Описание
До Вашої уваги з'явилась у продажу перлина історичного центра.
Квартира з євроремонтом, здавалась в оренду. Планування роздільне. Санвузол суміжний. Висота стелі 3,2 м. У квартирі є газ, газова колонка, нова проводка, нові труби. Опалення централізоване. Є кондиціонери. Меблі і техника залишаються.
Без комісії. Квартира розташована в історичному центрі міста в сталінському будинку. Є великий балкон. У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, стоматологічний кабінет. Поруч метро Майдан Незалежності та ТРЦ "Глобус". Квартира дуже світла та простора, багато повітря, гарна шумоізоляція. Гарний вид з вікна. Є внутрішній двір з зеленою зоною. Тихий та затишний двір з дружелюбними сусідами. Є зона для вигулу тварин, зони для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розв'язка. 3 хвилини до центру міста, метро та транспорту.
Детали
В квартире 2 комнаты. Планировка комнат Раздельная. Общее состояние квартиры - Евроремонт. Торг уместен, Свободна. Без комиссии