1
238 000 $
915
$/м²
Ивана Франко ул.
БЕЗ КОМИССИИ
260 / 150 / 20 м²
2 этажа
6 сот
Дом
5 комнат
2 нед. назад
3 мес. назад
66 (сегодня 0,
вчера 0)
Описание
🏘Продається гарний сімейний будинок в одному з найкращих районів міста.
✅️Загальна площа будинку 260 кв.м. Знаходиться на ділянці 6 сот. Вулиця на якій знаходиться будинок вимощена бруківкою, поруч вся необхідна інфраструктура.
➡️Централізовані комунікації ( газ, електрика, каналізація + своя вода ( криниця).
✔️Гараж з автоматичними воротами та входом в будинок.
На подвір'ї також навіс ( під авто, або інше)
➡️Велика альтанка.
Зроблений ландшафт.
🏘В будинку гарне планування, а саме 5 кімнат, простора кухня, два санвузли, дві гардеробні кімнати ( великі), кладова, технічне приміщення, кімната під спортзал.
☀️Будинок теплий, сонячний, не потребує вкладень - готовий зустрічати нових власників.
💲265 000$
Будинок та двір:
На подвір’ї облаштовано затишну альтанку для відпочинку та мангал-коптильню — ідеальне місце для сімейних вечорів і зустрічей з друзями. Для найменших передбачена дитяча зона, де діти зможуть безпечно та весело проводити час. Територія доглянута, з гарним ландшафтним дизайном, зеленими насадженнями та приємною атмосферою затишку.
✔️Гараж з автоматичними воротами та входом в будинок.
На подвір'ї також навіс ( під авто, або інше)
➡️Велика альтанка.
Зроблений ландшафт.
💲265 000$
Будинок та двір:
Детали
Дом, 2 этажа, 5 комнат. Площадь участка 6 соток. Планировка комнат Раздельная. В доме есть Телевизор, Подогрев полов, Камин, Кондиционер, Стиральная машина, Душевая кабина, Ванна, Холодильник, Микроволновка, Посудомойная машина, Сигнализация, Зона мангала, Гараж, Беседка. Общее состояние дома - С ремонтом. Работает без света - вода, газ, интернет. Без комиссии
В доме есть
На участке есть

Верещак Олена
Риелтор
| Активных объявлений | 20 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 0 |
| Последний визит на сайт | вчера |
Рекомендовать
История изменения цены
| 27.04.2026 | - 27 000 $ | 238 000 $ |
| 20.01.2026 | 265 000 $ |