Самые популярные улицы города
Улицы Дрогобыча
Топ объявлений Дрогобыча

35 100 $
600 $/м²
Петра Сагайдачного ул., 100А
ПРЕМИУМ
многофункциональное помещение
58.5 м²
вчера
Продаж комерційного приміщенні в м.Дрогобич по вул. Сагайдачного 100-А
Площа 58,5 м²
Ціна 600 $-1м2 торг
1.Розташоване в цокольному поверсі сучасного житлового будинку. Об’єкт має окремий вхід та зручний під’їзд, що робить його ідеальним варіантом для бізнесу, складу, майстерні, офісу, студії чи інвестиції під орендний дохід.
2.Планування:
4 окремі приміщення: 18,5м²\40 м²
коридор та допоміжні площі
Висота стелі — 3,20 м
3.Переваги:
новобудова
міцне монолітне перекриття
встановлені вікна
підведені комунікації (світло, вода, газ)
зручна локація у житловому масиві
Деталі та огляд — за телефоном.

500 000 $
250 $/м²
Героїв у ул., 25
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
производственное помещение
2000 м²
2 нед. назад
ПРОДАЖ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ
Адреса — місто Дрогобич, вулиця Героїв Майдану, Львівська область.
Загальна площа —2000 м², та земельна ділянка у власності 50 сот . (цільове призначення – підприємницька діяльність комерційного використання).
На території розміщений:
1.Ангар виробничо-складського типу - 740 м. (по факту 897 м.):
• висота стелі: 10 м
• матеріал: металоконструкція / бетон / цегла
• підлога: бетонна (50 тон навантаження)
• ворота для заїзду вантажного транспорту
• електропостачання: 630 кВт
• кран – балка - вантажопідйомність - 7 тон.
• можливість використання під склад і виробництво
2.Виробничий цех -156 м., - 0 цикл.
3.Виробниче/адміністративне приміщення – 166 м., - 0 цикл....

43 500 $
713 $/м²
Мирона Тарнавського ул., 3
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
61 / 30 / 8 м²
этаж 1 из 1
1 мес. назад
Пропозиція від представника власника, без комісії!
Продаж двокімнатної квартири
м. Дрогобич вул. М. Грушевського
/ центр міста /
- будинок - цегляний
- квартира - не кутова
- Загальна площа - 49,3м2
- кімнати - роздільні; 17м2 + 12м2
- кухня - 7,8м2
- Сан.вузли - роздільні / ванна /
- балкон зі спальні / засклений /
- опалення - автономне газове / двоконтурний котел/
- працюють усі комунікації: світло, газ, вода, водовідведення, на все є лічильники
- гарний житловий стан, залишаємо всі меблі та техніку
- додатково є сухий підвал
Інфраструктура: центр міста, будинок ОСББ, все поряд, в дворі парковка для авто49,3

48 500 $
972 $/м²
Грушевского ул., 142
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
49.9 / 27 / 7.4 м²
этаж 3 из 5
1 мес. назад
Пропозиція від представника власника, без комісії!
Продаж 2 кімнатної квартири
вул. Грушевського м. Дрогобич
/ район 16 школи /
- будинок- цегляний
- 3 поверх 5-ти поверхівки
- планування - " чешка "
- загальна площа 49.9м2
- кімнати - роздільні, квартира - двостороння, не кутова
- має два балкона
- опалення - індивідуальне газове
/ двоконтурний котел /
- стан - житловий
- в наявності всі лічильники
- в будинку працює ОСББ
Документи в порядку, ніхто не прописаний, квартира вільна

550 000 $
109 $/сот
Трускавецкая ул.
под застройку
5060 сот
сегодня
Продаж інвестиційного об’єкта – комплексу 1,4 га у м.Дрогобич, поруч Трускавець❗️
Заг. пл. території – 1,4 га у мальовничій лісовій зоні з чистим повітрям та тишею. Локація знаходиться поруч із відомим курортним м.Трускавець, що створює чудові можливості для розвитку туристичного та оздоровчого бізнесу.
На території розташовані будівлі відпочинкового комплексу та передбачений проєкт будівництва готельно-апартаментного комплексу.
Переваги об’єкта: зем. ділянка 1,4 га у рекреаційній зоні (при потребі є можливість викупити 2,2 га)
• близькість до курорту Трускавець
• територія серед лісу – ідеальна для відпочинку та оздоровлення
• хороший доїзд та зручне розташування
• великий потенціал для ро...

56 220 $
600 $/м²
Петра Сагайдачного ул., 100А
многофункциональное помещение
93.7 м²
2019 год постройки
сегодня
Площа 93,7 м²
Ціна 600 $-1м2 торг
2.Планування:
4 окремі приміщення: 64,2 м²\29,5 м²
Висота стелі — 3,20 м
3.Переваги:
новобудова
міцне монолітне перекриття
встановлені вікна
підведені комунікації (світло, вода, газ)
зручна локація у житловому масиві
Деталі та огляд — за телефоном.

