64 000 $
1 524
$/м²
Запорожское шоссе, 32д
Спец. проект
2023 год постройки
сегодня
1 нед. назад
12 (сегодня 0,
вчера 1)
Описание
Продам 1-кімнатну квартиру в житловому комплексі комфорт-класу «Щасливий у Дніпрі», вул. Запорізьке шосе 32А, Шевченківський район, мікрорайон Підстанція, Даффі.
ПІдходить по програмі «єОселя», ваучери, сертификати, угоди через банк.
Представлені й інші варіанти планувань та метраж у даному ЖК.
Поруч знаходяться: магазини, супермаркет, школи, дитячі садки, аптеки, ТРЦ «Дафі», кінотеатр «MultiPlex», парки, сквер, університет «ДІІТ», пам'ятник архітектору Красносільському, Нова пошта, лікарня, зупинка транспорту.
Забудовник "Артпроектбуд".
8-й поверх 10-ти поверхового цегляного будинку.
Автономне газове опалення.
Загальна площа – 42 кв.м.: кухня вітальня 13 кв.м., 1 окрема кімната, 1 санвузол, лоджія на кухні.
В квартирі виконано евроремонт. Продається з меблями та технікой:
Варильна панель, духова шафа, холодильник, пральна машина.
Вартість – $ 64 тис. + послуги АН.
Працюємо по всьому Дніпру, є й інші варіанти – підберемо саме Вашу квартиру, пишіть запит.
Більше актуальних об'єктів у нашому телеграм чат-боті HataHome
Задавайте параметри та отримуйте свіжі пропозиції.
Ми готові допомогти Вам з усіма аспектами купівлі та оформлення нерухомості в рамках державних програм:
- Державна програма іпотечного кредитування «єОселя» під 3% та 7%.
- Постанова №206, №214, №280, №719.
- Сертифікати на купівлю житла «єВідновлення».
Забудовник "Артпроектбуд".
8-й поверх 10-ти поверхового цегляного будинку.
Автономне газове опалення.
Варильна панель, духова шафа, холодильник, пральна машина.
Вартість – $ 64 тис. + послуги АН.
Задавайте параметри та отримуйте свіжі пропозиції.
- Постанова №206, №214, №280, №719.
- Сертифікати на купівлю житла «єВідновлення».
Детали
В квартире 1 комната, Тип будинку - Спец. проект. Есть газ, кухонная плита газовая. В квартире есть Телевизор, Подогрев полов, Кондиционер, Стиральная машина, Ванна, Холодильник, Микроволновка. Дом построен в 2023 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - газовый котел. Количество санузлов: 1. Интернет оптоволоконный. Владелец соглашается продать по программе єОселя. Работает без света - вода, газ, отопление, интернет, лифт. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Тип кухни - кухня-студия. Количество спален: 1. Есть подземный паркинг, доступный как укрытие. Инфраструктура территории: детская площадка, спортивная площадка, отделенная зона для выгула животных. Комиссия за услуги 5 %
В квартире есть
История изменения цены
| 12.05.2026 | - 500 $ | 64 000 $ |
| 12.05.2026 | 64 500 $ |