Продаж Земельної Ділянки Під Забудову 12 Соток у Київській Області, с. Гатне
Розміщення: С. Гатне, Київська область
Площа ділянки: 12 соток
Зручний Доступ та Інфраструктура:
Ця чудова земельна ділянка розташована в с. Гатне, зручність до якого підкреслює асфальтована дорога, що приводить вас безпосередньо до ділянки. Це робить доступ до майбутньої забудови максимально зручним та легким.
Інженерні Комунікації:
Ділянка вже оснащена електрикою, що дозволяє вам почати реалізовувати будівельні проекти без зайвих затримок. Газ проведений по вулиці, що відкриває широкі можливості для забудови комфортного житла.
Будівельний Потенціал та Зручності:
На ділянці вже зведений фундамент для будівлі, що ро...
Продаж ділянки 5,9 соток, с. Гатне, Київська область – 5 хв до Києва
Кадастровий номер: 3222481600:02:010:5442
- Цільове призначення – для індивідуального садівництва
- Приватна власність
- Погріб для зберігання овочів
- Наявність лісової рослинності
- В пішій доступності Гатненське озеро та різні зони відпочинку
- Зручний заїзд, ділянка углова
Ідеально для будівництва будинку або дачі.
Тихе місце, поруч нові котеджі, гарна дорога, 5 хвилин до Києва (Кільцева, метро Теремки).
Чудове місце для тих, хто шукає спокійний та затишний домашній куточок у передмісті столиці.
Можливий ТОРГ.
Ділянка розташована в селі Гатне (сторона Одеської траси), поруч з МЕГА МАРКЕТОМ, ЖК ФЕМЕЛІ та ЖК ОПТИМІСТО. До межі з Києвом, мікрорайону Теремки Голосієвського району - всього 4.7 кілометра
Продам ділянку 10 соток. Житлова вулиця з гарними сусідами (збудовані презентабельні будинки)
Ділянка правильної прямокутної форми, можливий під'їзд з двох сторін
Призначення землі "під будівництво житлового будинку" - переведемо за власний рахунок і до моменту нашої з Вами угоди
Розташування ділянки та заїзд до неї Вас радуватимуть:
- самі нові житлові комплекси поруч: Оптимісто, Фемелі-1, Фемелі-2
- асфальтована нова дорога, а до самої ділянки - 50 метрів грунтова дорога, тому що активно йде заб...
Продам будинок та земельну ділянку в с. Гатне. будинок із зручностями та гаражем потрібно доробити фасад ,5 соток землі . Другий поверх на ваш розсуд. Поряд школа 5хвл.пішком, магазини, базар, мегамаркет, 4 км метро теремки септик скважина.
код оголошення SH-203-358
Продам земельну ділянку та будинок ( дуплекс) Гатне. Києво-Святошинський р-н в Гатному 130кв.м., від будинка до Хрещатика 15км, цегляний, утеплений. Ділянка 4 сотки призначення під будівництво-прописка. Документи на будинок і землю на руках. 1 поверх коридор, вітальня, столова, кухня, санвузел, кладова кімната, 2 поверх 3 спальні і санвузел, також можливе використання мансарди ще 21м2, або збільшення площі будинку за рахунок масандри, євроремонт, опалення газовий 2-х контурний котел, своя свердловина. Супутникове телебачення, безлімітний інтернет, сигналізація, з меблями, побутова техніка. Зручне транспортне сполучення. Маршрутки 723, 427, 365 до Метро Теремки 10 хвилин, поряд ліс, озеро, ма...
Продаж ділнки в с. Гатне.
10 соток.
Повулиці проведене свiтло. Поруч газ.
Кадастровий номер 3222481600:02:009:0042
Гарне місце розташування. До Теремків 4,7 км. До Мегамаркета 2 км. До школи, садочка та зупинки 900м.
Без комісії для покупця.
Продаж ділянки у селі Гатне район вулиць Академічна, Пшенична, Степова— вдале розташування поруч із житловим комплексом. Поруч знаходиться електричний стовп, що дозволяє швидко підключити електроенергію. По вулиці вже проведено газ.
Земельна ділянка площею 10 соток, правильної прямокутної форми, рівна, без перепадів. Фасад — 27 метрів. Токож у продажу сусідня ділянка.
Чудова транспортна доступність:
Менше ніж 5 хвилин до Мегамаркету на Одеській трасі
5 хвилин до межі Києва
Всього 4 км до станції метро "Теремки"
Перегляд в зручний для вас час за попередньою домовленістю.
Публикация объявлений доступна для зарегистрированных пользователей в роли “Риелтор” или “Владелец“.
Если на вашей странице АН остались объявления, которые вы хотите опубликовать, пожалуйста, напишите нам за кем из риелторов вашего агентства их закрепить.
Зарегистрируйте риелторов АН на RIELTOR.UA и привяжите их аккаунты к аккаунту АН, чтобы:
видеть совокупную статистику и расходы по объявлениям ваших риелторов,
пополнять баланс вашим риелторам,
видеть в кабинете все объявления, созданные вашими риелторами,
объявления риелторов были брендированы логотипом вашего АН