Квартира з авторським дизайном ремонту з високоякісних матеріалів, в даний час повністю обладнаний під міні-готель hostel європейського рівня. При бажанні легко трансформується в офіс. Клімат-контроль, wi-fi, LED освітлення, система протипожежної безпеки, відеоспостереження, 4 бойлера, 7 туалетів, 7 душових, пральня, 5 стояків водопостачання, 3 вбудованих шафи, вбудована кухня, вся необхідна побутова техніка. Ліжка, матраци, постільні та ванні принадлежності
Вул. Щекавицька 30/39
Ст. метро Контрактова площа
Ст. метро Тараса Шевченка
Загальна площа - 160.7 м2
Площа житлова - 63 м2
Площа кухні - 55 м2
Кімнат - 3
Поверх 7/9
• Квартира 3к з ремонтом.
3 окремі спальні, 2 гардеробні, 3 санвузли, кухня вітальня з зоною відпочинку.
• ЖК бізнес класу.
Зі зручностей: закрита територія та підземний паркінг.
• Інфраструктура: у пішій доступності кафе/ресторани, супермаркети, аптеки, відділення банків/пошти.
• Транспортна розв`язка - метро Контрактова Площа 8 хв пішки.
Ціна 590 000 USD
Ціна 3 671 USD за м2
З повагою, АН BRICK!
Код обʼєкта: #7479
Від Власника! Продам 2-кімн. видову квартиру. Поділ вул. Щекавицька 30/39
Продам 2-кімнатну видову квартиру. Поділ вул. Щекавицька 30/39. Площа квартири 77.8 кв. Велика спальня – 23.5 кв.м. Власник. Будинок бізнес-класу в центрі Подолу.
7 поверх - квартира видова, з видом на андріївську церкву, поділ та центр.
Перший власник, ремонт робився для себе.
У будинку є паркінг, охорона, відеоспостереження. Закрита дворова територія.
Окрема спальня (з великим двоспальним ліжком 220*200, шафою і робочою зоною) та кухня - студія (у вітальні розкладний диван, кавовий та обідні столи, Smart-TV).
Квартира укомплектована всією необхідною побутовою технікою: пральна і сушильна машина, бойлер, сист...
Простора 3-кімнатна квартира в історичному серці Подолу — вул. Щекавицька, 30/39
Пропонуємо до продажу стильну та функціональну 3-кімнатну квартиру, розташовану на зручному 3-му поверсі 9-поверхового будинку (2005 рік забудови) із закритою територією, підземним паркінгом та доглянутим ландшафтним дизайном.
Планування і переваги:
• простора кухня з коморою та виходом на балкон;
• вітальня з гардеробною зоною;
• майстер-спальня з власною душовою кабіною;
• ще дві окремі кімнати;
• окремий санвузол з ванною та душем.
Ремонт та оснащення:
Квартиру робили для власного проживання з використанням натуральних і якісних матеріалів:
• підлога з натурального дерева;
• меблі ручної роботи, виг...
Продається стильна 3-кімнатна квартира на Подолі! Будинок знаходиться по вул. Щекавицька, 30/39
Простора квартира з авторським ремонтом у сучасному житловому будинку в самому серці історичного Подолу.
Площа: 113 м2
Поверх: 7 із 9
Закритий двір, підземний паркінг, цегляний будинок. Підземний паркінг .
Переваги:
Повністю мебльована та готова до заселення
Окрема кухня з яскравим акцентом — глянцевий фасад, барна стійка, фартух з морською тематикою
Велика вітальня з робочою зоною та стильним оздобленням стін
Два санвузли: один із душовою кабіною, інший — з ванною
Простора спальня з виходом на балкон
Утеплений балкон з панорамним виглядом на Поділ
Тихий зелений двір, паркінг у будинку, охайний п...
Продажа 4-х комн квартиры ул. Щекавицкая 30/39.
Дорогой евроремонт, делали для себя.
Функциональная двухсторонняя планировка: три отдельные спальни, две гардеробные, большая кладовая, просторная гостиная-столовая зона, кухня, балкон, два санузла, прихожая. Укомплектована всей необходимой мебелью и техникой. Закрытый и зелёный двор, охраняемая придомовая территория, есть подземный паркинг. Вся необходимая инфраструктура в пешей доступности. До метро Контрактовая площадь 10 мин. Площадь: 143 кв.м., этаж: 3-й, цена: 350.000$ Без комиссии
1-кімнатна квартира на Подоліі для справжніх шанувальників старовинних будинків!. Високі стелі -3.5 метри, широкий балкон на кімнату і кухню.
Квартира з оригінальним плануванням, ремонтом, який включає елементи реставрації, обладнана сучасними меблями та технікою.
Будинок сховався за сквером від вулиці, хороша інфраструктура, 5 хвилин до метро Контрактова площа пішки.
