Описание
Без % для покупця.
Продам 1-кімнатну квартиру в Голосіївському районі, євродвушка в ЖК Нова Англія.
Будинок «Ньюкасл» розташований за адресою Михайла Максимовича 24-В, квартира на 18-му поверсі/21-поверхового будинку, не кутова. Загальна площа 41,1 м2. Спальня-14,2м2. Кухня-вітальня-18 м2. Санвузол — 3,9 м2. Коридор — 4,4 м2.
Квартира зі свіжим ремонтом, тепла підлога, є всі необхідні меблі та техніка. Все нове. У парадному три ліфти.
Метро Васильківська до 15 хвилин пішки.
Житловий комплекс комфорт-класу спроектований в сучасному британському стилі. Має закриту територію, що охороняється, зі своєю інфраструктурою, дитячими та спортивними майданчиками, зонами відпочинку та барбекю. Також на території є дитячий садок і школа. Підземний та гостьовий паркінг, відеоспостереження та цілодобова охорона «Шериф»
Детали
Дом Введено в эксплуатацию - Украинская панель, в квартире 1 комната. Планировка комнат Раздельная. Общее состояние квартиры - Евроремонт. Срочно. Владелец соглашается продать по программе єОселя. Без комиссии