Фильтры
Продажа квартир за 50000 долларов в Дрогобыче
37 объявлений
- наибольшая площадь
37 объявлений
- наибольшая площадь

43 500 $
713 $/м²
Мирона Тарнавського ул., 3
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
61 / 30 / 8 м²
этаж 1 из 1
1 мес. назад
Пропозиція від представника власника, без комісії!
Продаж двокімнатної квартири
м. Дрогобич вул. М. Грушевського
/ центр міста /
- будинок - цегляний
- квартира - не кутова
- Загальна площа - 49,3м2
- кімнати - роздільні; 17м2 + 12м2
- кухня - 7,8м2
- Сан.вузли - роздільні / ванна /
- балкон зі спальні / засклений /
- опалення - автономне газове / двоконтурний котел/
- працюють усі комунікації: світло, газ, вода, водовідведення, на все є лічильники
- гарний житловий стан, залишаємо всі меблі та техніку
- додатково є сухий підвал
Інфраструктура: центр міста, будинок ОСББ, все поряд, в дворі парковка для авто49,3

48 500 $
972 $/м²
Грушевского ул., 142
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
50 / 27 / 7 м²
этаж 3 из 5
1 мес. назад
Пропозиція від представника власника, без комісії!
Продаж 2 кімнатної квартири
вул. Грушевського м. Дрогобич
/ район 16 школи /
- будинок- цегляний
- 3 поверх 5-ти поверхівки
- планування - " чешка "
- загальна площа 49.9м2
- кімнати - роздільні, квартира - двостороння, не кутова
- має два балкона
- опалення - індивідуальне газове
/ двоконтурний котел /
- стан - житловий
- в наявності всі лічильники
- в будинку працює ОСББ
Документи в порядку, ніхто не прописаний, квартира вільна

26 900 $
498 $/м²
Фабричная ул., 63/1
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
54 / 35 / 7 м²
этаж 1 из 3
2 дня назад
Продається квартира в австрійському будинку
➡️Простора та світла квартира з вільним плануванням у будинку з історичним шармом та сучасними зручностями.
➡️Площа: 35 м² (перший поверх) + 19 м² (нижній рівень)
Комунікації: окрема електропідстанція, тепла підлога по всій квартирі, підведені комунікації під 2 санвузли, встановлений котел та батареї, зроблена гідроізоляція
Інфраструктура: закрита територія, гарно облаштований двір, дитячий майданчик, паркомісце + місце під гараж
Переваги: доглянута територія, тихий район.
Додаткові фото надішлю в приват

37 000 $
843 $/м²
Задубична ул. (Александра Пушкина), 13
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
44 / 23 / 7 м²
этаж 5 из 5
2 дня назад
Пропозиція від представника власника без комісії!
Продаж 2 кімнатної квартири
м. Дрогобич вул. Задубічна
/ колишня Пушкіна, район ЖД вокзалу/
- будинок - цегляний
- загальна площа 43,9м2
- кімнати - роздільні по 11,8м2
- висота стелі- 2,50
- сан.вузел- суміжний / ванна /
- балкон з кухні
- просторий коридор 9,6м2
- гарний житловий стан, залишаємо всі основні меблі та техніку
- Документи в порядку, квартира вільна

42 500 $
885 $/м²
Стрыйская ул., 443
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
48 / 34 / 9 м²
этаж 2 из 2
2 дня назад
Пропозиція від представника власника, без комісії!
Продаж 2-х кімнатної квартири
вул. Стрийська м. Дрогобич
- квартира знаходиться на мансардному поверсі будинка
- загальна площа 48м2
- планування: окрема спальня + кухня-студія, яка переходить в кімнату, сан.вузел - сумісний / душ кабіна /, простора прихожа
- опалення - автономне газове
/ двоконтурний котел /
- гарний житловий стан
Інфраструктура: тихий двір, асфальтований під,їзд, поряд зупинка транспорту