46 980 $
600 $/м²
Петра Сагайдачного ул., 100А
многофункциональное помещение
78.3 м²
сегодня
Площа 78,3 м²
Ціна 600 $-1м2 торг
2.Планування:
4 окремі приміщення: 36,5 м²\41,8 м²
коридор та допоміжні площі
Висота стелі — 3,20 м
3.Переваги:
новобудова
міцне монолітне перекриття
встановлені вікна
підведені комунікації (світло, вода, газ)
зручна локація у житловому масиві
Деталі та огляд — за телефоном.

112 000 $
679 $/м²
Винниченка
165 / 100 / 20 м²
1 этаж
10 сот
4 комнаты
вчера
Новий будинок 165 м² з гаражем — 10 соток, район Паркової, Дрогобич
Продається новий будинок площею 165 м² (включно з гаражем 24 м² та терасою 15 м²) у тихому та зручному районі Дрогобича — біля Паркової.
Ділянка: 10 соток, високо піднята та вирівняна
Будинок збудований із керамічного блоку
Встановлені якісні металопластикові вікна та гаражні ворота
Світло: 15 кВт
Є можливість підведення газу
Криниця, септик, відведення дощових вод
По периметру ділянки — паркан
Фасад утеплений (10 см пінопласт)
Планування:
Простора кухня‑вітальня
3 спальні
2 санвузли
Технічне приміщення
Комора
Гараж
На даний момент проводяться фасадні роботи та огородження ділянки. Локація тиха й комфортна,...

8 000 $
1 333 $/сот
под застройку
6 сот
вчера
Земельна ділянка 6 соток — Дрогобич, вул. Наливайка
Продається земельна ділянка площею 6 соток у м. Дрогобич, вул. Наливайка.
Призначення — під забудову
Поруч озеро, головна дорога, Епіцентр, лікарня
Зручне розташування у перспективному районі
Кадастровий номер: 4610600000:01:069:0255
Вигідна пропозиція для будівництва приватного будинку чи інвестиції.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

37 000 $
414 $/м²
Мирона Тарнавського ул., 45
БЕЗ КОМИССИИ
89.4 / 46 / 10 м²
1 этаж
16 сот
2 комнаты
сегодня
ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ПРЕДСТАВНИКА ВЛАСНИКА !!! БЕЗ КОМІСІЇ !!!
Продаж половини будинку, розташованого на окремій приватизованій ділянці 16 соток
м. Дрогобич вул. Тарнавського
Будинок розташовані в 6-7 хвилинах пішки від центру, все поруч, вулиця затишна, спокійна.
- матеріал стін - дерево/цегла
- загальною площею 89,4м2
- має три житлові кімнати, кухню, сан.вузел, веранду + мансарда, підвал. - в наявності всі комунікації та лічильники
- в будинку розпочаті ремонтні роботи, планували зробити дві квартири з окремими входами, змінена електрика, водяні та каналізаційні труби, зроблено сан.вузел, ремонт в кімнатах
- приватизована земельна ділянка 16 сотих
- на ділянці є гараж, сад, безліч дерев, ви...

110 000 $
507 $/м²
Олександра Кониського ул., 2
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
217 / 81 / 15 м²
2 этажа
6 сот
6 комнат и более
сегодня
ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ПРЕДСТАВНИКА ВЛАСНИКА !!! БЕЗ КОМІСІЇ !!!
Будинок - цегляний, площею 217 м2, площа земельної ділянки 6 сотих, усе майно разом з ділянкою у привантій власності.
Будинок на два поверхи, також має цокольний поверх, підвал та мансарду.
Є всі комунікації: газ, світло, централізована вода та каналізація два котла.
В будинку три кухні, три ванни та три сан.вузли (маємо три двокімнатні апартаменти). Є два балкона, один з них великий засклений, підвал, горище.
Гараж для авто.

700 $/мес
6 $/м²
Підвалля ул., 11
помещение для оказания услуг
118.5 м²
вчера
Оренда універсального нежитлового приміщення у центрі міста Дрогобич
Здається в оренду двохрівневе приміщення широкого призначення у самому серці міста Дрогобич. Ідеально підходить для:
- бару або кафе
- магазину будь-якого формату
- салону краси, барбершопу
- офісу або студії
- шоуруму, коворкінгу тощо
Загальна площа — 118,5 м²:
– 1 поверх — 42,2 м²
– 2 поверх — 33,8 м²
• функціональний підвал
• окрема котельня
• облаштована кухня
• санвузол
Технічні переваги:
– 3-фазне електропостачання
– автономне опалення
– цілодобова охорона
Високий пішохідний та автомобільний трафік — приміщення знаходиться в центральній частині міста, що гарантує видимість і зручність д...

