150 000 $
1 613  $/м²
93 / 53 / 15 м²
этаж 11 из 11
Цегляна
Новобудова
1980 год постройки
6 дней назад
1 нед. назад
13 (сегодня 0, вчера 0)
Описание
Продам 3к квартиру 92.9 кв. м на вул. Архітектора Олега Петрова. Усе автономне: камін з водяною сорочкою, підєднаною до внутрішньопідлогових радіаторів (демонтуються влітку, щоб не збирати пил). Розпалюєм камін - опалюєм всю квартиру. Не розпалюєм - ТЕНи в радіаторах гріють від електрики. Є власний запас холодної води (бак-акумулятор на 500 л з насосом подачі), бойлер гарячої води на 200 літрів (щоб вистачало і на ванну, і на душ). Тепла підлога на кухні та в обох санвузлах (на водяній основі, з незалежним контуром і ТЕНом). Датчики протікання, руху та пожежної безпеки (Ajax). Є інвертор+батарея на 5квт, під'єднано через АРЖ. По електриці: окрема лінія від домового вводу з заземленням(11квт)
На кухні витяжка, духова шафа з СВЧ, подрібнювач у мийці. Усі крани та змішувачі Hansgrohe. Регулярно обслуговувалися. Є технічне приміщення над квартирою, де розміщене все обладнання. Є кладова на поверсі для різних речей (у безстроковій оренді від ОСББ). Уся техніка Bosch з енергоефективністю A++.
Детали
В квартире 2 комнаты, высота потолков 2.8 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Новобудова. Есть газ, кухонная плита газовая. Есть балкон. В квартире есть Телевизор, Кабельное ТВ, Спутниковое ТВ, Подогрев полов, Камин, Кондиционер, Стиральная машина, Сушильная машина, Душевая кабина, Джакузи, Холодильник, Микроволновка, Посудомойная машина, Сигнализация, Сейф. Дом построен в 1980 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - электрический бойлер. Количество санузлов: 2. Интернет оптоволоконный. Работает без света - вода, газ, отопление, интернет. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Тип кухни - кухня-студия. Количество спален: 1. Инфраструктура территории: детская площадка, спортивная площадка. Комиссия за услуги 2.5 %