43 000 $
977 $/м²
Володимира Великого ул., 80/1
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
44 / 25 / 7 м²
этаж 1 из 5
3 дня назад
Продається велика 1х кімнатна квартира по вул. В. Великого.
Квартира розташована на 1 поверсі 5ти поверхового будинку
площею 44 м.кв
кухня 7 м.кв
У квартирі зроблений ремонт, індивідуальне електричне опалення ( квартира на пільгових умовах),
велика красива лоджія, встановленні металопластикові вікна
є підвал
Гарна локація: поряд садочок, школа, супермаркет, зупинка транспорту.
43 000 $
977 $/м²
Володимира Великого ул., 80/1
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
44 / 30 / 7 м²
этаж 1 из 5
1 нед. назад
продається 1х кімнатна квартира по вул.В.Великого 89/1.
Квартира знаходиться на 1му поверсі 5ти поверхового будинку ( гуртожиткового типу).
️опалення електричне ( будинок на пільгах)
️гарна велика лоджія
️зроблений ремонт, поміняний ламінат, металопластикові вікна
️нові вхідні двері
️дуже гарна локація: поряд садочок, школа, супермаркети, зупинка громадського транспорту.
26 900 $
498 $/м²
Фабричная ул., 53
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
54 / 40 / 14 м²
этаж 1 из 4
1 нед. назад
Продається дворівнева квартира в австрійському будинку, м. Дрогобич (ближній центр)
Простора та світла квартира з вільним плануванням у будинку з історичним шармом та сучасними зручностями.
Площа: 35 м² (перший поверх) + 19 м² (нижній рівень)
Переваги: доглянута територія, тихий район, поруч центр міста
Ищите недвижимость в Дрогобыче за 50000 долларов ($) по фильтрам
26 900 $
498 $/м²
Нафтовиків ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
54 / 35 / 15 м²
этаж 1 из 4
1 нед. назад
⠀
️Простора та світла квартира з вільним плануванням у будинку з історичним шармом та сучасними зручностями.
⠀
️Площа: 35 м кв (перший поверх) + 19 м кв (нижній рівень)
⠀
️Комунікації: окрема електропідстанція, тепла підлога по всій квартирі, підведені комунікації під 2 санвузли, встановлений котел та батареї, зроблена гідроізоляція.
⠀
Інфраструктура: закрита територія, гарно облаштований двір, дитячий майданчик, паркомісце + місце під гараж.
⠀
️Переваги: доглянута територія, тихий район, поруч центр міста.
⠀
Ціна 26 900$
⠀
📞За детальною інформацією звертайтеся
[телефон скрыт]
35 500 $
777 $/м²
Бориславская ул., 49
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
46 / 28 / 6 м²
этаж 1 из 4
1 нед. назад
Продається 2-кімнатна квартира у м. Дрогобич по вул. Бориславська.
Квартира розташована на 1 поверсі.
Загальна площа — 45,7 кв.м
Житлова площа — 27,5 кв.м
Центральне опалення
Газова колонка ( нова) на гарячу воду
Встановлені металопластикові вікна
️ Квартира під ремонт - чудова можливість зробити житло повністю під себе.
Зручний район, хороша локація.
43 000 $
977 $/м²
Володимира Великого ул., 98
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
44 / 30 / 7 м²
этаж 1 из 5
1 нед. назад
продається 1х кімнатна квартира по вул.В.Великого
️опалення електричне ( будинок на пільгах)
️гарна велика лоджія
️нові вхідні двері
48 500 $
1 102 $/м²
Володимира Великого ул., 94
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
44 / 30 / 7 м²
этаж 2 из 5
1 нед. назад
Продається 2-кімнатна квартира у м. Дрогобич по вул. В.Великого 94
Квартира розташована на 2 поверсі.
Загальна площа — 44 кв.м
Кухня площа —7 кв. м
2 поверх 5 ти поверхового
індивідуальне газове опалення
встановлений новий 2функ котел
Встановлені металопластикові вікна
️сигналізація
️ Квартира може бути під оренду чи чудова можливість зробити житло повністю під себе.
Зручний район, хороша локація.
42 500 $
924 $/м²
Володимира Великого ул., 98
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
2 комнаты
46 / 30 / 6 м²
этаж 4 из 5
1 нед. назад
Продається затишна 2-кімнатна квартира на вул. Володимира Великого.
⠀
