Пропоную до продажу трикімнатну квартиру, розташовану за адресою вул. Бакінська, — зручний 1 поверх 9-поверхового будинку (високий цоколь) + є вихід з однієї кімнати на проїзджу частину для комерції.
Загальна площа — 62 кв.м
Висота стелі — 2,65 м
Квартира двостороння, не кутова, зроблено перепланування — всі кімнати роздільні, є ніша для гардеробної.
- Засклений балкон
- Металопластикові вікна
- Санвузол роздільний
- Підсобне приміщення
- Підвал під балконом
- Є холодильник і газова плита
Квартира потребує ремонту, тож ви можете облаштувати її повністю на свій смак.
Зручне розташування — до метро Дорогожичі 5 хвилин їзди. Поряд школи, садки, магазини, громадський транспорт.
Є відеоогляд...
2 кімнатна квартира в ЖК «Артемівський» за адресою вул. Бакинська 37Д!
В квартирі виконано якісний ремонт, з використанням дорого вартісних матеріалів! Меблі виготовлялись за індивідуальним замовленням, встановлена техніка відомих світових брендів! Планування: кухня, вітальня, 2 лоджії, спальня, гардеробна, коридор, ванна кімната, санвузол. На кухні та на балконі, розведено теплу підлогу. На батареях встановлені терморегулятори.
В будинку облаштоване укриття, підземний паркінг, є генератор, працює 4 ліфти! Пропускна система , працює консьєрж, в підʼїзді, ліфтах та на сходових майданчиках встановлено відеонагляд! В будинку є супер маркет, аптека та кавʼярня, поштомат та термінал! Поруч зн...
Продам 2-кімнатну квартиру в житловому комплексі комфорт-класу «Артемівський», вул. Бакинська, 37-Д, Шевченківський район, Сирець.
Код об'єкта SF-3-110-452
Поруч розвинена інфраструктура. В будинку є міні маркет, аптека та кавʼярня, поштомат та термінал. Поруч знаходиться епіцентр. Зупинка маршрутного таксі одразу біля будинку, до тролейбусної 2 хв, до найближчої станції метро "Дорогожичі" - 15 хв пішки.
Забудовник "УКРБУД".
Будинок зданий у 2015 році. Продаж за документами.
15-й поверх 25-поверхового монолітно-каркасного будинку.
Загальна площа - 71,2 кв.м: кухня, вітальня, окрема кімната, 2 лоджії, роздільний санвузол, передпокій.
У квартирі виконано ремонт за авторським дизайн-прое...
Паркінг: підземний та гостьова стоянка
Бомбосховище: облаштоване в будинку
Генератор: є
Інфраструктура в будинку: аптека, супермаркет
Переваги квартири:
Світла та простора, двостороннє планування
Якісний дизайнерський ремонт у світлих тонах
Індивідуально виготовлені меблі
Повністю мебльована та укомплектована технікою
2 лоджії та гардеробна кімната
Тепла підлога, якісна сантехніка та електрика
Затишна 3 кімнатна квартира з ремонтом та всіма зручностями у чудовій локації!!!
Адреса: вул. Бакинська 37
Пропонуємо до вашої уваги чисту, простору та доглянуту квартиру, яка стане ідеальним місцем для комфортного життя. Вона тепла, затишна та повністю готова для проживання – всі меблі та побутова техніка залишаються новим власникам!
Основні переваги квартири:
✅ Зручне планування – простора вітальня та затишна спальня
✅ Якісний ремонт – квартира доглянута, не потребує додаткових вкладень
✅ Меблі та техніка – у кожній кімнаті двоспальні дивани, шафи, комод, тумба для білизни
✅ Повний комплект техніки – пральна машина, холодильник, газова плита з духовою шафою, бойлер
✅ Комфорт у деталях –...
До вашої уваги пропонується 2-кімнатна квартира на продаж за адресою: вул. Бакинська 37Г , розташована на 2 поверсі 16-поверхового будинку.
Квартира з косметичним ремонтом, обладнана всією необхідною технікою - бойлер, пральна машина, посудомийна машина, електрична плита, холодильник.
Чудова інфраструктура.
У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, стоматологічний кабінет.
Тихий та затишний двір, зони для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розв'язка, метро.
До м. Дорогожичи - 15 хв. пішки.
Рік побудови будинку - 2008 р.
Агенство нерухомості "Квартали"
Працюючи з нами, ви отримуєте лише пере...
Дорогожичі
Вул. Бакинська 37а. Будинок з цегли, дуже товсті стіни.Тепла, затишна квартира без балкону. Встановлені склопакети. Замінили сантехніку. На підлозі в кімнаті паркет. Кухня, кімната, коридор з вбудованою шафою, сумісний санвузол. Парадне чисте та охайне, новий ліфт, домофон. Є місця для паркування біля будинку.
