Найпопулярніші котеджні містечка області
Коттеджные городки Киевской области
Топ объявлений Киевской области

285 000 $
1 900 $/м²
Ярослава Мудрого
150 / 39.8 / 6.4 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
2025 год постройки
вчера
БЕЗ% ВІД ЗАБУДОВНИКА
Отримайте можливість починати кожен ваш ранок з прогулянки у сосновуму лісі, а після проводьте час біля озера — на спокійній риболовлі або просто спостерігаючи за водою! Повна приватність, спокій та гармонія з природою.
Котеджне містечко «LOTUS» — це 38 високоякісних преміум будинків на закритій території. В оточенні соснового лісу та 9 озер.
Адреса: с. Забір’я, Київська область — усього 19 км до Києва!
ПРО БУДИНОК:
Одноповерховий
Площа ділянки: 13 соток.
Площа будинку: 150м²
Висота стелі: 3.1 м
Тераса: 30.6 м²
Кількість кімнат: 3
Санвузли: 2
Кухня-вітальня: простора, з панорамними вікнами
Гараж: 22 м² на першому поверсі з автоматичними воротами.
Стіни: червона цегла,...

286 900 $
1 900 $/м²
Ярослава Мудрого
БЕЗ КОМИССИИ
151 / 43.5 / 8.57 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
2025 год постройки
вчера
БЕЗ % ВІД ЗАБУДОВНИКА
ПРО БУДИНОК:
Одноповерховий
Площа ділянки: 8 соток.
Площа будинку: 151 м²
Висота стелі: 3.1 м
Тераса: 43.5 м²
Кількість кімнат: 3
Санвузли: 2
Кухня-вітальня: простора, з панорамними вікнами
Гараж: 25 м² на першому поверсі з автоматичними воротами.
Стіни: червона цегла...

332 500 $
1 900 $/м²
Ярослава Мудрого
175 / 47.7 / 11.94 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
2025 год постройки
вчера
БЕЗ% ВІД ЗАБУДОВНИКА
ПРО БУДИНОК:
Одноповерховий
Площа ділянки: 8 соток.
Площа будинку: 175 м²
Висота стелі: 3.1 м
Тераса: 36 м²
Кількість кімнат: 3
Санвузли: 3
Кухня-вітальня: простора, з панорамними вікнами
Гараж: 39 м² на першому поверсі з автоматичними воротами.
Стіни: червона цегла, м...

88 000 $
293 $/м²
Ялтинская ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
300 / 161 / 50 м²
2 этажа
7 сот
5 комнат
вчера
🔑 Продаж будинку в с. Вишеньки | 300 м² | Поруч Дніпро та елітні котеджі
Пропонується просторий будинок у престижному передмісті Києва — с. Вишеньки, в оточенні елітної котеджної забудови, поруч Дніпро та мальовнича природа.
Будинок ідеально підійде для:
• великої родини
• поціновувачів простору та приватності
• індивідуального дизайнерського проєкту
• інвестиції в преміальну нерухомість
🏡 Основні характеристики:
• Площа будинку: 287 м²
• Стан: без ремонту (під чистову реалізацію вашого дизайну)
• Формат: сучасний приватний будинок
• Планування: можливість реалізувати кухню-вітальню, 4–5 спалень, кабінет, гардеробні, декілька санвузлів, SPA / спортзал / кінотеатр
• Ділянка: прос...

