Фильтры
1 объявление
1 объявление
Оберіг
15 500 $
212 $/м²

Шкільна

БЕЗ КОМИССИИ
73 / 37 / 13 м²
1 этаж
60 сот
2 комнаты
3 нед. назад
🏡 Продаж окремого будинку 📍 с. Дівочки, Житомирська обл. — 4 км від Черняхова — 20 км від Житомира Будинок газифікований: • 2 кімнати • кухня, веранда, коридор • одноконтурний котел • криниця Додатково: • літня кухня з газом • гараж • господарські приміщення Земельна ділянка: • 25 соток — під забудову • 40 соток — ОСГ 📞 Телефонуйте: [телефон скрыт] Віра, агентство нерухомості «Оберіг»
Риелтор
3 объявления
59 800 $
352 $/м²

Незалежності

єВідновлення
170 / 100 / 20 м²
2 этажа
15 сот
4 комнаты
2008 год постройки
3 нед. назад
Пропонується до продажу  двоповерховий будинок смт.Черняхів! Без комісії для покупця!!! Загальна площа будинку — 170 м2. Побудований у 2008 р. з цегли та шлакоблоку, утеплений пінопластом, залізобетонне перекриття. Усі чорнові роботи в будинку завершені — вирівняні та пошпакльовані стіни, підведені комунікації, приміщення готові до чистового ремонту. Планування: Перший поверх: дві окремі кімнати,  кухня 26 м2, санвузол 11,5 м2, льох. Другий поверх: дві кімнати, гардероб. Комунікації: Опалення — твердопаливне, електричне, камін. Газ. Вода — криниця, заведена в будинок Каналізація — септик з переливом Ділянка — 15 соток, доглянута з фруктовими деревами, та зеленими насадженнями.
Риелтор
29 000 $
252 $/м²

Квітнева

115 / 55 / 25 м²
2 этажа
15 сот
3 комнаты
3 мес. назад
Будинок цегляний, недобудований, коробка без внутрішніх робіт, вільне планування. В цоколі є гараж, в дворі криниця, світло 380 Вт, ж/б перекриття. Гарний під'їзд, поряд файні сусіди
Риелтор
Сертифицированный риелтор АФНУ
170 000 $
773 $/м²

Житомирська

єОселя
220 / 100 / 50 м²
2 этажа
25 сот
5 комнат
3 мес. назад
Новобудова, 200/100/50м, на першому поверсі гараж, с/в та велика кухня- вітальня, є вихід на терасу, на другому поверсі- 4 окремих кімнати, с/в та гардероб. Скважина 52м, криниця, вигрібна яма (бочка на 5 куб). Є електрокотел (Німеччина), твердопаливний котел (Чехія), система підігріву від сонячних батарей, енергозберігаючі ємкості для гарячої води, мп вікна 88 профіль, будівельні матеріали залишаються. Є гостьвий домік з усіма комунікаціями і банею. Фундамент під барбекю з водою і каналізацією. Бетонний фундамент під забор по всьому перемитру. Погріб кам'яний. Залишились внутрішні роботи. Будинок будували для себе, якісно і добротно. До центра Житомира 20км. Ділянка землі оброблена, є молод...