Описание
Оренда 2-х кімнатної квартири в ЖК Варшавський Плюс, вул І.Виговського, 40.
Новий ремонт! Затишна і світла квартира з вікнами в підлогу! Площа: 68 м². Поверх: 18/24. Планування: дві окремі кімнати, простора кухня-вітальня, санвузол суміжний з підігрівом підлоги, пральня. Квартира повністю укомплектована меблями і технікою. Опалення: централізоване. Швидкісний інтернет.
На все лічильники: електрика, опалення, вода.
Ліфти і водопостачання при відключені світла працюють від генератора! Ідеальне місце для життя — поруч банки, Нова Пошта, дитячі садочки, школи, магазини та вся необхідна інфраструктура. А також всього 10 хвилин пішки до парку з озером Синє. У парку є місця для вигулу собак, спортивні майданчики та стадіон «Синьоозерний». Поруч також є фітнес-клуби і спортивний комплекс.
Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд та дізнатися деталі! Є відеоогляд)
Детали
Дом - Бетонно монолитный, в квартире 2 комнаты. Планировка комнат Раздельная. В квартире есть Телевизор, Утюг, Фен, Шкаф, Холодильник, Кровать, Стиральная машина, Посуда, Кондиционер, Счетчики, Посудомоечная машина. Общее состояние квартиры - Дизайнерский ремонт. Работает без света - вода, отопление, интернет, лифт. Комиссия за услуги 50 %