Пропонується до оренди однокімнатна квартира загальною площею 55 м2 у ЖК SEVEN.
Затишна та доглянута територія комплексу з охороною, дитячими та спортивними майданчиками, на якій розташовані кафе та крамниці, медична лабораторія Sinevo, супермаркет NOVUS .
У пішій досяжності розташовані ТРЦ River Mall, Аркадія, яхтклуб та метро Осокорки (2 хвилини).
З вікон відкривається мальовничий вид на Дніпро.
Квартира з гарним сучасним ремонтом 2025 року. Всі меблі та побутова техніка високої якості. Квартира має ергономічне зонування простору: велика кухня-вітальня з диваном (розкладний) і окрема спальна кімната із системою зберігання, двоспальне ліжко з ортопедичним матрасом. Побутова техніка: два кондиціонери, телевізор, посудомийна (Bosch) машина, духова шафа, варильна поверхня (Electrolux), витяжка, вбудований холодильник, пральна машина, бойлер. У квартирі є лоджія, можливе використовувати під кабінет (радіатор опалення на лоджії, встановлені розетки та світло). У санвузлі встановлено ванну та водонагрівач. У коридорі велика шафа, комора. Розглядаємо орендарів без домашніх улюбленців, паління у квартирі заборонено.
В будинку є генератор, під час відлючення електроенергії працюють два пасажирські ліфти, водопостачання та опалення. Без комісії, власник. Квартира готова до перегляду з 22.05.25
Вартість 35000 грн (840 $)
Детали
Дом - Бетонно монолитный, в квартире 1 комната. Планировка комнат Раздельная. В квартире есть Телевизор, Шкаф, Холодильник, Кровать, Стиральная машина, Кондиционер, Счетчики, Посудомоечная машина. Общее состояние квартиры - Первая сдача. Работает без света - вода, отопление, интернет, лифт
Затишна та доглянута територія комплексу з охороною, дитячими та спортивними майданчиками, на якій розташовані кафе та крамниці, медична лабораторія Sinevo, супермаркет NOVUS .
У пішій досяжності розташовані ТРЦ River Mall, Аркадія, яхтклуб та метро Осокорки (2 хвилини).
З вікон відкривається мальовничий вид на Дніпро.
Сдам квартиру Днепровская набережная ул., 20-А, Дарницкий р-н, Киев
12 Фото
Оценить звонок
Все хорошо
Квартира сдана / продана
Это мошенничество или фейк
Ваша жалоба принята!
В пропозиції є незбережені дані.
Добавить объявление
Публикация объявлений доступна для зарегистрированных пользователей в роли “Риелтор” или “Владелец“.
Если на вашей странице АН остались объявления, которые вы хотите опубликовать, пожалуйста, напишите нам за кем из риелторов вашего агентства их закрепить.
Зарегистрируйте риелторов АН на RIELTOR.UA и привяжите их аккаунты к аккаунту АН, чтобы:
видеть совокупную статистику и расходы по объявлениям ваших риелторов,
пополнять баланс вашим риелторам,
видеть в кабинете все объявления, созданные вашими риелторами,
объявления риелторов были брендированы логотипом вашего АН