Фильтры
Продажа квартир за 70000 долларов в Горишнем
20 объявлений
- наибольшая площадь
20 объявлений
- наибольшая площадь

49 000 $
1 089 $/м²
Вулецкая ул., (Будинок)
1 комната
45 / 29 / 16 м²
этаж 4 из 6
сегодня
БЕЗ КОМІСІЇ ! Продаж 1-кімнатної квартири у ЖК "Вулецька Горішній 2", Львів
Пропонується квартира по переуступці у новобудові від забудовника "Новий Львів"
Адреса: вул. Горішнього, Сихівський район
Характеристики:
– Поверх: 4 з 6
– Площа: 45.4 м²
– Кількість кімнат: 1
– Планування: спальня кухня-студія
– Стан: без ремонту, нульовий цикл
– Здача: початок 2026 року
– Технологія будівництва: монолітно-каркасна
– Стіни: керамоблок
– Утеплення: пінополістирол
– Висота стелі: 2.7 м
– Опалення: індивідуальне
– Територія: відкрита
– Паркінг: гостьовий та підземний
– Укриття: спеціальне, підземне
– Будинок: 1, секцій: 4
Ціна: $49,000 ($1 079 /м²)
Формат продажу: переуступка
Ідеал...

53 700 $
1 377 $/м²
Бережанская ул., 18
1 комната
39 / 28 / 9 м²
этаж 5 из 7
2023 год постройки
сегодня
Квартира з ремонтом у новобудові, вул. Вулецька
Продається затишна 1-кімнатна квартира у Львові, вул. Вулецька, Сихів. Загальна площа – 39 м², житлова – 12 м².
Поверх – 5/5
• Частковий ремонт
• Світла квартира з вдалим плануванням
• Будинок доглянутий, хороші сусіди
• Зручне розташування – поруч магазини, школа, зупинки транспорту
Підійде як для власного проживання, так і для оренди.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.

45 500 $
1 185 $/м²
Вулецкая ул., (Будинок 3)
1 комната
38 / 26 / 10 м²
этаж 2 из 5
сегодня
1-кімнатна квартира з кухнею-студією, ЖК Етно-Дім
Продається 1-кімнатна квартира (майнові права) у ЖК Етно-Дім, вул. Вулецька, с. Горішній Давидівська ОТГ, поруч Винниківський ліс.
Загальна площа – 38,48 м²
• Кухня-студія – 17,4 м²
• Поверх – 2/5
• Планова здача – червень 2027 року
• Забудовник – ТОВ «Мальви плюс»
Будинок на етапі будівництва: стіни – керамоблок, внутрішня штукатурка (крім санвузла). Ліфт швидкісний, безшумний. Індивідуальне газове опалення з котлом у вартості. Лічильники на воду, газ, електрику.
Поруч дитячий садок, супермаркет, кафе, парк, залізнична станція та зупинка транспорту.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.

48 000 $
1 455 $/м²
Бережанская ул., 18
1 комната
33 / 22 / 11 м²
этаж 4 из 7
2023 год постройки
сегодня
Однокімнатна квартира у зданому будинку, вул. Вулецька 33
Продам однокімнатну квартиру у Львові, вул. Вулецька 33. Будинок зданий у 2024 році.
Загальна площа – 33 м², житлова – 11 м²
• Поверх – 4/9
• Новобудова з усією необхідною інфраструктурою поруч
Квартира світла та зручна для проживання чи інвестиції.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.

59 900 $
1 000 $/м²
Вулецкая ул., (Будинок)
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Grey Fort
2 комнаты
60 / 25 / 17 м²
этаж 2 из 9
сегодня

45 000 $
1 023 $/м²
Вулецкая ул., (Будинок)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Grey Fort
1 комната
44 / 13 / 16 м²
этаж 3 из 9
сегодня
Продаж квартири на 3му поверсі в новобудові.В квартирі буде стяжка,штукатурка,вхідні броньовані двері,батареї та котел.В забудовника таких нема.Індивідуальне опалення.Здача 2028 рік.За детальною інформацією звертайтесь.