До метро Дорогожичи 10 хв пішки. Через вулицю напроти Спорткомплекс з басейном, школа №169, дитячий садок, магазин Фора, Екомаркет. Поруч три великі парки, Сирецький дендрологічний, Кирилівський гай та Дубки.
Продається чудова 2-к квартира в ЖК «Артемівський», що знаходиться за адресою вул. Бакинська 37Д!
В квартирі виконано якісний ремонт, з використанням дорого вартісних матеріалів!
Меблі виготовлялись за індивідуальним замовленням, встановлена техніка відомих світових брендів!
Планування: кухня, вітальня, 2 лоджії, спальня, гардеробна, коридор, ванна кімната, санвузол.
На кухні та на балконі, розведено теплу підлогу.
На батареях встановлені терморегулятори.
В будинку облаштоване укриття, підземний паркінг, є генератор, працює 4 ліфти!
Пропускна система , працює консьєрж, в підʼїзді, ліфтах та на сходових майданчиках встановлено відеонагляд!
В будинку є міні маркет, аптека та кавʼярня...
Продаєтся 1-кімн.кв., вул.О.Теліги, ст.м.Дорогожичі,без %%
Ваша мрія жити в царському палаці, а грошей вистачає тільки на 1-кімнатну квартиру? Почните з неї і життєвий шлях приведе вас до омріяного. А наша пропозиція буде найкращим початком на цьому шляху!
Продається 1-кімнатна квартира, вул. О.Теліги , 51, Шевченківський р-н, станція метро Дорогожичі – 15 хвилин пішки.
Квартира розташована на 4-му поверсі 9-поверхового цегляного будинку.
Загальна площа квартири – 24,7 м2, житлова – 15,6 м2, кухня – 4,2 м2, санвузол сумісний.
В квартирі зроблений капітальний ремонт із смаком, кожний сантиметр продуманий і створює атмосферу затишку, а помаранчеві елементи вносят відчуття тепла і радості....
вул. Телиги Олени 37-А
метро Дорогожичі -5 хвилин!
Цегляний будинок 3 -й поверх.
Квартира в чудовому стані, кухня - їдальня 26 м2, дві окремі спальні по 10 м2. Загальна площа 56 м2. Засклений та утеплений балкон.
Квартира продається з технікою та вбудованими меблями. Три вбудовані шафи купе, бойлер, сучасний кондиціонер. В квартирі є все для комфортного проживання. Зручна транспортна розв'язка.
Поруч великий парк з дитячими майданчиками.
Чудовий варіант під орендний бізнес.
Вартість 74500 $ Без комісії для покупця. УВАГА! З постановами не працюємо !
Продається однокімнатна квартира за адресою вул. Олени Теліги, 51, розташована на 6 пов./9 пов. будинку. У квартирі зроблено якісний ремонт. Меблі, техніка залишаються. У квартирі новий лінолеум, раковина, плита. Будинок знаходиться не над дорогою. Зручна транспортна розв'язка. 15 хвилин пішки до метро Дорогожичі. Найближчі орієнтири: Бабин Яр, Кирилівський гай, Куренівський парк, Березовий гай, Сирецький Гай.
Продаж 2-кімнатної квартири в Шевченківському районі, вул. Олени Теліги, 35б
Простора та затишна квартира в цегляному будинку «сталінської» забудови з висотою стелі 3 метри. Розташована на 5 поверсі п’ятиповерхового будинку. Загальна площа — 57,5 м². Кімнати роздільні, площею 16,3 м² та 19,7 м². Санвузол також роздільний — 3 м² і 1,3 м². Є відкритий балкон. За бажанням можна легко об’єднати кухню з вітальнею, створивши просторий та світлий простір.
Квартира з ремонтом, встановлені лічильники на воду та електроенергію. Вікна у під’їзді замінено на металопластикові, загальний стан будинку дуже охайний. Розташування — у тихому зеленому дворі, подалі від шуму дороги, що забезпечує комфортне прож...
!!!Можно по сертифікату є-відновлення!!! Возможен возврат остатка по сертификату
Продажа однокомнатной смарт квартиры ул. Петропавловская 48, Куреневка, Подольский район.
- 27.33 м2
- 1/3 эт., сталинка
- высота потолка 3.05 м.
- пластиковые окна
- фасад утеплён
- возможность пристройки балкона
- есть возможность сделать свою отдельную входную группу с улицы
- станция метро Дорожожичи / Почайна 15 мин. пешком
Отлично подойдёт как для проживания так и под коммерцию (магазин, салон, стоматологию, офис)
цена 30 500 у.е.
Без комиссии
Дмитрий
!!!Можно по сертифікату є-відновлення!!! Возможен возврат остатка по сертификату
Продажа однокомнатной смарт квартиры ул. Петропавловская 48, Куреневка, Подольский район.
- 24.21 м2
- 1/3 эт., сталинка
- высота потолка 3.05 м.
