Описание
Продаж елегантної дизайнерської 5-кімнатної квартири з видом на Ботанічний сад!
Квартира в сучасному французькому стилі з панорамним видом.
Преміальний комплекс Busov Hill, Печерський район, вул. Буслівська, 12.
S - 190 м
11 поверх з 24.
Квартира спланована максимально функціонально з великою кількістю систем зберігання.
Планування:
- Кухня з обідньою зоною
- Вітальня з видом на Ботанічний сад
- Дві великі дитячі
- Кабінет, який можна переобладнати в гостьову кімнату
- Господарська спальня, виділена в окрему зону з санвузлом і вбиральнею, також з шикарним видом на Ботанічний сад
У вартість також входять два зручних паркомісця у підземному паркінгу.
Зона кухні відокремлена від обідньої зони скляними дверима -купе Rimadesio, які перешкоджають поширенню запаху під час приготування їжі.
Біокамін, виготовлений за індивідуальним замовленням, створює атмосферу затишку та спокою. В квартирі безліч систем освітлення. Всі меблі та текстиль представлені французькими та американськими брендами.
В квартирі все продумане для максимально комфортного життя: велика п'ятикомфоркова плита на кухні, вбудована кавомашина, два холодильники, посудомийна машина, пральна та сушильна машини, а також сушильна шафа, яка дозволяє дбайливо висушувати речі з шовку та кашеміру.
Автономність та технічні характеристики:
- Зроблена індивідуальна, енергозберігаюча система опалення із застосуванням теплового насосу преміум класу від австрійського виробника OCHSNER. Вбудований в тепловий насос, бойлер на 200 літрів забезпечує гарячою водою з мінімальними витратами.
- Система мультизонального кондиціонування прихованого монтажу DAIKIN
- Встановлена шведська система припливно-витяжної вентиляції SYSTEMAIR, що забезпечує постійний приплив свіжого повітря в квартирі. У систему вентиляції вбудований італійський зволожувач, що підтримує постійний рівень вологості, що важливо у зимовий період та дає прохолоду в кімнатах навіть у найспекотніший літній день.
- Система підготовки та очищення води від американського виробника ECOSOFT.
- У всіх кімнатах укладені теплі підлоги німецького виробника REHAU, що дають неповторний затишок та тепло в квартирі. У кімнатах з панорамними вікнами встановлені внутрішньопідлогові конвектори KERMI (Німеччина).
- Встановлено інвертер на 15 кВт, що дасть автономність квартирі на 36 годин, а заряджається всього лише за 2 години.
Про будинок:
Комплекс преміум класу Busov Hill забезпечений найвищим рівнем безпеки: закритий двір, цілодобова охорона, рецепція. На подвір'ї дитячий майданчик. Для мешканців будинку обладнано прибудинковий сквер. В будинку є салон краси, підземний паркінг, візок, поштомат. За 50 м. розташований спортклуб. Також у 2-х хвилинах ходьби є ресторан, кафе, магазин, аптека, школа. Будинок розташований у тихому, спокійному місці, оточений приватним сектором та кількома посольствами з великою кількістю камер спостереження, що створює додаткову безпеку. Дійти пішки до ботанічного саду займає лише 5 хвилин.
Зарпошуємо на перегляд квартири Вашої мрії разом з агенцією THE CAPITAL
#A 1 0 01 3
Детали
В квартире 5 комнат. Планировка комнат Раздельная. В квартире есть Телевизор, Кабельное ТВ, Утюг, Фен, Шкаф, Холодильник, Кровать, Стиральная машина, Микроволновка, Посуда, Кондиционер, Сигнализация, Спутниковое ТВ, Счетчики. Общее состояние квартиры - Дизайнерский ремонт. Работает без света - отопление, интернет, лифт, резервное питание квартиры (акумуляторы). Без комиссии