Самые популярные ориентиры города
Ориентиры Гатного
Топ объявлений Гатного

4 000 $/мес
Апрельская ул.
ПРЕМИУМ
Народный парк
270 / 200 / 20 м²
2 этажа
15 сот
5 комнат
сегодня
Вперше в оренду! Просторий сімейний будинок із басейном, сауною та власним садом — с. Гатне, Київська область
Перша здача після власників! Будинок з любов’ю доглянутий, у відмінному стані, повністю готовий до заселення.
Характеристики:
- Площа будинку — 270 м²
- Земельна ділянка — 15 соток
- Басейн із терасою — для повного релаксу влітку
- Окрема SPA-зона: сауна, чан, барбекю-зона в окремій будівлі
- навіс, брукований двір
- Газове + електричне опалення, генератор
- Wi-Fi, охоронна система, відеонагляд — усе вже підключено
Планування:
Перший поверх:
- Простора вітальня з виходом у сад
- Кухня та їдальня з видом на зелень
- Окрема спальня / гостьова кімната
- Санвузол
- Госпблок / п...

135 000 $
938 $/м²
Виктора Швеца ул. (Шляхова), 45/1
144 / 80 / 40 м²
2 этажа
3 сот
5 комнат
сегодня
Дуплекс у с. Гатне — $135 000
Локація: вул. Швеця, с. Гатне
Поруч 3 станціі метро Теремки (найближча) !
Іподром, приблизно 6 км
Виставковий центр, приблизно 7-8 км
До межі м. Київ — 300 м.
Площа: 144 м² + 73 м² мансардний поверх (у подарунок)
Кухня-вітальня: 40 м²
5 кімнат
2 санвузли
Вітражні вікна Rehau
Вихід на власну терасу
Матеріали та стан:
Будинок із червоної цегли
Монолітне перекриття
Фундамент — до 2 м
Зроблено електрику та внутрішню штукатурку
Ділянка
До 3 соток землі
Призначення: будівництво житлового будинку + присадибне господарство
Присвоєні поштові адреси
Комунікації
Електроенергія — 17 кВт, прямий договір з ДТЕК
Трифазний лічильник день/ніч
Власна свердл...

350 000 $
1 683 $/м²
Доброго Пути ул. (Щорса), 5/2
БЕЗ КОМИССИИ
Добрый Дуб
208 / 160 / 20 м²
2 этажа
9 сот
6 комнат и более
1 нед. назад
Продаж будинку в Гатне
Просторий та сучасний будинок із червоної цегли загальною площею 208 м² на ділянці 9 соток. Розташований всього за 4 км від межі міста, поруч з Одеським шосе — зручний та швидкий доїзд до Києва.
Основні характеристики:
Два монолітних перекриття
Гараж на 2 авто з автоматикою
Свердловина 52 м
Потужність електроенергії — 16 кВт
Газовий котел Bosch
Будинок введений в експлуатацію
Повний пакет документів
Будівництво та матеріали:
Стіни — червона повнотіла цегла
Штукатурка + скловолокно
Пофарбовані в білий колір (2 шари)
Покрівля — металочерепиця
Вікна — металопластиковий профіль Rehau
Внутрішнє оснащення:
Тепла підлога (2 контури)
Підлога — керамічна плитк...

250 000 $
1 276 $/м²
Симоненко ул., 17
БЕЗ КОМИССИИ
196 / 52 / 7 м²
2 этажа
7 сот
5 комнат
сегодня
Просторий двоповерховий будинок із червоної цегли площею 196 м² на ділянці 7 соток. Зручне розташування поруч із Києвом — комфорт заміського життя з розвиненою інфраструктурою.
Планування:
2 поверхи
5 окремих кімнат
Простора кухня-студія
Гардеробна
Кладова
2 санвузли
Озеро та парк Доброго Дуба
Ідеальний варіант для родини, яка цінує простір, функціональне планування та зручну локацію поруч зі столицею.
#A27788