- пластиковые окна
- фасад утеплён
- возможность пристройки балкона
- есть возможность сделать свою отдельную входную группу с улицы
- станция метро Дорожожичи / Почайна 15 мин. пешком
Отлично подойдёт как для проживания так и под коммерцию (магазин, салон, стоматологию, офис)
цена 27 500 у.е.
Без комиссии
[телефон скрыт]
Дмитрий
!!!Можно по сертифікату є-відновлення!!! Возможен возврат остатка по сертификату
Продажа двухкомнатной квартиры ул. Петропавловская 48, Куреневка, Подольский район.
- двухкомнатная, 46,26 м2
- кухня 8.9 м2
- 1/3 эт., сталинка
- высота потолка 3.10 м.
- пластиковые окна
- фасад утеплён
- возможность пристройки балкона
- есть возможность сделать свою отдельную входную группу с улицы
- станция метро Дорожожичи / Почайна 15 мин. пешком
Отлично подойдёт как под коммерцию (магазин, салон, стоматологию, офис) так и для проживания
цена 42 000 у.е.
Без комиссии
[телефон скрыт]
Дмитрий
ЕКСКЛЮЗИВНА! Чудова, затишна квартира з ремонтом у будинку по вул. Ольжича 18а. Проведено косметичний ремонт, квартира у відмінному стані!
По функціональності 1 велика спальна кімната 18,5 м2 з виходом на лоджію, та простора кухня-вітальня 17 м2.
Наповнення:
Холодильник Liebherr
Духовка Samsung
Газова плита Bosch
Витяжка Cata
Пральна машина Samsung
Водонагрівач Atlantic
Електрокамін Royal Galaxy
2 телевізори Xiaomi
Кондиціонер Mitsubishi
Вікна виходять на озеленену частину, шуму з дороги немає, поряд є вся необхідна інфраструктура. До ст.м. Дорогожичі - 15 хв. пішки !
Продам 3-кімн.квартиру, Шевченківський р-н, вул. Ічкерська (Грозненська), буд. 18, станція метро "Сирець" або "Дорогожичі".
Код об'єкта SF-2-856-687
Поряд розташовані: магазини, супермаркет, школа, дитячий садок, аптека, станція метро, зупинка транспорту.
9-й поверх 16-поверхового будинку.
Загальна площа - 74 кв.м., кухня 9 кв.м., окремі кімнати, роздільний санвузол.
Квартира з косметичним ремонтом, двостороння. Тихий двір, парковка. Новий ліфт.
Поруч велика лісопаркова зона.
Вартість - $99 тис + послуги АН.
Більше актуальних об'єктів у нашому телеграм чат-боті HataHome
Задавайте параметри та отримуйте свіжі пропозиції.
Ми готові допомогти Вам з усіма аспектами купівлі та оформлен...
Продається 2-кімнатна квартира по вулиці Ольжича, метро Дорогожичі. Потребує ремонту.
Вікна виходять у двір; Газ, централізоване гаряче водопостачання та опалення; Санвузол суміжний, сантехніка в нормальному стані. Квартира мебльована з побутовою технікою (пральна машина, холодильник, газова плита, Мікрохвильова). Поруч є парк, бювет, дитячі майданчики, школи, дитяча поліклініка. Добре розвинена інфраструктура: магазини, кафе, аптеки, ЕКО, АТБ, Фора та інші зручності. Зручна транспортна розв’язка – до метро Дорогожичі 7 хв. пішки
Продам 2 кімнатну квартиру цегляному будинку в місті Києві Шевченківському районі по вулиці Ольжича 7а
- М.Дорогожичі ( зелена гілка )
- Ліфт відсутній
Квартира розташована на 5/5 поверхового
Продається 2-кімнатна квартира, в якій завжди є як холодна, так і гаряча вода, навіть коли відключають світло!
- Е газ
- Також е балкон
- Рік побудови 1961
- Загальна площа – 44,4 м²
- житлова – 29 м²
- кухня – 6,6 м²
- комора - 2,2 м
-санвузол – 2,8 м²
- висота стелі 2,6 м
-коридор – 3,0 м ²
Поруч з будинком є місця для паркування автомобіля.
Хороша пропозиція під орендний бізнес.
will sell a 2-room apartment in a brick house in the city of Kyiv, Shevchenkivskyi district, Olzhycha str...
Публикация объявлений доступна для зарегистрированных пользователей в роли “Риелтор” или “Владелец“.
Если на вашей странице АН остались объявления, которые вы хотите опубликовать, пожалуйста, напишите нам за кем из риелторов вашего агентства их закрепить.
Зарегистрируйте риелторов АН на RIELTOR.UA и привяжите их аккаунты к аккаунту АН, чтобы:
видеть совокупную статистику и расходы по объявлениям ваших риелторов,
пополнять баланс вашим риелторам,
видеть в кабинете все объявления, созданные вашими риелторами,
объявления риелторов были брендированы логотипом вашего АН