1
60 000 $
723  $/м²
83 / 44 / 12 м²
этаж 3 из 14
Цегляна
Новобудова
сегодня
5 дней назад
19 (сегодня 1, вчера 5)
Описание
Продам 2-кімнатну квартиру, вул. Національної гвардії (Уральська), буд. 5, Чечеловський район, мікрорайон Робоча середина робоча.

Прописаних нема, готові до угоди.

Код об'єкта SF-2-808-802

Поруч розташовані: розвинена інфраструктура, магазини, супермаркет АТБ, Сільпо, ринок, школа, дитячий садок, фітнес центр, кафе, аптека, лікарня, віддлення банку, нова пошта, салони краси, зручна транспортна розв'язка.

3-й поверх 14-поверхового цегляного будинку. Чешка. Асфальтований пд’їздний шлях. У дворі стоянка для авто, дитячій і спортивний майданчік. ОСББ.

Загальна площа - 83 кв.м.: окрема кухня 11,8 кв.м, 2 окремі кімнати 26,1кв.м, 17,5 кв.м, засклена лоджія 3,9 кв.м., 2 санвузли - по 2 кв.м., передпокій 13,6 кв.м, гардеробна 5,6 кв.м. Висота стелі 2,8 м.

У квартирі виконано якісний євроремонт. Продається з меблями та вбудованною технікою.

Вартість - $60 тис + послуги АН.

Працюємо по всьому Дніпру, є й інші варіанти – підберемо саме Вашу квартиру, пишіть запит.

Більше актуальних об'єктів у нашому телеграм чат-боті HataHome
Задавайте параметри та отримуйте свіжі пропозиції.

Ми готові допомогти Вам з усіма аспектами купівлі та оформлення нерухомості в рамках державних програм:
- Державна програма іпотечного кредитування «єОселя» під 3% та 7%.
- Постанова №206, №214, №280, №719.
- Сертифікати на купівлю житла «єВідновлення».
Детали
В квартире 2 комнаты, высота потолков 2.8 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Новобудова. Кухонная плита электрическая. Есть 2 балкона. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - электрический бойлер. Количество санузлов: 2. Интернет оптоволоконный. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Тип кухни - отдельная кухня. Количество спален: 2. Комиссия за услуги 5 %
LTD Estate
Верифицированный профиль
11
Лет опыта
29
Верифицированных рекомендаций
3
Года на сайте
Активных объявлений 22
Эксклюзивных объектов 0
Рекламная активность 4493
Последний визит на сайт сегодня
Рекомендовать
Планировка

Адрес
Ваша жалоба принята!
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность