350 000 $
2 000
$/сот
под застройку
175 сот
2 мес. назад
9 мес. назад
31 (сегодня 0,
вчера 0)
Описание
Продаж земельної ділянки
Деревач, Львівський р-н
Перша лінія від траси (М-06)
Інтенсивний автомобільний трафік
Загальна площа ділянки: 175 соток
Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Категорія: Землі житлової та громадської забудови.
Комунікації неподалік ділянки.
Простора територія, ідеальна як для будівництва приватного будинку, так і для комерційного використання.
Деревач, Львівський р-н
Перша лінія від траси (М-06)
Інтенсивний автомобільний трафік
Загальна площа ділянки: 175 соток
Категорія: Землі житлової та громадської забудови.
Комунікації неподалік ділянки.
Детали
Земельный участок, Размером 175 соток. Назначение участка - Под застройку. Комиссия за услуги 5 %
История изменения цены
| 18.09.2025 | - 105 000 $ | 350 000 $ |
| 05.08.2025 | 455 000 $ |
Адрес
Участок
площадь
1.75 га
cобственность
Приватна власність
использование
02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
категория
Землі житлової та громадської забудови
адрес
Львівська область, Пустомитівський район, с.Деревач