44 999 $
643 $/м²
Житомирская ул. (Ватутіна)
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
70 / 35 / 20 м²
2 этажа
2 комнаты
2021 год постройки
сегодня
РОЗТЕРМІНУВАННЯ на рік з першим внеском 50 відсотків.
Михайлівка-Рубежівка , вулиця Слобідська
К-ть кімнат: 2 + кухня-студія
Поверхів: 2
Площа: 70 м²
Ділянка: 0,78 соток
Готові продати під державні програми
650 000 $
2 995 $/м²
Гоголя ул., 31а/1
217 / 55 / 48.05 м²
3 этажа
6 комнат и более
2021 год постройки
сегодня
Будинок, у якому акцент і наголос було зроблено на якість, а не обсяг. Продається 3-поверховий ексклюзивний цегляний будинок площею 217 кв.м в одному з найкращих котеджних містечок м. Ірпінь «Oak Grove Town». Площа ділянки 0.04 га (з можливістю розширення до 0.14 га). Ремонт був виконаний з використанням преміальних матеріалів, багато уваги приділено нестандартним деталям і складним технічним рішенням втілених у життя талановитими українськими компаніями в галузі архітектури, дизайну та інтер'єру спільно з європейськими партнерами.
1 Поверх (H=3.29 м): кухня-вітальня, гостьова кімната, гостьовий санвузол, велика комора, пральня, гардеробна кімната( перший поверх повністю тепла підлога та...
264 000 $
1 970 $/м²
Зоряна
134 / 85 / 12 м²
1 этаж
7 сот
3 комнаты
2025 год постройки
2 нед. назад
Автономний будинок із сонячною станцією - 134 м2, у сучасному котеджному містечку, яке розташоване на березі річки Десна. Освітлення всього масиву та охорона теріторії, три дитячі майданчики, озеро з пляжем загального користування. Поруч ліс, вивіз сміття, прибирання та чищення доріг. Три продуктових магазини.
ПЛАНУВАННЯ: Одноповерховий будинок - 134 м2;
- Велика вітальня з кухнею - 46 м2;
- Вихід з вітальні на терасу - 15 м2;
- 3 спальні;
- 2 санвузли;
- Передпокій;
- Котельня.
Будинок дуже комфортний та ергономічний за плануванням. Просторі, світлі приміщення.
ГОТІВНІСТЬ: Готовність будинка - 100%;
- Фундамент монолітно-стрічковий + плити перекриття;
- Стіни (коробка будинка) з газоблоку...

176 000 $
1 386 $/м²
Ивана Франко ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
127 / 55 / 35 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
сегодня
Продається якісний двоповерховий будинок у с. Білогородка.
Площа будинку 127 м.кв., ділянка 5.1 сотки.
Збудований на монолітній плиті, стіни з керамічного блока з утепленням, залізобетонні перекриття, вентильоване горище, фасад — декоративна штукатурка. Якісні вікна та двері GLASSO. Передбачені всі вентиляційні та димові канали, можливість встановлення каміна.
Підключені всі комунікації: газ, центральна каналізація, електрика 9,6 кВт (фактично до 12 кВт), оптичний інтернет. Вода — власна свердловина 18 м. Опалення — газовий двоконтурний котел NOVA FLORIDA.
У будинку виконано розведення електрики, води, каналізації, теплої підлоги, інтернету, охоронної системи, підготовка під генератор, ст...

165 000 $
1 031 $/м²
Андріївська, 18
160 / 70 / 38 м²
1 этаж
11 сот
3 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Новий будинок у Білогородці, 160 м², 11 соток
Продається просторий сучасний будинок у чудовій локації – всього 1,5 км від траси, з мальовничим видом та приємними сусідами.
Площа будинку – 160 м²
Велика ділянка – 11 соток
Будинок з майже завершеним ремонтом. Тепла підлога по всьому будинку.
Внутрішньопідлогові конвектори, Натяжні стелі, стіни готові під фарбування.
Автономне водопостачання зі свердловини
Є місце під камін
На ділянці виведені комунікації під басейн
Ідеально підходить для тих, хто хоче жити в тиші та комфорті, але зручно добиратись до Києва.
Телефонуйте, домовимось про перегляд – будинок вартий вашої уваги!
550 000 $
3 481 $/м²
Обуховская ул., 135В/32
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
158 / 100 / 45 м²
1 этаж
9 сот
4 комнаты
2023 год постройки
сегодня
Продаю свій одноповерховий будинок! Є проєкт будівництва та дизайнерський ремонт. Будинок будувався для себе !!! Ділянка 9 сотих із виходом в Біличанський парк, виконаний автополив, ландшафт. На території навіс на кілька автомобілів та господарське приміщення 20 м2. Територія під охороною є відеонагляд. Тераса 20 м2 з видом на ліс та садовими меблями. В будинку є експлуатаційне горище з окремим входом з вулиці. Будинок повністю енергонезалежний, стоять сонячні панелі та акумулятори на накопичення електроенергії + «зелений тариф». Септик переливний 14 м3, свердловина з правильним оснащенням 55 м. Також в будинку є підвал з окремим виходом. Будинок складається з 3 х житлових кімнат, кабінета т...

