2
15 000 $
682
$/м²
Комиссия 5%
Кротова
Панельна
Новобудова
1 нед. назад
6 мес. назад
194 (сегодня 0,
вчера 1)
Описание
Продається смарт-квартира (малосімейка) у Шевченківському районі, вул. Данили Нечая, 5, поруч 12 квартал
1/9 поверх. Квартира не кутова, тепла.
Загальна площа — 23 м², житлова кімната — 18 м². Встановлено металопластикове вікно.
Стан квартири:
Квартира у нормальному житловому стані. На фото може виглядати незавершеною, але фактично приміщення доглянуте й придатне для проживання.
Санвузол — повністю зроблений, у хорошому стані.
Є придбані матеріали для завершення оновлення — залишаються новому власнику.
Меблі:
Є меблі у розібраному стані (в хорошому стані, придатні до використання). За бажанням покупця — можуть бути залишені в квартирі.
Переваги:
• 1-й поверх — зручно для маломобільних людей, літніх людей, молодих батьків, а також у випадках можливих відключень світла.
• Тепла, економна в утриманні.
• Лічильники на воду та світло.
Локація:
Поруч магазини, школа, садочок, зупинки громадського транспорту, необхідна соціальна інфраструктура. Комунальні платежі — низькі.
Добрий варіант для першого житла, студента або під орендний бізнес.
1/9 поверх. Квартира не кутова, тепла.
Стан квартири:
Санвузол — повністю зроблений, у хорошому стані.
Детали
В квартире 1 комната, Технологія будівництва - Панельна, Тип будинку - Новобудова. В квартире есть Ванна. Общее состояние квартиры - Частичный ремонт. Комиссия за услуги 5 %
В квартире есть

Шарапова Марина
Риелтор
| Активных объявлений | 9 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 1379 |
| Последний визит на сайт | 1 неделя назад |
Рекомендовать
История изменения цены
| 30.01.2026 | - 1 500 $ | 15 000 $ |
| 15.12.2025 | - 400 $ | 16 500 $ |
| 21.11.2025 | 16 900 $ |