186 / 130 / 19 м²
этаж 4 из 6
Монолитно-каркасная
Новобудова
сегодня
вчера
21 (сегодня 8, вчера 13)
Описание
Продам елітні апартаменти 186кв.м в історичному центрі Дніпра з панорамними вікнами і функціональним плануванням в новому елітному ЖК «Cascade Plaza». В квартирі виконаний якісний ремонт в класичному стилі: авторська ліпнина (скульптор Лелеченко Дмитро), англійське декоративне покриття стін Armourcoat (Великобританія) з використанням трафарету "королівська лілія" від компанії "Фактура.UA", в основній зоні художній італійський мармур, в спальнях паркетна дошка з натурального дуба.
В квартирі 3 спальні з вбиральнями і ванними кімнатами (англійська сантехніка Gentry Home, душова кабіна Grohe F-digital delux (Spa), вітальня, кухня, побутова кімната з коморою.
Духова шафа, пароварка, кавоварка, пральна і сушильна машини-Miele. Холодильник, морозильна камера, посудомийна машина, витяжка, індукційна варильна поверхня-Kuppersbusch. Встановлено систему очищення води: фільтр механічного очищення Pentek США, УФ-лампа Viqua Sterilight (Канада), структурізатор і технологія пожвавлення води-Grander (Австрія), Bluewater Spirit (Швеція). Система рециркуляції гарячої води. Система кондиціювання і вентиляції Daikin. 2 бойлера (Німеччина). Відеоспостереження. Система пожежної безпеки. Підлоги з електропідігрівом. Датчики від потопу води. 2 сейфа (банківський, збройовий). Комунікації під аудіо-відео техніку. Інтернет.
Наталія
Наталія
Собственник
Верифицированный профиль
5
Лет на сайте
Активных объявлений 3
Последний визит на сайт вчера
Планировка
Количество комнат: 4
Общая площадь: 186 м²
Общее состояние квартиры: С ремонтом
В квартире есть
  • Стиральная машина
  • Сушильная машина
  • Душевая кабина
  • Ванна
  • Посудомойная машина
ЖК Cascade Plaza
Ваша жалоба принята!
В пропозиції є незбережені дані.