Топ объявлений Деревача

147 000 $
1 225 $/м²
Львовская ул.
120 / 69 / 24 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2024 год постройки
вчера
Пропонується до продажу новий, сучасний Будинок в котеджному містечку ʼ Буде Дім ʼ для тих , кому хочеться заміського життя в оточенні прекрасної природи, але і в 10 хв до розвиненої міської інфраструктури.
Локація: с. Деревач ;
Площа Будинку: 120 м2;
Поверхів: 2;
Критий ґанок : + 6м2
Крита тераса: + 20 м2
Крите паркомісце : + 19 м2
Ділянка : 3 AP
Цей Будинок привертає увагу своєю якісною архітектурою та самим вдалим розташуванням, так як він єдиний в цьому котеджному містечку межує з Лісом і безкрайньою полониною.
Будинок виконаний із сучасного дизайну і надійних матеріалів.
Планування:
На 1 му поверсі : передпокій, санвузол,кабінет, тех. приміщення, велика кухня - вітальня, т...

179 200 $
2 240 $/м²
Стрыйская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
ПЕРЕУСТУПКА
єОселя
єВідновлення
80 / 30 / 31 м²
1 этаж
3 сот
2 комнаты
2026 год постройки
3 дня назад
Продаж будинку в котеджному містечку з власною інфраструктурою м. Деревач.
Загальна площа котеджу 80м2 + тераса 15м2 +крите паркомісце з розеткою для зарядки електрокару та власна земельна ділянка.
Кухня-студія (31 м2) та дві ізольовані кімнати (13.6 м2 та 14.2 м2), коридор, два санвузли, та комірка.
Бонус: горище (1.80 в найвищій точці, де можна облаштувати дитячу, гардеробну або ж кабінет);
На території котеджного містечка є зони відпочинку для мешканців:
- Басейн 15×5 метрів з підігрівом
- Простора зона релаксу з лежаками, є душ, роздягальня та санвузол поруч із басейном. Підігрів води забезпечує сезон купання з весни до осені.
- Паркова зона для мешканців + патіо з костровою зоно...
20 000 $
2 026 $/сот
под застройку
9.87 сот
вчера
Продаж земельної ділянки 0,0987 га в с. Деревач (біля Раківця) Пустомитівського району Львівської області.
Відстань до Львова 20,2 км.
Кадастровий номер: 4623685600:05:002:...
Призначення: 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Категорія: землі житлової та громадської забудови.
Площа: 0.099 га.
Власність: приватна власність.
Ділянка правильної прямокутної форми.
Розміри земельної ділянки: ширина 21,94 м; довжина - 45,01 м.
Територія ділянки рівнинна.
Поруч усі комунікації.
Поруч ліс.
Гарний краєвид.
У Деревачі мальовниче плато – «Висока гора» (365 м над рівнем моря) – віднога Подільського плато.
Ділянка розта...
145 000 $
537 $/м²
Львовская ул., 11
многофункциональное помещение
270 м²
вчера
Продається готовий бізнес, окрема будівля с. Деревач площею 270 кв м, діючий магазин, кафе зі всіма меблями та обладнаною кухнею, готельні номери, на територій альтанки, гараж, місце під сауну. Парковка. Гарна облагороджена територія 11 сот. Ціна 145000$ [телефон скрыт]

389 050 $
2 223 $/м²
Стрыйская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
175 / 86 / 19 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2025 год постройки
2 дня назад
Продаж будинку в котеджному містечку з власною інфраструктурою, Деревач [#22670]. Загальна площа 175 м²: кухня (20,8 м²), вітальня (21,06 м²), чотири ізольовані спальні (12,88 м², 18,92 м², 16,56 м² , 16,58 м²), хол, гардероб (5,26 м²), комора, два санвузли, тамбур, паливна, тераса та накриття для авто. Земельна ділянка від 3.5 соток; На території котеджного містечка є зони відпочинку для мешканців: - Басейн 15×5 метрів з підігрівом - Простора зона релаксу з лежаками, є душ, роздягальня та санвузол поруч із басейном. Підігрів води забезпечує сезон купання з весни до осені - Паркова зона для мешканців + патіо з костровою зоною та прогулянкові доріжки з вечірнім освітленням - Дитячий майданчик...

179 200 $
2 240 $/м²
Львовская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
80 / 27.8 / 20 м²
1 этаж
3 сот
2 комнаты
2025 год постройки
2 дня назад
Продаж будинку в котеджному містечку з власною інфраструктурою, Деревач [#22664]. Загальна площа котеджу 80 м², тераса 15 м², крите паркомісце з розеткою для зарядки електрокару та власна земельна ділянка. Кухня-студія (31 м²) та дві ізольовані кімнати, коридор, два санвузли та комірка. Бонус: горище (1.80 в найвищій точці, де можна облаштувати дитячу, гардеробну або ж кабінет); На території котеджного містечка є зони відпочинку для мешканців: - Басейн 15×5 метрів з підігрівом - Простора зона релаксу з лежаками, є душ, роздягальня та санвузол поруч із басейном. Підігрів води забезпечує сезон купання з весни до осені - Паркова зона для мешканців + патіо з костровою зоною та прогулянкові доріж...

250 000 $
833 $/м²
Львовская ул.
300 / 280 / 20 м²
2 этажа
22 сот
6 комнат и более
3 дня назад
Продається сучасний будинок площею 300 м², збудований у 2018 році.
Фундамент – моноліт, зовнішні стіни – газобетон, внутрішні – цегла. Дах утеплений 20 см кам’яної вати, покритий бітумною черепицею.
Вікна – семикамерний профіль із двійним склопакетом.
Електроенергія – 30 кВт, додатково сонячні панелі та гібридний інвертор 6 кВт.
Підвал 70 м² (запланована сауна, душ, туалет), гараж 66 м².
Комунікації заведені, є інтернет та власна свердловина.
Територія – 22 сотки, можливість відмови від саду.
Головна перевага – енергоефективність та автономність завдяки сонячним панелям і власним комунікаціям.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.
1 400 $/мес
Львовская ул.
105 / 65 / 17 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
2024 год постройки
3 дня назад
Оренда Будинку в Котеджному містечку "Буде Дім"
с. Деревач (10 хв до ТРЦ King Сross Leopolis на авто)
💵Вартість оренди: 1400$/+КП
+ входить БАСЕЙН та 2 паркомісця
▫️Площа:105 м кВ
2 Поверхи
▫️Площа ділянки: 4 сотки
3️⃣ ізольовані спальні та велика кухня-вітальня
◾️Необхідна побутова техніка: холодильник, пральна та СУШИЛЬНА машина, електрочайник, витяжка, ПОСУДОМИЙНА МАШИНА, індукційна варильна поверхня, духова шафа,пилосос, праска, SMART-TV, Оптоволокно, Бойлер
КАМІН НА ДРОВА🪵
◾️Меблі: двоспальне ліжко, 2 односпальних ліжка, 3 шафи, 3 комоди, 2 робочих столи, диван, обідня зона, велика шафа в прихожій
🔥Індивідуальне опалення електричне ( підігрів підлоги )
ВСТАНОВЛЕНО ГІБРИДН...

85 000 $
1 024 $/м²
Лісова
83 / 43 / 12 м²
2 этажа
12 сот
3 комнаты
3 дня назад
Продаж будинку біля Львова
Пустомитівський район
Локація- Деревач 10 хв Стрийською трасою від Кінг Кросу
Вартість 85 тис $
Площа будинку 83 м2 , 2 поверхи ( 3 кімнати , кухня , санвузол , підвал )
площа ділянки 12 сотих , ділянка рівна доглянута , обмежена, бруківка також , на ділянці є накриття для автомобіля , альтанка .
Комунікації : світло , скважина , септик , камін на дрова , і котел на пілети .
Будинок доглянутий , заходь і живи
Знаходиться в Деревачі в дачному кооперативі, близько Монастиря , дуже гарна локація кругом ліси
Сусіди проживають на постійній основі , гарна локація для власного проживання чи дачі .
Запрошую на огляд

100 000 $
769 $/сот
Стрыйская ул.
под застройку
130 сот
3 дня назад
Продаж трьох земельних ділянок,в чудовій локації
с.Деревач,Львів. обл
Хороше розташування, навколо обжиті приватні будинки, котеджі.
Неподалік Casa Ricca Event Hall .
Загальна площа: 1,3 га
4623685600:05:002:2500
4623685600:05:002:2501
4623685600:05:002:2502
Цільове призначення:
під будівництво
Поруч комунікації: газ, електрика.
Розвинена інфраструктура.
Легкий доступ до транспортних розв'язок і громадського транспорту.
Чудова інвестиція.
Вартість: 100 000

231 000 $
3 300 $/сот
Автошлях М-06
сельхозназначение
70 сот
3 дня назад
Продаж земельної ділянки, можливо під комерцію біля Львова, с. Деревач
Локація: с. Деревач, 1-ша лінія траси Львів–Ужгород
Площа: 0,6983 га (70 соток)
Комунікації: електрика + на ділянці розташований власний трансформатор
Кадастровий номер: 4623685600:01:002:0114
Ціна: 3300 $/сотка
Можлива оренда
Основні переваги:
Перша лінія траси Львів–Ужгород – чудова видимість та зручний заїзд.
Велика площа (70 соток) – підходить для масштабних комерційних проєктів.
Приватна власність – документи готові до продажу.
Власний трансформатор – забезпечує стабільне електропостачання.
Цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства, з можливістю переведення під комерційне використання....
14 000 $
2 333 $/сот
сельхозназначение
6 сот
2 дня назад
‼️ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ 3 ділянок – с. Деревач, кооператив “Ветеран-2”‼️
Локація
Село Деревач, садовий кооператив “Ветеран-2” — лише 12 км від Львова (10–15 хв на авто по двополосній трасі).
Віддаленість від траси — 1,5 км: абсолютна тиша, без шуму, лише природа і спокій.
Характеристика ділянок
• Кадастрові номери:
• 4623685600:13:000:0220
• 4623685600:13:000:0201
• 4623685600:13:000:0217
• Загальна площа: 18 соток (по 6 соток кожна)
• Цільове призначення: садівництво (дозволено будівництво житлових будинків до 200 м²)
• Рельєф: рівнина
• Комунікації: підведено світло та воду
• На одній із ділянок — дерев’яний будиночок з терасою та садом
Безпека та кооператив
• Орієнтовно 120 ділянок...

