1
42 000 $
750
$/м²
Монолітно-каркасна
1 мес. назад
7 мес. назад
42 (сегодня 0,
вчера 0)
Описание
Продам 1 кімнатну квартиру від забудовника без комісії для покупця, площею 56 кв.м., що розташована на 2 поверсі в 3 секції. Родзинкою цієї квартири є тераса, де можна облаштувати зону барбекю та відпочивати з друзями або зустрічати світанок із філіжанкою кави. Ідеальне планування, яке дозволить зробити кухню та вітальню з виходом на терасу площею 35,8 кв.м.
Великий закритий внутрішній двір 8500 кв. з зоною відпочинку, ігровими та спортивними майданчиками. На території комплексу знаходиться критий паркінг, є можливість придбати паркомісце. Секцію введено в експлуатацію.
Зручна транспортна розв'язка, поряд розташовані школи, дитячі садки, супермаркети, набережна Дніпра, яхт-клуб Січ.
Відмінний варіант як для проживання, так і під інвестицію
Відмінний варіант як для проживання, так і під інвестицію
Детали
В квартире 1 комната, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна. Планировка комнат Кухня-гостиная. Есть балкон. В квартире есть Ванна. Общее состояние квартиры - Без ремонта. Без комиссии
В квартире есть
История изменения цены
| 24.03.2026 | - 2 800 $ | 42 000 $ |
| 08.10.2025 | 44 800 $ |