59 580 $
600 $/м²
Петра Сагайдачного ул., 100А
многофункциональное помещение
99.3 м²
вчера
Площа 99,3 м²
Ціна 600 $-1м2 торг
2.Планування:
4 окремі приміщення: 39,6 м²\22,2 м² \19,1 м²\18,4 м²
коридор та допоміжні площі
Висота стелі — 3,20 м
3.Переваги:
новобудова
міцне монолітне перекриття
встановлені вікна
підведені комунікації (світло, вода, газ)
зручна локація у житловому масиві
Деталі та огляд — за телефоном.

59 880 $
600 $/м²
Петра Сагайдачного ул., 100А
многофункциональное помещение
99.8 м²
сегодня
Площа 99,8 м²
Ціна 600 $-1м2 торг
2.Планування:
4 окремі приміщення: 39,7 м²\22,6 м² \19м²\18,5 м²
коридор та допоміжні площі
Висота стелі — 3,20 м
3.Переваги:
новобудова
міцне монолітне перекриття
встановлені вікна
підведені комунікації (світло, вода, газ)
зручна локація у житловому масиві
Деталі та огляд — за телефоном.

130 000 $
1 000 $/м²
Івана Котляревського ул., 48а
130 / 56.1 / 20 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
3 дня назад
Продаж будинку з ремонтом на центральній вулиці Дрогобича (Котляревського 48а)
Площа 130м2, ділянка 1,5 сот
Підігрів підлоги по всьому першому поверсі
Котел на опалення
Житловий тариф
Може бути і комерцією і житловим будинком
Перший поверх
-кухня вітальня
санвузол
Гардероб
Спальня.
Другий поверх
- 3 спальні
санвузол
Горище
Будинок утеплений ззовні
Є можливість встановити камін
На кожному поверсі стоять автомати
Є сигналізація в будинку
130 000$

30 000 $
286 $/м²
Війтівська
105 / 100 / 5 м²
2 этажа
3 сот
5 комнат
3 дня назад
Продається будинок у м. Дрогобич, вул. Війтівська Гора.
Ділянка — 3,5 сотки. На території розташовані два будинки по 50 м² кожен, з’єднані спільним проходом. Загальна площа — 105 м².
Переваги:
• Всі комунікації заведені в будинок
• Дерев’яна столярка
• Зручне планування — можливість використання двох окремих будинків
• Старий будинок потребує капітального ремонту або реконструкції
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні!

140 000 $
465 $/м²
Вишнева
301 / 200 / 20 м²
2 этажа
20 сот
5 комнат
4 дня назад
Будинок 301 м² — 20 соток землі, комунікації підключені
Пропонується ексклюзив від Cherry Estate — приватний будинок площею 301 м² на два поверхи та мансарду з великою земельною ділянкою 20 соток.
Газ, світло, вода, телефонна лінія
Опалення з економним і надійним газовим котлом, можливість обігріву дровами
Паркетна підлога, дубові сходи
5 кімнат, кухня, 2 санвузли, 2 ванні кімнати, котельня
2 балкони, підвал, гараж
Теплозберігаючі вікна, власна каналізація
Природне екологічне облицювання стін та повна вентиляція будинку
Ідеальний варіант для комфортного проживання великої сім’ї чи інвестиції.
Дзвоніть — покажемо сьогодні.

1 500 000 €
1 073 €/м²
Самборская ул., 85
многофункциональное помещение
1398 м²
4 дня назад
Продається приватна хлібопекарня — готовий бізнес. Адреса орієнтир
Опис
Пропонуємо ексклюзив від Cherry Estate — приватна хлібопекарня, яка вже працює та випікає до 3000 буханок хліба щодня.
Земельна ділянка: 33 сотки у власності
Будівлі:
1 поверх — 600 м²
2 поверх — 600 м²
118 м² — магазин в оренді
80 м² — квартири з євроремонтом
Інфраструктура: вода, газ, світло, охорона, генератор на 30 кВт
Додатково: три гаражі, магазин на прохідній, 10 кіосків для продажу хліба, 5 машин для розвозки, власна заправка транспорту
Атмосфера: бесідка, колодязь, шашлична — можливість поєднати бізнес і комфортне життя
Бізнес розкручений, працює «під ключ» — можна жити на другому поверсі й керувати в...

28 000 $
800 $/сот
Воля Якубова
сельхозназначение
35 сот
5 дней назад
Адреса- місто Дрогобич, (село Воля Якубова), Львівська область
Площа ділянки-35 соток.
Призначення-для ведення особистого селянського господарства.
Розмір ділянки-38 м на 103 м.
Комунікації-Світо,газ,вода-свердловина.
Особливість даної ділянки-поруч з ділянкою знаходиться еколандшафтний парк Козацька слобода Раковець..
Код 1090.
Все улицы