Фильтры
Аренда паркомест и гаражей в Киеве
78 объявлений
- наибольшая площадь
78 объявлений
- наибольшая площадь

6 000 грн/мес
414 грн/м²
Воскресенская ул., 2-В
паркоместо
15 м²
сегодня
Здається в оренду паркомісця у підземному паркінгу ЖК «Паркові Озера 2» (вул. Воскресенська, 2 В). Зручний заїзд з 1 секції. Площа 14.5 м. кв. Зручний заїзд. Цілодобова охорона та відеоспостереження. Загальна вартість 6000 грн. це 4500 грн/міс + 1500 (комунальні).
500 $/мес
8 $/м²
Новоселицкая ул., 10
паркоместо
60 м²
3 дня назад
Пропонуємо в оренду три парко місця в ЖК Renaissance Residence, за адресою вул.Новоселицька,10
-2 рівень
Э електро зарядка.
500$ / місяць за три парко місця.
6 000 грн/мес
300 грн/м²
Владимира Ивасюка просп. (Героїв Сталінграду), 4
паркоместо
20 м²
сегодня
Пропонується в оренду паркомісце в підземному паркінгу. Проспект Володимира Івасюка, 4. Зручне розташування відносно виїзду та виходу.
6 750 грн/мес
395 грн/м²
Березняковская ул., 29-А
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Kub29
паркоместо
17 м²
сегодня
Зручне та широке паркомісце, довгостроково.

200 $/мес
13 $/м²
Андрея Верхогляда ул. (Михайла Драгомирова), 3
паркоместо
15 м²
вчера
Оренда підземного паркінгу по вул. Андрія Верхогляда, 3, ЖК Новопечерські Липки.
Площа, 15,1 м2, -2 поверх.
Додатково сплачуються комунальні - 800грн.

350 $/мес
9 $/м²
Набережно-Крещатицкая ул., 21
паркоместо
38 м²
сегодня
Пропонується в довгострокову оренду сімейний паркінг на 2 авто на Подолі в ЖК "Illinsky House" (вул. Набережно-Хрещатицька, 21) . Теплий захищений під охороною. Цілодобове відеоспостереження та охорона. 350 дол США . Пропозиція від посередника 50% з орендаря. [телефон скрыт]504621 Євген

200 $/мес
14 $/м²
Андрія Верхогляда, 12
паркоместо
15 м²
1 нед. назад
ЖК Новопечерські Липки
Площа: 14.80 м²
Рівень: зручний паркінг, легкий заїзд
Переваги паркомісця:
️ Охоронювана територія з відеоспостереженням
️ Сучасна система доступу (електронні ключі/картки)
️ Просторе місце — підходить навіть для великого авто або позашляховика
️ Швидкий ліфт прямо до житлових поверхів
️ Паркінг завжди сухий та чистий — комфорт в будь-яку погоду

20 000 $/мес
1 600 $/м²
Заречная ул., 1-А
паркоместо
13 м²
сегодня
Декілька паркомісць в ЖК Зарічний
1) ------ Код #A2511[телефон скрыт] Паркомісце номер 9, площею 12.5м2 на -1 рівні. 20000 дол Розташовані під будинками номер 7.1 та 7.
2) ------ Код #A25111 - Паркомісце номер 10, площею 12.5м2 на -1 рівні, 20000 дол
що дає можливість паркувати автомобілі поруч. Розташовані під будинками номер 7.1 та 7.
3) ------ Код #A29[телефон скрыт]Паркомісце 7, площею 12.5м2 на -1 рівні. 20000 дол
Також є в продажу паркомісце номер 50, площею 12.5м2 на -1 рівні
Розташовані під будинками номер 7.1 та 7.
4) ------ Код #A25112 Паркомісце номер 509, площею 12.5м2 на -2 рівні....

350 $/мес
29 $/м²
Предславинская ул., 55
паркоместо
12 м²
сегодня
Пропоную в оренду паркомісце. Предславинська,55
Ціна 350$ + комунальні
3 000 грн/мес
213 грн/м²
Машиностроительная ул., 21
паркоместо
14 м²
сегодня
Оренда паркомісця в підземному паркінгу, вул. Машинобудівна, 21В (Київ)
Здається в оренду паркомісце в підземному паркінгу за адресою вул. Машинобудівна, 21В.
Характеристики:
* Площа: 14.1 м²
* Зручний заїзд
* Цілодобова охорона
* Сухий та безпечний паркінг
* Можливість підключення зарядної станції для електромобілів
Переваги:
* Захист авто від погодних умов
* Комфорт та безпека щодня
* Зручне розташування
Ціна: 3000 грн/місяць+ комунальні послуги.