72 600 $
1 370 $/м²
Кармелюка ул., 53
1 комната
53 / 16 / 26.3 м²
этаж 5 из 6
2020 год постройки
сегодня
БЕЗ %. Продаж квартири . Купуй 1кімнатну створи свою 3х кімнатну.
Унікальна квартира в готовому, зданому та заселеному будинку . ЖК СУПУТНИК-Гатне; вул.Інститутська,53. Індивідуальне газове опалення, централізоване водопостачання; комплекс віддалений від шуму та дороги, поруч розвинена інфраструктура;продуктові магазини, кавʼярні, ресторан Фортеця, SportLife-7 хв.
Загальна площа 53м2, окрема спальня, велика кухня вітальня, балкон з гарним видом на захід сонця ; висота стелі -6 м. дає змогу створити трикімнатну квартиру, таким чином загальна площа може збільшитися на 17м2 = 70м2 ( є готовий дизайн проект).
Всі комунікації заведені в квартиру,встановлений газовий котел.
Квартира ідеально п...

230 400 $/мес
Барвинковая ул.
128 / 83 / 23 м²
2 этажа
4 сот
5 комнат
сегодня
Оренда сучасного дуплексу біля метро Теремки
Пропонується в оренду просторий та затишний дуплекс площею 128 м² у тихому та комфортному районі. Ідеальний варіант для великої родини або тих, хто цінує простір і автономність.
Планування:
• 4 окремі спальні
• простора кухня-вітальня
• 2 санвузли
• кладова кімната
• тераса для відпочинку
Переваги будинку:
• власний заїзд та паркомісце
• свердловина та септик
• генератор — незалежність при відключеннях електроенергії
• чавунна піч-камін — тепло та атмосфера затишку
Тиха, затишна вулиця з комфортним виїздом до міста.
До метро Теремки — лише 8 хвилин.
Розвинена інфраструктура поруч:
• Столичний ринок — 1,2 км
• Київська школа №132 — 1 км
• держав...

55 600 $
1 356 $/м²
Кармелюка ул., 53
1 комната
41 / 16 / 14.2 м²
этаж 4 из 4
2021 год постройки
сегодня
БЕЗ %. Продаж квартири .
Унікальна квартира в готовому, зданому та заселеному будинку . ЖК СУПУТНИК-Теремки, вул Інститутська,53.
Індивідуальне газове опалення, централізоване водопостачання; комплекс віддалений від шуму та дороги, поруч розвинена інфраструктура;продуктові магазини, кавʼярні, ресторан Фортеця, SportLife-7 хв.
Загальна площа 41м2, окрема спальня, кухня вітальня, балкон з гарним видом на захід сонця ; висота стелі дає змогу створити додаткову кімнату чи простір для роботи вдома; висота стелі -6 м, за рахунок цього, можливі +20 м2, таким чином загальна площа квартири може бути 61м2.
Квартира ідеально підійде як д...

86 000 $
2 000 $/м²
Абрикосовая ул., 8
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
1 комната
43 / 14.6 / 12.3 м²
этаж 1 из 5
2016 год постройки
сегодня
Продаж Без % 1к квартири в Фастівському р-н с.Гатне вул.Абрикосова 8 Правий берег
РОЗГЛЯДАЄМО ДЕРЖПРОГРАМИ (БЕЗГОТІВКА)
Квартира розташована на 1 поверсі 5 поверхового будинку
Площа квартири:
• Загальна – 43 м² (+ балкон 12 м2, фактично 55м2)
• Житлова – 14,6 м²
• Кухня – 12,3 м²
• Висота стель – 2.7 м
Планування квартири:
• Простора кухня
• Окрема спальна кімната
• Суміжний санвузол (з душем)
• Великий коридор з гардеробом
• Балкон з теплою підлогою і виходом до лісу
Квартира з сучасним ремонтом в світлих тонах повністю облаштована меблями та технікою:
-Газова плита, духова шафа, холодильник, пральна машина, бойлер, телевізор, 2 інверторні кондиціонери (на кухні і в спальні).
-Двосп...

