Описание
До вашої уваги пропоную 2-кімнатну квартиру в ЖК Теремки п вул. Академіка Заболотного 15, Голосіївський р-н.
Квартира дуже затишна, світла, з гарним плануванням.
Зроблений якісний сучасний ремонт з усіма меблями та технікою (кухня-студія з посудомийною машиною, містким холодильником, вбудованою мікрохвильовою, електричним каміном, з яким дуже тепло та затишно взимку;
2 спальні (повністю обладнані, з кондиціонерами).
2 санвузла.
Кухня та балкон – з панорамними вікнами, звідки відкривається чудовий краєвид на місто та парк. Квартира облаштована з любов’ю, для себе. Комплекс знаходиться в екологічній зеленій зоні.
Доглянута територія, охорона, відеоспостереження.
У комплексі - своя котельня.
На території ЖК «Теремки» є продуктові магазини, салон краси, дитячий садочок, атмосферні кав’ярні, ігрові майданчики.
Є підземний та гостьовий паркінги.
Поруч – Голосіївський парк, парк «Феофанія», музей Пірогово, парк розваг ВДНГ.
На території Голосіївського лісу, що примикає до комплексу, облаштовано велику ігрову зону для дітей та місце відпочинку для дорослих (з альтанками).
До метро – 20 хвилин пішки. Зупинка громадського транспорту знаходиться прямо біля будинку, що дуже зручно.
Детали
Дом Введено в эксплуатацию - Бетонно монолитный, в квартире 2 комнаты. Планировка комнат Раздельная. Общее состояние квартиры - Евроремонт. Торг уместен, Срочно. Комиссия за услуги 5 %