28 000 грн/мес
264
грн/м²
торговое помещение, помещение свободного назначения, производственное помещение, склад, помещение для оказания услуг, офисное помещение, банковское помещение
106 м²
Новобудова
2025 год постройки
сегодня
3 мес. назад
41 (сегодня 0,
вчера 0)
Описание
Оренда комерційного приміщення в ЖК «4U» — вул. Генерала Наумова, 1Б
Пропонується до оренди сучасне комерційне приміщення у великому та повністю заселеному житловому комплексі 4U, який складається з 2 секцій на 780 квартир, а також активно добудовується 3 секція на 336 квартир. Локація має потужний трафік мешканців та високий попит на сервіси щоденного користування.
Опис приміщення — 106 м²:
• Окремий вхід
• Зручне розташування для будь-якого виду комерції з хорошою транспортною розвʼязкою.
• Потужність: 16 кВт
• Поруч працює манікюрний салон та інші сервіси, що формують активний потік людей.
Переваги комплексу:
• Сучасний генератор, що забезпечує роботу ліфтів, опалення, водовідведення та освітлення поверхів під час відключень.
• Закрита територія з контролем доступу та консьерж-рецепцією 24/7.
• Відеонагляд по всій території комплексу.
• 2 будинки вже здані в експлуатацію та повністю заселені, що гарантує стабільний потік клієнтів.
• швейна майстерня та інші сервіси
Площа 106м2 з окремим входом та можливістю підʼїзду машини до дверей.
Вартість оренди: 280 грн/м²
Ремонтні канікули: 2 місяці
Ідеально підійде під:
склад, магазин, виробниче приміщення, офіс, шоурум закритого типу.
Потрібно орендувати чи придбати нерухомість?
Підберу найкращий варіант і супроводжу до результату.
Пишіть — розпочнемо.
Опис приміщення — 106 м²:
• Окремий вхід
• Потужність: 16 кВт
Переваги комплексу:
• Відеонагляд по всій території комплексу.
Вартість оренди: 280 грн/м²
Ремонтні канікули: 2 місяці
Ідеально підійде під:
Потрібно орендувати чи придбати нерухомість?
Підберу найкращий варіант і супроводжу до результату.
Пишіть — розпочнемо.
Детали
Объект коммерческой недвижимости, Класс A, Помещение в жилом здании, Банковское помещение, Офисное помещение, Помещение для оказания услуг, Склад, Производственное помещение, Помещение свободного назначения, Торговое помещение. Здание построено в 2025 году. Без комиссии

Руснак Юлія
Риелтор
| Активных объявлений | 20 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 12594 |
| Последний визит на сайт | сегодня |
Рекомендовать
История изменения цены
| 13.03.2026 | - 1 500 грн | 28 000 грн |
| 09.03.2026 | - 2 300 грн | 29 500 грн |
| 27.01.2026 | 31 800 грн |