119 200 $
1 490 $/м²
Проєктовна
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
80 / 35 / 19 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
2026 год постройки
3 дня назад
Освітлення

20 000 $
1 538 $/сот
под застройку
13 сот
3 дня назад
Продається земельна ділянка — с. Деревач, 15 км до Львова...
Агенція нерухомості пропонує до продажу земельну ділянку під індивідуальне житлове будівництво в передмісті Львова — село Деревач.
Площа: [ 13 сот.]
Цільове призначення: під забудову.
Локація: всього 15 км до Львова — швидкий та зручний доїзд (асфальтований)
Інфраструктура: поруч житлова забудова, комунікації неподалік (електрика, газ, вода.)
✅ Рівна форма ділянки, правильне розташування.
✅ Асфальтований під’їзд.
✅ Перспективна, розвинена локація.
✅ Ідеальний варіант для будівництва будинку, котеджу поблизу міста.
Документи готові до продажу.
Ціна 20 000 $ торг.
Організовуємо показ у зручний для вас час.
Звертайтесь до н...

95 000 $
5 $/сот
сельхозназначение
18000 сот
3 дня назад
Площа: [ 1,8 га.]
Цільове призначення: для ведення селянського господарства, (з правом зміни цільового призначення)
✅ Рівна форма ділянки, правильне розташування.
✅ Асфальтований під’їзд.
✅ Перспективна, розвинена локація.
✅ Ідеальний варіант для будівництва приватних будинків, котеджів поблизу міста.
Документи готові до продажу.
Ціна 9...

389 050 $
2 223 $/м²
Стрыйская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
175 / 86 / 20.8 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
3 дня назад
Продаж будинку в котеджному містечку з власною інфраструктурою, Деревач [#22670].
Загальна площа 175 м²: кухня (20,8 м²), вітальня (21,06 м²), чотири ізольовані спальні (12,88 м², 18,92 м², 16,56 м² , 16,58 м²), хол, гардероб (5,26 м²), комора, два санвузли, тамбур, паливна, тераса та накриття для авто. Земельна ділянка від 3.5 соток;
- Басейн 15×5 метрів з підігрівом
- Простора зона релаксу з лежаками, є душ, роздягальня та санвузол поруч із басейном. Підігрів води забезпечує сезон купання з весни до осені
- Паркова зона для мешканців + патіо з костровою зоною та прогулянкові доріжки з вечірнім освітленням
- Дитячий май...

259 000 $
2 158 $/м²
Стрыйская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
120 / 51.9 / 37.5 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
3 дня назад
Продаж будинку в котеджному містечку з власною інфраструктурою, Деревач [#22669].
Загальна площа 120 м²: кухня-вітальня (37,5 м²), чотири ізольовані кімнати (9,44 м², 15,04 м², 14,98 м² та 12,44 м² (можна облаштувати як гардероб)), коридор, комора, два санвузли та накриття для авто. Земельна ділянка від 3.5 соток;
- Басейн 15×5 метрів з підігрівом
- Дитячий майданчик із гойдалками,...

229 750 $
2 203 $/м²
Стрыйская ул.
104.3 / 37.5 / 41.4 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
3 дня назад
Продаж будинку в котеджному містечку з власною інфраструктурою, Деревач [#22667].
Загальна площа 104.3 м²: кухня-вітальня (41,4 м²), три ізольовані кімнати (10,2 м², 10,9 м² та 16,3 м², передпокій, комора, два санвузли, критий ґанок та накриття для авто. Земельна ділянка від 3.5 соток;
- Басейн 15×5 метрів з підігрівом
- Дитячий майданчик із гойдалками, гірками та батутом
- Озеро в ц...

218 050 $
2 271 $/м²
Стрыйская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
96 / 35.6 / 37.4 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
3 дня назад
Продаж будинку в котеджному містечку з власною інфраструктурою, Деревач [#22666].
Загальна площа 96 м²: кухня-вітальня (37,4 м²), три ізольовані кімнати (14,5 м², 10,6 м² та 10,5 м²), коридор, два санвузли та накриття для авто. Земельна ділянка від 3.5 соток;
- Басейн 15×5 метрів з підігрівом
- Дитячий майданчик із гойдалками, гірками та батутом
- Озеро в центрі території створює атм...
Все новостройки