6 000 грн/мес
286 грн/м²
Князя Романа Мстиславича ул. (Генерала Жмаченка), 26
паркоместо
21 м²
сегодня
сдам парковку по адресу вул. Князя Романа Мстиславича 26, вход и с улицы и из дома (лифт). торг
9 999 грн/мес
250 грн/м²
Правды просп. (Правды), 31-А
паркоместо
40 м²
сегодня
ОРЕНДА 2️⃣ паркомісця в боксі
з МЕТАЛЕВИМИ РОЛЕТАМИ ❗️
• Площа - 40 м2
• Ціна - 10 000 грн
Розташування: Виноградар, пр. Європейського Союзу 31А, заїзд з проспекту.
• ✅ Нижній поверх підземного паркінгу широке зручне місце в боксі на 2 авто.
• 2 пульта
• Зарядка для електромобіля ⚡️
• Автоматичне закриття воріт з пульта !
• Стелаж для зберігання !
• Індивідуальне освітлення в боксі!
Паркінг сухий, гарно провітрюється.
Охорона та відеонагляд.
Електронна система пропуску.
Доступ до автомобіля 24/7
250 $/мес
17 $/м²
Ивана Фёдорова ул., 2-А
паркоместо
15 м²
сегодня
Оренда паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Tetris Hall по вул. Івана Федорова, 2А, Печерський район.
Загальна площа 15 кв.м., знаходиться на -1 поверсі, ліфт спускається в паркінг
Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7.
Є можливість підключити електрозарядку. Є додатково сусіднє.
200 $/мес
17 $/м²
Василия Тютюнника ул. (Анрі Барбюса), 39
паркоместо
12 м²
сегодня
Здам в оренду паркомісце / машиномісце / паркінг у підземному паркінгу ЖК TRIIINITY (Трініті), центр Києва
Здається в оренду паркомісце (машиномісце, місце в паркінгу) у сучасному підземному паркінгу ЖК TRIIINITY.
Локація: центр Києва, вул. Тютюнника 39/2 (Анрі Барбюса), перехрестя з вул. Іоанна Павла II
Площа: 12 м²
Цілодобова охорона 24/7 — ваша машина завжди в безпеці
Паркомісце підходить для:
• легкового авто
• SUV / кросовера
• 2 мотоциклів
Зручний заїзд, сухий і теплий підземний паркінг.
Поруч знаходяться:
ЖК Бульвар Фонтанів, Престиж Хол, Французький квартал, вул. Іоанна Павла II
Паркомісце Київ центр, машиномісце оренда Київ, підземний паркінг Київ, паркінг Трініті, TRIIINITY п...

5 500 грн/мес
404 грн/м²
Березняковская ул., 29
паркоместо
14 м²
сегодня
- Оренда підземного паркомісця в ЖК "Kub29" вул.Березняківська 29.
- Сучасний підземний паркінг з ліфтом прямо до вашого поверху. Паркінг з цілодобовою охороною, опаленням, освітленням та зручним заїздом.
- Комунальні платежі включені в вартість оренди.
- Ціна: 5.500грн.

7 000 грн/мес
700 грн/м²
Андрея Верхогляда ул. (Михайла Драгомирова), 16
паркоместо
10 м²
сегодня
Здається в оренду, паркомісця у ЖК Новопечерські Липки, Київ.
Пропозиція квітня! Вартість оренди при заключенні договору терміном на 6 місяців і більше лише 7000 грн. + комунальні витрати! Без комісій та переплат!
Паркомісце площею 9.5 кв.м., та 13 кв.м.
У наявності є 3 місця у будинках:
- Андрія Верхогляда 20 (Драгомирова)- 1 місце площею 9.5 кв.м;
- Андрія Верхогляда 16 - 2 місця площею 9.5 кв.м. та 13 кв.м.
Паркінг підземний, паркомісця розташовані на -1 му рівні.
Телефонуйте всі деталі розповім.
8 000 грн/мес
615 грн/м²
Михаила Максимовича ул. (Трутенко Онуфрия), 24-Г
паркоместо
13 м²
сегодня
Здам паркомісця з розеткою.
ЖК Нова Англія, під будинком Ноттінгем.
Два місця поруч, зручні для заїзду.
8тис+ комунальні
100 $/мес
7 $/м²
Тарасовская ул., 21
паркоместо
15 м²
сегодня
Без комісії! Оренда паркомісця в підземному паркінгу, центр, метро Олімпійська
Здається в оренду стандартне паркомісце в підземному паркінгу будинку дипломатичного спецпроєкту в центрі Києва, за адресою: вулиця Тарасівська, будинок 21.
Закрита територія
Підземний паркінг
Відеоспостереження
Цілодобова охорона
Зручний заїзд та виїзд
Можливе використання як укриття
Престижний будинок у центральній частині міста
Захист авто від погодних умов
Ідеальне рішення для мешканців будинку або тих, хто працює поруч та цінує комфорт, безпеку і спокій.
Телефонуйте відповім на всі додаткові питання та організую перегляд.
4 500 грн/мес
278 грн/м²
Александра Кошица ул., 1/38
гараж
16 м²
сегодня
Актуально! Оренда. Цегляний гараж в паркінгу на вул. Кошиця 1/38, біля метро Харківська та ЖК «Лебединий».
Знаходиться на 1-му поверсі.
Гараж - 16.2 кв.м. в середній секції, сухий, електрика , вентиляція, розетки, пожежна сигналізація. У комплексі цілодобова охорона, відеоспостереження, електронна система пропуску, санвузол, в будівлі є автосервіс та мийка.
Зручний в'їзд та виїзд.
Всі інші питання за телефоном або писати в месенджери.

8 000 грн/мес
421 грн/м²
Зверинецкая ул., 59
паркоместо
19 м²
сегодня
Пропонуються в оренду два комфортні паркомісця у підземному паркінгу престижного житлового комплексу «Тріумф»
Зручний заїзд та виїзд, цілодобова охорона та відеоспостереження, сухий, чистий підземний паркінг, захист авто від погодних умов, ліфт прямо до житлових поверхів.
ЖК «Тріумф» — це бізнес-клас у самому серці Печерська, із закритою територією та високим рівнем безпеки. У комплексі передбачено великий підземний паркінг, що забезпечує комфорт для мешканців і їхніх авто
Ідеальне рішення для тих, хто цінує свій час і не хоче витрачати його на пошук парковки.