2 899 000 $
5 042 $/м²
Редутная ул., 54
575 / 250 / 30 м²
3 этажа
6 сот
5 комнат
сегодня
резиденція 575 м² у тихій, закритій частині Печерська — 3 хв до Ботанічного саду
Сучасний будинок серед дипломатичних вілл та природного ландшафту. Архітектура в стилі урбан-лаконізму з акцентом на простір, геометрію та натуральні матеріали. Високі стелі 3+ м, вільне планування, оздоблення деревом і каменем створюють атмосферу спокою та статусу.
Продумане планування:
• 3 житлові поверхи + цоколь
• Ліфт, що з’єднує всі рівні
• 4 спальні, включно з майстер-спальнею та терасою
• 7 санвузлів із преміальною сантехнікою
• Вітальня з діючим каміном
• Простора кухня з виходом у внутрішній двір
• Гараж на 2 авто з прямим входом до будинку
У цокольному поверсі — критий басейн, сауна, технічне...

799 000 $
1 776 $/м²
Лубенская ул., 4а
450 / 250 / 20 м²
3 этажа
4 сот
5 комнат
сегодня
Продам будинок на чорній горі у Печерському районі. Будинок з новим дизайнерським ремонтом 4 спальні, простора кухня-студія 75м2, підземний гараж, ліфт, Стильний та сучасний ремонт, Зручна локація, поруч супермаркет Новус-5 хв. до метро Дружби народів 7 хв
169 000 $
1 134 $/м²
Якова Качури ул.
149 / 63 / 33 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Без комісії, СПП 1%, Є-оселя, Є-відновлення, сертифікати, ваучери.
ВЕЛИКА ПЕРЕВАГА - земля під будинком - 5.5 соток, далі 8 соток огороженої не приватизованої землі, якою користувались тільки минулі власники ділянки, вхід на ділянку тільки з території цього будинку.
Продаж від забудовника з великим досвідом роботи, 50+ зданих будинків на сьогодні. Будинок зданий в експлуатацію.
Продам якісно побудований двоповерховийй енергоефективний будинок з керамічної цегли площею 150м2 на ділянці 5.5 соток в Києві, район Борщагівки, вулиця Якова Качури, два заїзди з Окружної дороги, зручна локація. Будинок має окремий заїзд з вулиці, стоїть на другій лінії від дороги, можна зробити велику кри...
159 000 $
1 248 $/м²
Вишнева, 22
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
127.4 / 80 / 37.83 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
сегодня
Продається сучасний заміський будинок. Повністю з ремонтом, готовий до проживання. Є світло.
Готовий будинок розміром 127,40 м², загальною площею ділянки 7,5 сотки, чекає свого власника! Розташований у мальовничому куточку Київської обл. Вишгородського району с. Нові Петрівці, р-н Ягода. Відстань до міста всього 10 км. Поряд з будинком:
- парк для сімейних прогулянок (до 1 км)
- новий дитячий садочок (до 2км)
- Київське море (до 3км).
1 поверх
Кухня-вітальня-37,83 м2
Спальня гостьова -10,37 м2
Технічне приміщення-2,25 м2
Гостевий санвузол -3,51 м2
Гардеробна-2,01м2
2 поверх
Спальня -22,95 м2
Санвузол-5,42 м2
Гардероб-5,81 м2
Спальня 16,37м2
Санвузол 7,97 м2
Тераса відкрита для відпочинку -8...

300 000 $
760 $/м²
Грушевського
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
394.5 / 187.2 / 16 м²
3 этажа
15 сот
5 комнат
2012 год постройки
вчера
БЕЗ комісії! Найкраща локація 12км до Київа!
Комфортний, сучасний, затишний, автономний, теплий цегляний БУДИНОК 395 кв.м. у відмінному стані: ЗАХОДЬ – ЖИВИ.
Будували для себе ЯКІСНО у 2012 р., червона цегла, мінеральна вата, керамічна черепиця, опалюється газом (котел 2шт), Тепла водяна підлога + радіатори.
Вбудовані МЕБЛІ та ТЕХНІКА залишаються, інші меблі (шафи, ліжка, дивани, тумби, столи, стільці за домовленістю).
1-й поверх: велика вітальня, камін на дровах, сан. вузол, кухня, окрема їдальня з виходом у двір, гараж на два авто, котельня.
2-й поверх: дві спальні кімнати, гардеробна, два сан. вузли, кінозал.
3-й поверх: спальна кімната, сан. вузол, хол, кабінет, велика ігрова кімнат...