Царський будинок побудовано у 1884 році. Газова колонка. Опалення централізоване
Продаж 2-кімнатної квартири з дуже гарним ремонтом в серці Подолу.
- вул. Щекавицька 37/48
- Сталінка, високі стелі 3м
- 42м2
- 4 поверх
- Балкон
До метро Контрактова площа - 6 хвилин пішки.
Дві просторі кімнати - спальня та вітальня.
У квартирі зроблений дуже якісний ремонт, деревʼяні меблі, по кімнатам виведені колонки для поціновувачів музики.
У кухні є вся техніка, включаючи мікрохвильову , посудомийку, чайник, тостер та посуд. Кондиціонування усіх кімнат.
Опалення центральне,але є внутрішній підігрів,клімат.
Сигналізація.
Сусіди тихі та спокійні, дружні.
код 51654
Площа 91/68/12
Поверх 9/12
3 к квартира біля метро Контрактова площа Ніижній Вал 27-29
Квартира дуже світла, видова, зі зручним плануванням, розташована в самому центрі Подолу.
3 кімнати: 2 спальні, 1 велика вітальна з кухнею, 2 санвузли,2 балкони.
Має 4 великі панорамні вікна (на захід) в сторону кінотеатру "Жовтень", одне вікно в сторону Дніпра та лівого берега (на схід). Можна спостерігати і схід і захід сонця.
Квартира під чистовий ремонт.
Зроблені основні ремонтні роботи: стяжка, штукатурка, утеплення стелі, розведення електрики та сантехніки. Виконаний ремонт у санвузлах.
Brokingdom. Ми надаємо весь комплекс рієлторських
послуг - консультуємо, допомагаємо підібрати, купити,...
До вашої уваги пропонується 1 кімнатна квартира на продаж за адресою: ЖК Поділ Престиж, вул. Нижній Вал 27-29, розташована на 11 поверсі 12-поверхового будинку.
Балкон, світла, тепла, затишна квартира. Дуже вдалий варіант втілити всі ваші дизайнерські фантазії.
Також в цьому будинку є ще різні варіанти квартир, за площею та вже з ремонтом.
Розвинута інфраструктура магазини, торгові центри, дитячі майданчики, кафе, салони краси, фітнес клуби...
Зручна транспортна розвязка.
Зупинка громадського транспорту. Метро Контрактова площа біля будинку.
Агентство нерухомості "Квартали"
Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло від реальних продавців за адекватною ціною. Підтримка на всіх е...
Продається 3 кімнатна квартира з роздільними кімнатами на 2 поверсі 2 поверхового будинку по вул. Костянтинівська, 21 в Подільському р-ні. Загальна площа 58,4 кв. м, житлова 37,3кв.м , кімнати 12,5, 7,1 та 17,7 кв.м. Кухня 8,8кв.м. , санвузол з душевою кабіною. Охайний під’їзд. Будинок розташований поруч з метро Контрактова площа, стіни цегляні. Квартира чиста, з ремонтом, ідеальне місце для розміщення офісу, бізнесу чи здачі в оренду. Закритий двір, заїзд через ворота, є місце під парковку авто. Квартира вже вільна від речей, готова до перегляду у зручний для Вас час. Ідеальне місце розташування, до метро Контрактова площа 1 хв. Право власності більше 3 років. Ціна 115 000у.е. торг. Комісі...
Продам 1-к квартиру, Новий будинок.
Поділ, Контрактова площа, вул. Нижній Вал, 27-29, 70 м2, вільне планування, під чистову, комунікації підключені, лічильники встановлені, ліфти працюють.
Документи на право власності у наявності.
Будинок частково заселений.
У дворі паркування. Навпроти метро. Поруч Костянтинівська, Нижній Вал, Ярославська, Глибочицька, Набережно-Лугова, Поштова площа, Сагайдачного, Щекавицька, Хорива, Спаська.
До Вашої уваги пропонується простора, світла, затишна квартира 81.5 метрів в цегляному “спецпроекті” 1997 року на комфортному 6 поверсі. Квартира з відмінним планування - дві окремих спальні та велика кухня-студія. На підлозі натуральний паркет. Три вікна в вітальні дають багато світла. Є вбудована кухня та шафа в коридорі. Квартира зовні утеплена по периметру. Вільна.
Під`їзд чистий та доглянутий. Двір закритого типу з воротами, завжди є місце для паркування. Будинок обслуговує ОСББ.
Квартира знаходиться на Подолі — в одній із самих атмосферних локацій столиці! Це дуже зручне місце для життя. Метро “Тараса Шевченка” в 5 хвилинах пішки, до метро “Контрактова площа” 9 хвилин. Поруч скве...