57 000 $
1 411 $/м²
Вулецкая ул., (Будинок)
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Лісова Оселя
1 комната
40 / 14 / 10 м²
этаж 2 из 7
2026 год постройки
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Лісова Оселя»
Поверх 2/7
Площа — 40,4 м²
Ліфт вже встановлений
Здача — 2 квартал 2026 року
Квартира розташована в затишному та зеленому районі поруч із Винниківським лісопарком — ідеальне місце для життя або інвестиції.
Поруч уся необхідна інфраструктура:
– 7 хв на авто до поліклініки №6
– до 5 хв до приватних медичних центрів: «Lviv Medical Center», «Duomed», «Medialt»
– 5 хв до спортзалу «DANGER»
– 7 хв до «GO HARD» та «Liga Fitness»
– 10 хв до «Sport Life» з басейном
– у пішому доступі відпочинковий комплекс «Тартак Резорт», 12 хв на авто — «Отаман Резорт»
Особливості будинку:
– цегляна технологія будівництва
– стіни з цегли + утеплення (пі...

36 401 $
910 $/м²
Вулецкая ул., (Будинок)
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Вулецька/Горішній 2
1 комната
40 / 14 / 17 м²
этаж 4 из 8
вчера
Сучасний житловий комплекс, розташований у передмісті Львова, що поєднує доступність міської інфраструктури та спокій заміського середовища. Простір, який ідеально підходить для молодих сімей, фахівців, що працюють у місті, а також інвесторів, які цінують стабільність і практичність у нерухомості. Просторі квартири, дворівневий підземний паркінг, озеленені двори, спортивні й дитячі майданчики формують продумане житлове середовище нового покоління та втілюють ідею надійної «фортеці для життя», де відчуття безпеки, затишку й стабільності поєднуються в єдину житлову концепцію та стають міцною основою для вашого життя
ДИТЯЧІЙ ПРОСТІР Дитячий майданчик — це безпечний і продуманий простір для а...
Ищите жилье в Горишнем за 70000 доларів ($) по фильтрам

52 712 $
879 $/м²
Вулецкая ул., (Будинок)
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Grey Fort
2 комнаты
60 / 26 / 16 м²
этаж 3 из 9
вчера
ДИТЯЧІЙ ПРОСТІР Дитячий майданчик — це безпечний і продуманий простір для акт...

68 000 $
850 $/м²
Вулецкая ул., (Будинок)
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Grey Fort
3 комнаты
80 / 42 / 18 м²
этаж 4 из 9
вчера

48 000 $
1 200 $/м²
Бережанская ул., (Будинок)
1 комната
40 / 28 / 9 м²
этаж 6 из 7
вчера
1-кімнатна квартира біля Лісопарку, вул. Вулецька
Продається 1-кімнатна квартира площею 40 м² у житловому комплексі Лісова Оселя.
Квартира розташована на 6-му поверсі з 7.
Переваги:
- Локація біля Лісопарку та озера — тиша та свіже повітря
- Новобудова, здача — кінець 2025 року
- Сучасне планування, яке легко адаптувати під власний дизайн
- Зручний доступ до вул. Вулецької та інфраструктури району
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні!

48 000 $
1 455 $/м²
Бережанская ул., 18
1 комната
33 / 13 / 11 м²
этаж 4 из 7
2023 год постройки
вчера
Продається однокімнатна квартира у новобудові у зданому будинку по вулиці Вулецькій, Львів.
Розміщена на 4 поверсі в 9-поверховому будинку.
Загальна площа: 33 м²
Житлова площа: 12,9 м²
Кухня: 11,1 м²
Вікна виходять на західну сторону.
Із кухні балкон.
Ліфт уже встановлено.
Санвузол суміжний.
Газ, світло, вода, інтернет підведене до квартири.
Можна починати робити ремонт в квартирі.
Дитячий майданчик та озеленення передбачені і будуть згідно проекту.
Поруч є ліс. Район затишний, активно будується. Люди живуть в сусідніх будинках, є магазин.
Є право власності.
Код об'єкту: 15206

66 600 $
1 200 $/м²
Вулецкая ул., (Будинок)
2 комнаты
56 / 30 / 18 м²
этаж 4 из 6
4 дня назад
2-кімнатна квартира, новобудова, ЖК «Вулецька 2»
Продається 2-кімнатна квартира у Львові, житловий комплекс «Вулецька 2». Загальна площа – 55,5 м², житлова – 18 м².
Поверх – 4/5
• Забудовник – «Новий Львів»
• Здача будинку – 2025 рік
• Тип угоди – переуступка
• Реальному покупцю – торг
Зручне розташування: поруч Сихів, вул. Зелена, Пасічна, лісопарк. Ідеально для сім’ї чи інвестиції.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.