Світла та сонячна квартира, зі зробленим ремонтом площею 46 м² розташована на 4-му поверсі 5-поверхового будинку.
⠀
Кутове планування забезпечує більше природного світла протягом дня, створюючи приємну та теплу атмосферу в оселі.
⠀
Квартира має зручне планування: дві окремі кімнати та компактну кухню площею 6 м² — ідеальний варіант для тих, хто цінує функціональність і практичність.
⠀
Індивідуальне електричне опалення.
Є балкон з накриттям.
⠀
Будинок розташований у зручному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркет, транспорт, школи та інші необхідні об’єкти для комфортного життя.
20 500 $
466 $/м²
Стрыйская ул., 260
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
44 / 30 / 8 м²
этаж 2 из 2
1 нед. назад
Продається 2-кімнатна квартира на 2 поверсі в районі 8 школи.
Будинок цегляний 1917 року.
Площа квартири:44 м2
Опалення:пічне і конвектор.
Газова колонка.
Є мансардне приміщення з окремим входом,а також сарай і підвал
Ідеальний варіант для ремонту під власний смак
43 000 $
977 $/м²
Володимира Великого ул., 80/1
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
44 / 30 / 7 м²
этаж 1 из 5
1 нед. назад
🏡 Продається велика 1х кімнатна квартира по вул. В. Великого.
📍Квартира розташована на 1 поверсі 5ти поверхового будинку
📐площею 44 м.кв
🍽️ кухня 7 м.кв
✔️У квартирі зроблений ремонт, ✔️індивідуальне електричне опалення ( квартира на пільгових умовах),
✔️велика красива лоджія, ✔️встановленні металопластикові вікна
✔️є підвал
📍 Гарна локація: поряд садочок, школа, супермаркет, зупинка транспорту.
48 500 $
1 102 $/м²
Володимира Великого ул., 94
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
44 / 35 / 7 м²
этаж 2 из 4
1 нед. назад
Продається 2-кімнатна квартира у м. Дрогобич по вул. В.Великого
⠀
Квартира розташована на 2 поверсі.
Загальна площа — 44 кв.м
Кухня площа —7 кв. м
2 поверх 5 ти поверхового
⠀
✔ індивідуальне газове опалення
✔ встановлений новий 2функ котел
✔ Встановлені металопластикові вікна
✔️сигналізація
⠀
‼️ Квартира може бути під оренду чи чудова можливість зробити житло повністю під себе.
⠀
Зручний район, хороша локація.
⠀
Телефонуйте, щоб домовитись про огляд
[телефон скрыт]
Nova Group Realtors
35 500 $
772 $/м²
Бориславская ул., 49
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
46 / 28 / 7 м²
этаж 1 из 4
1 нед. назад
⠀
Квартира розташована на 1 поверсі.
Загальна площа — 45,7 кв.м
Житлова площа — 27,5 кв.м
⠀
Ціна 35 500$
⠀
Деталі за номером
[телефон скрыт]
42 500 $
924 $/м²
Володимира Великого ул., 80/1
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
46 / 40 / 6 м²
этаж 4 из 5
1 нед. назад
⠀
Ціна: 42 500$
⠀
Т...
44 500 $
1 011 $/м²
Володимира Великого ул., 80/1
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
44 / 30 / 7 м²
этаж 1 из 5
1 нед. назад
Продаж 1-кімнатної квартири по вул. В. Великого
Пропонується затишна та доглянута 1-кімнатна квартира у будинку гуртожиткового типу.
Квартира розташована на 1 поверсі 5-поверхового будинку у хорошому районі з розвиненою інфраструктурою.
Переваги квартири:
-зроблених ремонт
-поміняний ламінат
-металопластикові вікна
-нові вхідні двері
-велика та простора лоджія
-електричне опалення (будинок на пільговому тарифі)
Чудова локація:
Поруч знаходяться дитячий садок, школа, супермаркети та зупинка громадського транспорту — усе необхідне для комфортного проживання.
Ціна: 44 500 $
Телефонуйте для детальної інформації та огляду:
[телефон скрыт]
Квартира готова до заселення та чекає на нових власни...
48 500 $
1 102 $/м²
Володимира Великого ул., 25
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
44 / 26 / 7 м²
этаж 2 из 2
1 нед. назад
Квартира розташована на 2 поверсі.
Загальна площа — 44 кв.м
Кухня площа —7 кв. м
2 поверх 5 ти поверхового
індивідуальне газове опалення
встановлений новий 2функ котел
Встановлені металопластикові вікна
️сигналізація
Зручний район, хороша локація.