2
19 000 $
576
$/м²
Описание
Пропонуємо дуже теплу квартиру, район Амур-Нижньодніпровський.
Однокімнатна квартира на зручному 3 поверсі в середині будинку, по вулиці Універсальна 13.
Район із розвиненою інфраструктурою все в пішій доступності - трамвайна зупинка та інший міський транспорт, магазини АТБ та ін., мед. заклад, садочок, стадіон.
Квартира тепла, стіни цегляні, вікна металопластикові, вся сантехніка нова, труби поміняні. Нова газова колонка. Є всі лічильники.
Квартира з балконом. Чистий під'їзд з металопластиковими вікнами.
Навколо будинка охайна, доглянута територія.
Якщо Ви шукаєте квартиру в тихому спокійному районі, то це саме такий варіант.
Дзвоніть та записуйтеся на перегляд вже зараз.
Розглянемо всі пропозиції.
З повагою Наталія
Агентство нерухомості "Светоч"
Навколо будинка охайна, доглянута територія.
Дзвоніть та записуйтеся на перегляд вже зараз.
Розглянемо всі пропозиції.
З повагою Наталія
Агентство нерухомості "Светоч"
Детали
В квартире 1 комната, высота потолков 2.5 метра, Технологія будівництва - Цегляна. Есть газ, кухонная плита газовая. Есть балкон. В квартире есть Ванна. Общее состояние квартиры - Частичный ремонт. Горячая вода - газовая колонка. Количество санузлов: 1. Работает без света - вода, газ, отопление, интернет. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Тип кухни - отдельная кухня. Количество спален: 1. Комиссия за услуги 5 $
В квартире есть

Замазан Наталія
Риелтор
| Активных объявлений | 3 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 0 |
| Последний визит на сайт | 1 неделя назад |
Рекомендовать
История изменения цены
| 14.04.2026 | - 1 000 $ | 19 000 $ |
| 31.03.2026 | + 1 000 $ | 20 000 $ |
| 25.03.2026 | - 1 000 $ | 19 000 $ |
| 27.01.2026 | - 1 000 $ | 20 000 $ |
| 14.11.2025 | - 900 $ | 21 000 $ |
| 14.11.2025 | - 100 $ | 21 900 $ |
| 15.10.2025 | 22 000 $ |