53 960 $
1 420 $/м²
Вулецкая ул., (Будинок)
1 комната
38 / 24 / 12 м²
этаж 5 из 7
4 дня назад
Квартира в новобудові, ЖК «Лісова Оселя»
Продається 1-кімнатна квартира у Львові, вул. Вулецька, ЖК «Лісова Оселя». Загальна площа – 38 м², житлова – 12 м².
Поверх – 5/7
• Будинок комфорт-класу, здача – І квартал 2025 року
• Знижка при повній оплаті
• Безвідсоткове розтермінування від забудовника
• Власна інфраструктура: зона відпочинку, дитячий та спортивний майданчики, двір без машин
• Експлуатована тераса, закрита територія для додаткової безпеки
• Наповнення квартири: поштукатурені стіни, цементна стяжка, протипожежні двері, металопластикові вікна, індивідуальне газове опалення з котлом
Тиша, свіже повітря та прогулянки лісом – все це в межах міста.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвон...

67 000 $
1 175 $/м²
Вулецкая ул., (Будинок)
1 комната
57 / 28 / 24 м²
этаж 2 из 6
1 нед. назад
Терміново! Квартира в новобудові на Вулецькій
Продається квартира у новому, спокійному районі – вул. Вулецька, с. Горішній. Площа – 57,3 м², 4 поверх, не кутова.
Основні переваги:
Забудовник «Новий Львів» – надійна репутація.
Здача будинку – 1 квартал 2026 року.
Простора кухня-вітальня 24,5 м².
Спокійний район, поруч природа.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні!

49 000 $
1 256 $/м²
Вулецкая ул., (Будинок)
1 комната
39 / 15 / 14 м²
этаж 4 из 6
сегодня
Пропозиція продажу квартири в готовій новобудові на вул.Вулецькій, 4й поверх. Цегляний будинок. Індивідуальне опалення. Є відео. За детальною інформацією звертайтесь.

55 200 $
1 150 $/м²
Бережанская ул., (Будинок)
1 комната
48 / 25 / 14 м²
этаж 2 из 8
2025 год постройки
2 дня назад
Продаж квартир без комісії для покупця
У продажі 1 кім ,2 кім ,3 кім
Телефонуйте розповім деталі
ЖК Hill Side (Хілл Сайд)
Продаж квартир у сучасному житловому комплексі комфорт-класу з підземним паркінгом.
Ціна:
від 1 200 $/м²
Характеристики комплексу:
• Дата здачі: 1 квартал 2028 року
• Висота стелі: 2,8 м
Локація:
Тиха зелена місцевість поруч зі Львовом, зручний доїзд, хороше поєднання природи та міської інфраструкт...

54 800 $
1 370 $/м²
Бережанская ул., 23
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Лісова Оселя
1 комната
40 / 14 / 9 м²
этаж 2 из 7
2 дня назад
Продаж 1 кім 40,6 м2 ЖК Лісова Оселя
Продається 1 кімнатна квартира у житловому комплексі 'Лісова Оселя', який знаходиться у сихівському р-н, вул. Вулецька-Бережанська.
Цегляний будинок.
Індивідуальне газове опалення.
Якісні матеріали будівництва.
Будинок на завершальному етапі будівництва.
Здача в експлуатацію 1 квартал 2026 року.
Спокійний та затишний район поруч із лісом.
Ціна за м2 1 350$. Без комісії для покупця.
Можливе розтермінування без додаткових %.
При 100% оплаті можлива знижка.
Зацікавила пропозиція - телефонуйте.
57 500 $
1 402 $/м²
Вулецкая ул., (Будинок 1)
1 комната
41 / 15 / 16 м²
этаж 5 из 5
2025 год постройки
3 дня назад
✅Продається однокімнатна квартира в ЖК Вулецька від забудовника Новий Львів.
📌Поверх 5/5ц,
📌загальна площа 41кв,
📌кухня-студія 16кв,
📌кімната 15кв,
📌є балкон,
📌автономне опалення (газовий котел).
✅Всі комунікації підключені-можна робити ремонт.
✅Продаж по переуступці.
💸Ціна 57500$.
📲Пропозиція від ріелтора, тел.[телефон скрыт]
50 000 $
1 163 $/м²
Надёжная ул., (Будинок 12)
1 комната
43 / 20 / 9 м²
этаж 4 из 4
2024 год постройки
2 нед. назад
Продаж 1кім.вул.Надійна(Екодім),новобуд ,4/4,стіни цегла 🧱 ,перекриття моноліт,по 4 кв . на поверсі,інд.оп,лоджія,43м,панорамні вікна,штукатурка,стяжка ,збудований,переуступка,здача 2026р,ціна 50000 дол.США
АН наш край Володимир
[телефон скрыт]
[телефон скрыт]віб