487 000 $
1 733 $/м²
Гоголя ул., 20
281 / 104 / 97 м²
2 этажа
15 сот
5 комнат
2019 год постройки
вчера
Що може бути краще за міську інфраструктуру
та власний максимально автономний мікросвіт?
Не обов'язково обирати між комфортом міста та
повною приватністю життя, адже
наш будинок поєднує усе.
Рівно п'ятсот метрів до відмітки "Київ",
а це означає, що вся інфраструктура з торговими центрами,
школами та садочками максимально близько.
Та водночас достатньо віддалено для того, щоби
зберігати особистий приватний простір
повноцінного життя за містом.
Правильної форми ділянка з автополивом та освітленням,
з неймовірним газоном та власним невеличким садом.
З ялинкою, яку неодмінно захочеться прикрасити до Нового року.
А ще з невеличким барбекю-будиночком та літньою альтанкою.
Саме...
800 $/мес
Карпа Валовня ул., 18/1
2 комнаты
72 / 40 / 32 м²
этаж 4 из 5
2020 год постройки
сегодня
Пропонується в оренду ексклюзивна квартира, що робилася «для себе» з акцентом на безпеку, комфорт та незалежність. Ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує затишок малоповерхової забудови комфорт-класу.
ПЛАНУВАННЯ ТА ДИЗАЙН
Квартира має ідеальне зонування для сім'ї з дитиною, де кожен метр використано з розумом:
Простора кухня-вітальня (32 м²): серце квартири з великим диваном (2.2х2.2 м) для затишних вечорів. Стіни оздоблюються вишуканою венеціанською штукатуркою ( в процесі роботи, а фото не видно). Планується покупка телевізора.
Доросла спальня (17 м²): затишна кімната з великим двоспальним ліжком (1.8х2 м) та власним ТV.
Дитяча кімната (11 м²): облаштована зручним одномісним ліжком (1....

1 100 000 $
2 821 $/м²
Мира ул.
БЕЗ КОМИССИИ
390 / 144 / 50 м²
2 этажа
8 сот
5 комнат
сегодня
#29191
Продаж сучасного будинку в с. Гатне
Пропонується до продажу унікальний дизайнерський будинок у селі Гатне, поруч із Києвом. Будинок поєднує архітектурну естетику, функціональність та преміальні матеріали.
Загальна площа будинку — 390 кв.м
Житлова площа — 144 кв.м
Гараж — 50 кв.м
Тераса — 50 кв.м
Площа ділянки — 8 соток
Поверховість — 2
Кількість кімнат — 5, з них 3 спальні
Будинок введений в експлуатацію у лютому 2022 року. У загальну систему будинку інтегровано генератор, що забезпечує автономність під час відключень електроенергії.
Інтер’єр виконаний у сучасному стилі з використанням виключно натуральних матеріалів. Панорамні вікна наповнюють простір природним світлом, а продума...

290 000 $
1 933 $/м²
фастівський
150 / 110 / 40 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
2 дня назад
Пропонується до продажу дуже якісний будинок у селі Гатне.
Затишна оселя чекає нових власників!
Площа Будинку: 150 м².
Кількість Кімнат: Чотири кімнати.
Ділянка: 4 сотки.
Доставлено меблі.
Є чавунна піч, яка обігріває весь будинок.
Автонавіс на два авто.
Додаткове паркування.
Встановлені автоворота.
Газ можна провести з сусідньої вулиці.
Інвертор 6 кВт, гарантія — 10 років.
Акумуляторні батареї — 2 шт. по 5 кВт.
Електрика — 17 кВт.
Ландшафт:
Виконаний ландшафтний дизайн.
Укладений рулонний газон.
Система автополиву.
Це ідеальний варіант д...

