1
430 000 $
179  $/м²
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
2405 м²
2 мес. назад
3 мес. назад
3 (сегодня 0, вчера 0)
Описание
Вітаємо. БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ. Є ВІДЕО.

Продається бізнес-центр у місті Дрогобич по вулиці Пилипа Орлика 3А (центральна частина міста).
Загальна площа 2405 м.кв.,
кадастровий номер: 4610600000:01:003:0103 (цільове призначення: обслуговування бізнес-центру).

Функціональне планування:
Підвал-1-й поверх: тренажерний зал, косметичний кабінет, перукарня, сауна, масажний кабінет. (зроблена гідроізоляція).
2-й-3-й поверх: офіси під найм різних площ (окремі, спарені), кімната для переговорів, конференц-зал на 50 чол.
4-5-6-й поверх: 24 готельні номери (40-50 чол).
7-й поверх (мансарда) оглядовий майданчик (панорамна тераса, найвища точка Дрогобича).

Стіни виведено під покраску , підлоги під плитку, частково встановлені вікна.
Ліфтова шахта, ліфт на шість зупинок (на складі, в маслі, виробник - Гомель). Дві сходові клітки ( по обидві сторони будівлі).

Документи:
Погоджена у всіх інстанціях проектна документація (санстанція, пожежна, архнагляд).
Дозвіл на початок будівельних робіт.
Технічні умови: вода, електрика (115 кіловат), газ. Заведено кабель на 20 телефонних номерів. Відеоспостереження.

В суміжному приміщення знаходиться ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ, ресторан-бар "НАЛАНІ".
Ідеально для готелю, клініки, бізнес-центру.

Ціна 498 000 дол. (обговорюється).
Телефонуйте, з радістю надамо додаткову інформацію.
з повагою, компанія «ЛАГОМ».
Детали
Объект коммерческой недвижимости, Отдельно стоящее здание, Незавершенное здание, Помещение свободного назначения. Цокольное помещение, В здании 7 этажей. В помещении 6 комнат или больше. Без комиссии