Без % продаж 1-к квартири. Новий будинок. Поділ, Контрактова площа, вул. Нижній Вал, 27-29 м. Поверх 12, 50 м2, вільне планування, під чистову, балкон, видова, комунікації підключені, лічильники встановлені, ліфти працюють. Документи на право власності у наявності. Будинок частково заселений. У дворі паркування. Навпроти метро. Поруч Костянтинівська, Нижній Вал, Ярославська, Глибочицька, Набережно-Лугова, Поштова площа, Сагайдачного, Щекавицька, Хорива, Спаська.
Продам 2-х кімнатну квартиру по вулиці Верхній Вал, 54/7 це - цегляна "сталінка" з ж/б перекреттям, в будинку проводилась реконструкція, 3/5 пов. будинку, парадне з ремонтом, дві квартири на поверсі. Квартира 2-х стороння, високі стелі 3.9м, кімнати окремі 25кв.м та19 кв.м, простора кухня та газова колонка, балкон з видом на Верхній Вал. Чудовий внутрішній двір, з парковкою, та бомбосховищем. Історичний частина міста. Чудовий краєвид з вікон. Поруч історичні памятки Києва, сквери, Андріївський узвіз, ст.м. Контрактова площа ,ст.м. Тараса Шевченко , розвинена інфраструктура:супермаркети, кав’ярні ресторани, банки. Ексклюзив підписан.
Продам 4 кім. квартиру, вул.Нижній Вал 23-В, Поділ, центр.
95/61.5/10.1 м²
4/4 пов. цегляного будинку
h=3.2 m
квартира в житловому стані, частково залишаються меблі та побутова техніка.
Чудове місцезнаходження, біля будинку купа всіляких магазинів , кафе, ресторанів і все що потрібно для комфортного життя.
197000 доларів США
36009
- Продаж 1к квартири
- Тараса Шевченка
- Вулиця Турівська
- Поверх 1/7
- Стан житловий - гарний.
Квартира розташована на першому поверсі семиповерхового цегляного будинку, зведеного на початку ХХI сторіччя. Головний фасад, розташовано по червоній лінії вул. Турівській. Бічним фасадом, у торці якого розташована квартира.
Будинок виходить на проїзд між будинками , зведеними у той же час , закрите подвір"я. Торці будинка закривають прилеглі будинкі.
Огороджувальні стіни з повнотілої цегли, товщиною 500 мм. Перегородки з піноблоків. Всі стіни потинковані, обклеєні шпалерами. Під приміщенням знаходиться підвал, що не використовується.
Вікно кухні і лоджія помешкання виходять в один бік,...
Актуально. ЖК LA MANCHE (Ламанш). Клубний будинок. Щекавицька 46 Поділ
Продам 2 кімнатну квартиру в клубному будинку преміум класа LA MANCHE за адресою: вулиця Щекавицька, 46 в Подільському районі міста Києва. Архітектори житлового комплексу ЛА Манш органічно поєднали традиційні елементи італійської, англійської та французької архітектури. Перші поверхи будинку прикрашені гранітом, а великі вікна виконані у «палладіанському» стилі початку XVIII століття. Основні поверхи декоровані фібробетоном та штучним каменем, а покритий черепицею дах імітує дах-падугу історичних будівель. Ландшафтний парк представлений дитячими майданчиками, простором для прогульок та відпочинку, а також елегантними гри...
Пропонується до продажу 3-к квартира в історичному районі Києва - на Подолі, вул. Оболонська 13-15, у 2-х хвилинній пішоходній досяжності до станції метро Т. Шевченка.
- Теплий, цегляний 6-поверховий будинок 1987 року побудови, з внутрішнім, затишним, дуже зеленим двором. Зручний та безпечний 2 поверх. В будинку є ліфт.
- Загальна площа квартири 76 кв.м., три окремі кімнати (велика вітальня з виходом на засклений та обшитий дерев'яною вагонкою балкон, простора спальня, дитяча кімната або кабінет, кухня, великий санвузол з ванною, комфортній холл. Також є спільний великий тамбур на дві квартири, який можна облаштувати під свої потреби, бо сусіди в своїй квартирі майже не живуть.
- Стан кварти...
Публикация объявлений доступна для зарегистрированных пользователей в роли “Риелтор” или “Владелец“.
Если на вашей странице АН остались объявления, которые вы хотите опубликовать, пожалуйста, напишите нам за кем из риелторов вашего агентства их закрепить.
Зарегистрируйте риелторов АН на RIELTOR.UA и привяжите их аккаунты к аккаунту АН, чтобы:
видеть совокупную статистику и расходы по объявлениям ваших риелторов,
пополнять баланс вашим риелторам,
видеть в кабинете все объявления, созданные вашими риелторами,
объявления риелторов были брендированы логотипом вашего АН