 $/м²
Главная ул., 48
2 комнаты
61 / 35 / 10 м²
этаж 1 из 2
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири в історичному серці Чернівців
📍вул. Головна, початок вул. Героїв Майдану — одна з найстаріших і найатмосферніших частин міста
Квартира розташована у будинку старого фонду з автентичним характером
1 поверх з 2
Високі стелі — 5 метрів
Кімнати прохідні — класичне планування того часу
Вікна виходять у затишний внутрішній двір
Індивідуальне опалення (газові пічки)
Встановлені лічильники на всі комунікації
Право власності більше 3 років
Локація з історією — між Соборною площею та Ратушею
Тут кожна вулиця має свій характер, а поруч усе необхідне для життя
✨Ідеальний варіант для тих, хто цінує атмосферу старого міста або шукає приміщення під стильний комерційний про...
62 000 $
1 292 $/м²
Олега Ольжича ул., 43
2 комнаты
48 / 38 / 5 м²
этаж 1 из 1
1920 год постройки
сегодня
Ищите жилье в Черновцах за 70000 доларів ($) по фильтрам
53 000 $
914 $/м²
Переяславская ул., 4
2 комнаты
58 / 31 / 8 м²
этаж 1 из 3
сегодня
Продається 2-кімнатна квартира в центрі міста, вул. Переяславська.
Площа — 58 м²
Поверх — 1/3 (старий фонд).
Квартира з високими стелями та зручним плануванням, світла і простора.
Локація — центр міста: поруч магазини, транспорт, заклади, вся необхідна інфраструктура.
57 000 $
760 $/м²
Козацька ул., 14
2 комнаты
75 / 38 / 10 м²
этаж 3 из 4
2024 год постройки
сегодня
Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира у зручній локації — вул. Козацька (паралельно вул. Спортивній).
Поверх: 3/5
Загальна площа: 75 м²
Стан: від забудовника — ідеальна можливість реалізувати власний дизайн
Індивідуальне опалення
Двохконтурний газовий котел
Підключені всі міські комунікації.
Будинок сучасного планування, комфортний середній поверх.
Локація поєднує спокій житлового району та зручну інфраструктуру.
Здача в експлуатацію — літо 2026 року.
Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
60 000 $
984 $/м²
Русская ул., 236-Е, к.8
2 комнаты
61 / 32 / 10 м²
этаж 5 из 5
сегодня
Продається,2-кімнатна новобудова по вулиці Руській, ЖК Сонячне містечко.
Загальна площа 61м², поверх 5/5.
Здача в експлуатацію навесні 2026 року.
Закрита територія.
Неподалік зупинка та розвинена інфраструктура.
32 000 €
1 081 €/м²
Белорусская ул., 15
БЕЗ КОМИССИИ
Каличанка
1 комната
30 / 23 / 5 м²
этаж 3 из 3
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири
Вул. Білоруська
Площа: 28 м²
Поверх: 3/3
Квартира зі свіжим ремонтом, світла та акуратна: якісні м/п вікна, нові комунікації та проводка.
Зверху є горище.
Будинок має затишний двір, що створює комфорт для проживання.
Зручне розташування: поруч хороша транспортна розв’язка.
Розвинена інфраструктура:
магазини, необхідні сервіси та все для комфортного життя.
60 000 $
1 034 $/м²
Лукьяна Кобылицы ул., 58
БЕЗ КОМИССИИ
Парковая зона
2 комнаты
58 / 27 / 8 м²
этаж 4 из 9
сегодня
Продається 2-кімнатна чешка по вулиці Лук`яна Кобилиці, поверх 4/9.
Загальна площа 58 м², кімнати роздільні, кухня 8 м².
В квартирі роздільний санвузол, є балкон та лоджія.
27 700 $
660 $/м²
Софии Окуневской ул. (Георгія Димитрова), 9
БЕЗ КОМИССИИ
Парковая зона
2 комнаты
42 / 26 / 8 м²
этаж 1 из 2
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири в центрі міста ( 5 хв до вул. Ольги Кобилянської ). Квартира під капітальний ремонт, але в цьому і її плюс, адже ви можете його зробити повністю під себе.
Квартира 42 м2, індивідуальне газове опалення, гарний внутрішній двір та кладова.
63 000 $
887 $/м²
Прутская ул., 29б
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
71 / 40 / 14 м²
этаж 4 из 6
сегодня
Продається дворівнева 1-кімнатна квартира по вул. Прутська 29Б
4 поверх (ліфт в процесі монтажу).
Загальна площа 70м2.
В наявності на першому рівні:
-кладова
-кухня студія
-санвузол
В наявності на другому рівні:
-кімната (спальня)
-антресоль
Індивідуальне електричне опалення, тепла підлога + конвектори.
Є можливість одразу заїхати і жити, адже тут є все для комфортного життя.
57 500 $
1 452 $/м²
Леоніда Каденюка ул. (Чкалова), 9-В
1 комната
40 / 17 / 13 м²
этаж 9 из 9
сегодня
Продаю 1-кімнатну квартиру з новим ремонтом та технікою в новобудові на вул. Чкалова
Пропонується до продажу сучасна 1-кімнатна квартира площею 39.6 м² у новобудові комфорт-класу. Розташована на 9 поверсі, з вікнами на південний схід - квартира дуже світла та сонячна. Стан - абсолютно нова, щойно після ремонту, ніхто не проживав.
Квартира має зручне роздільне планування, суміжний санвузол та індивідуальне газове опалення, що забезпечує комфорт і контроль витрат. Встановлено якісний євроремонт із використанням сучасних матеріалів.
Переваги квартири:
• укомплектована меблями та технікою - все залишається
• сантехніка Grohe, бойлер Hi-therm
• пральна машина Samsung
• кухня з технікою Bosch п...

47 000 $
973 $/м²
Русская ул., (Будинок 2)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Senator
1 комната
48 / 20 / 20 м²
этаж 7 из 10
2024 год постройки
вчера
ЖК "Сенатор", 2 лінія, здача в експлуатацію 3 квартал 2027р, індивідуальне опалення, панорамні вікна.

49 300 $
1 042 $/м²
Русская ул., (Будинок 2)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Senator
1 комната
47 / 17 / 14 м²
этаж 5 из 10
2022 год постройки
вчера
ЖК "Сенатор", введення в експлуатацію 3 квартал 2027р, 2 лінія, індивідуальне газове опалення, гардероб, лоджія.

49 300 $
1 042 $/м²
Русская ул., (Будинок 2)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Senator
1 комната
47 / 17 / 14 м²
этаж 2 из 10
2022 год постройки
вчера

44 500 $
1 040 $/м²
Русская ул., (Будинок 2)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Senator
1 комната
43 / 16 / 14 м²
этаж 8 из 10
2023 год постройки
вчера
ЖК "Сенатор", 2 лінія, здача в експлуатацію 2-3 квартал 2027р, індивідуальне опалення, панорамні вікна.