205 000 $
844 $/м²
Яровая ул., 15
єВідновлення
Відеотур
243 / 131 / 20 м²
2 этажа
9 сот
5 комнат
2019 год постройки
5 дней назад
Продаж видовoго будинку Гатне біля річки
Пропонується до продажу сучасний будинок площею 203 м², розташований на затишній непроїзній вулиці. З просторої тераси з панорамними вікнами відкривається чудовий вид на заповідну зону.
Загальні характеристики:
• Площа будинку: 203 м² і тераси
• Ділянка: 8,5 соток
• 2 тераси (одна засклена, інша відкрита)
• Власне бомбосховище, повністю підземне
• Будинок введений в експлуатацію, документи більше 3-х років
• Будували для себе, використано лише якісні матеріали, є фото всіх етапів будівництва
У будинку передбачена можливість облаштувати два ізольовані входи, що дозволяє комфортно проживати двом сім’ям.
Конструкція та матеріали
• Стіни: керамічний б...
3 000 $/мес
Пограничная ул.
130 / 70 / 40 м²
1 этаж
5 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Здається в оренду, абсолютно новий, 1-поверховий будинок зі щойно закінченим ремонтом , в Гатному, в закритому котеджному містечку!
Вʼїзд через шлагбаум!
Загальна площа: 130 м2;
Ділянка: 5 соток;
Планування: передпокій із зоною під шафу-купе, кухня - вітальня, 3 спальні, одна з яких зі своїм гардеробом та санвузлом, санвузол гостьовий, котельня.
Комунікації:
Електрика: 3 фази, 10 квт.
Газове опалення.
Вода: із власної свердловини;
Каналізація: септик з переливом, 12 кубів.
По всьому будинку розведена водяна тепла підлога.
Зручний виїзд на Київ, ст м Теремки , всього 15 хв на авто!
Пропозиція без комісії!
Для запису на перегляд, телефонуйте за номером, вказаним в оголошенні!
200 000 $
288 $/м²
Охиньковская ул.
694 / 350 / 20 м²
2 этажа
10 сот
6 комнат и более
2019 год постройки
сегодня
Продаж будинку ! Без комісіі!
Продається 3 поверховий будинок у Гатному Фастівський район м.Києва не введений в експлуатацію на земельній ділянці 10 соток, кадастровий номер : 3222481600:02:010:0666
будинок площєю 694м2 .
Будинок з 3 окремими входами. Зроблений із блоків.
Стіни з дерев'яного бруса 250Х250мм з утепленням жорсткою мінватою 150мм.
Підлоги паркетна дошка.
Дах - м'яка черепиця.
В деякіх кімнатах на стінах гіпсокартон.
Септик.
Планування 1 поверху:
- тераса.
Планування 2 поверху:
-гардеробна
- спальня,
- гардеробна,
- спальня,
- гардеробна,
- спальня,
-кабіне...

260 000 $
1 733 $/м²
Радужный пер.
150 / 83 / 13.6 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
2 нед. назад
Без%
Продається дуплекс з ремонтом та укриттям в Гатному
Метро Теремки - 5 минут.
Зручна транспортна розв'язка.
Ділянка 4 сотки: фруктові дерева, газон, 2 паркомісця. Гараж. Є своє укриття. Відеоспостереження.
Поруч безліч озер, пляжі, Характер парк, Мегамаркет,
кінотеатр, Епіцентр
Перший поверх – кухня-вітальня - 52 кв.м , санвузел, комора
Другий поверх - 3 спальні, санвузол, велика тераса, розкладні сходи на чердак-дах (житловий)
Гараж з кімнатою відпочинку на другому поверсі
Ремонт зроблений з якісних дорогих матеріалів
Всі меблі та техника залишаються. Заходь та живи
Зупинка транспорту 2 хвилини від будинку
- 150 кв2 + тераса
- 4 сотки + свій сад (черешня, яблуко, персик)
- теп...

98 000 $
1 805 $/м²
Одесская ул., 2/1
2 комнаты
54.3 / 26.2 / 12.6 м²
этаж 3 из 5
2020 год постройки
сегодня
Пропоную чудову 2 кімнатну квартиру з ремонтом і меблями в ЖК комфорт класу “ Family “
Дві окремі кімнати і велика кухня , просторий санвузол, засклений балкон. Зручний третій поверх, є ліфт та підвальне приміщення. Вікна виходять в тихий двір. Закрита територія з розвиненою власною інфраструктурою : магазин, кав´ярня, суші бар, піцерія, стоматологія, дитячий садочок. Охорона. Відеоспостереження. Поруч є все необхідне для комфортного проживання : ТРЦ, Мегамаркет, McDonalds, Епіцентр та великий Народний парк. Вдале транспортне сполучення, до метро Теремки 5 хв маршруткою.