84 900 $
1 035 $/м²
Сергія Мазіна, 4
82 / 39 / 27 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Продаж таунхаусу в м. Буча
📐 Площа: 82 м² + мансардний поверх 35 м² у подарунок
🌿 Ділянка: від 1.1 сотки
🏗 Готовність:
• 2 черга — 2 квартал 2026
Можна заходити на ремонт!
⸻
📏 Планування
• Кухня-вітальня
• 3–4 житлові кімнати (на вибір)
• Гардероб
• Робоча зона
• Кладова
• 2 санвузли
• Передпокій
• Мансарда 35 м² – лаунж, робоча зона, більярдна або як горище
(висота 3,2–4 м, мансардне вікно, можливість бетонних сходів = 1500у.о.)
⸻
🏡 Інфоструктура КМ
• Закрита територія з автоматичними воротами
• Відеоспостереження
• Домофон
• Два паркомісця + гостьовий паркінг
• Спортивний майданчик
• Велопарковка
• Вуличні комірки
• Комунікації для генератора та зарядки електромобіля...

17 000 $
515 $/м²
Хуторская ул. (Жовтнева)
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
33 / 20 / 8 м²
2 этажа
2 комнаты
2025 год постройки
вчера
Михайлівська Рубежівка
Пропонується сучасний комплекс невеликих таунхаусів у мальовничій локації Михайлівської Рубежівки — серед природи, тиші та чистого повітря.
Ідеальне місце для життя або вигідної інвестиції під оренду.
Комплекс компактних таунхаусів біля лісу та води
🌿 Локація, яка продає сама себе
• поруч ліс, річка та озера
• тиха, зелена зона без щільної забудови
• зручний виїзд у напрямку Ірпеня, Бучі та Києва
• популярний напрямок для заміського відпочинку та довгострокової оренди
🏠 Формат, що користується попитом
• таунхауси від 35 до 60 м²
• компактні, продумані планування
• можливість зонування під студію або 1–2 кімнати
• власна тераса / дворик (у залежності від сек...
188 000 $
1 567 $/м²
Піщана, 27
120 / 80 / 26 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
сегодня
Закритий КМ | КЛУБНИЙ ФОРМАТ НА 12 РЕЗИДЕНЦІЙ | КОЗИН, РУДИКИ
Клубний формат життя в одному з найзакритіших напрямків Козина.
Лише 12 резиденцій на території з обмеженим доступом.
Пляж річки Козинки для жителів КМ з видом на заповідні ландшафти та повна тиша без транзитного трафіку.
Будинок площею 120 м² — чистий архітектурний об’єм без оздоблення, що дозволяє реалізувати індивідуальний інтер’єр. Передбачено можливість розширення — зона барбекю з окремим підсобним блоком.
Конструктив:
керамоблок
утеплення — мінеральна вата
перекриття — залізобетон
Інженерія:
газ
електрика — 12 кВт
свердловина
септик
Ділянка — 6 соток, огороджена, приватний простір під ландшафт і зони відпочинку.
Оточен...
80 200 $
901 $/м²
Луговая ул., 1
89 / 40 / 40 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж двоповерхових Таунхаусів за дуже гарною ціною село Ходосівка, Обухівський район, Київська область, до Київа 4 км, до печерська 15 хвилин.
Тауни на завершені будівництва, поки що ціна 900 у.о. м2. Готові будуть коштувати по 1100 у.о. за m2.
Про Таунхаус:
-2 поверхи;
- Площа - 89-1[телефон скрыт]кв.м;
- Корисна - 50-60-75 кв.м.;
-Висота стелі:
1 поверх: 3.10 метра;
2 поверх: 4 метра.
Тауни: 89-100 м2. Перший поверх - кухня-вітальня, санвузол, хозблок, на другому поверсі розташовані дві кімнати, санвузол, балкон.
Тауни: 116-121 м2.
Перший поверх - кухня-вітальня, санвузол, хозблок, на другому поверсі розташовані три кімнати, санвузол, балкон.
Побудовані Таунхауси:
- красної цег...

1 900 000 $
3 838 $/м²
Анатолия Соловьяненко ул.
495 / 150 / 24 м²
2 этажа
50 сот
5 комнат
вчера
📍 Адреса: смт Козин,
вул. Солов’яненка — престижне і комфортне місце поруч вся інфраструктура.
🏠 Будинок в ідеальному стані площею 495/ 150 / 24 кв м², введений в експлуатацію.
🔹 5 спалень, 4 санвузли , гардеробні кімнати.
🔹 Простора мебльована /мʼякі меблі Fendi/ вітальня з каміном має вихід на терасу к басейну