Фильтры
Продажа квартир в Зубре
11 объявлений
- наибольшая площадь
11 объявлений
- наибольшая площадь
54 000 $
1 000 $/м²
Василия Стуса ул., (Будинок)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК CONTINENT PRIME
1 комната
54 / 18 / 12 м²
этаж 1 из 5
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК “CONTINENT PRIME”, вул. В. Стуса, Зубра./Львів , вул. Скрипника
Сучасна квартира з балконом ,площею 44,1 м², розташована на високому першому поверсі.Здача 1 квартал 2027 р.
Будинок — монолітно-каркасний, цегляні стіни, індивідуальне газове опалення (котел та батареї у комплекті).
Висота стелі — 2,80 м, встановлені якісні металопластикові вікна (6 камер + 2-камерний склопакет), фабричні вхідні двері.
У будинку:
безшумний ліфт
підземний паркінг-укриття
внутрішній двір
лише 2 під’їзди, 5 поверхів
Ціна: 54 000 $ (1225 $/м²)

133 000 €
1 494 €/м²
Лесная ул., 51-А
ПРЕМИУМ
ЖК Вилла Зубра
2 комнаты
89 / 45 / 16 м²
этаж 5 из 6
2023 год постройки
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири
вул. Лісна (Сихів, Зубра)
5–6 поверх з 6
Заг.пл. 89 м² / житл. 45 м² / кухня 16 м²
Будинок зданий та повністю заселений.
Квартира перепланована у простору кухню-студію, окремий кабінет та спальню з великою гардеробною кімнатою.
Подвійні вигоди.
Велика тераса 20 м² з покриттям, встановленими маркізами та терасними меблями — повноцінний простір для відпочинку.
Квартира з повним, якісним ремонтом.
Залишаються всі меблі та побутова техніка.

120 000 $
1 714 $/м²
Богдана Хмельницького ул., 33-А
2 комнаты
70 / 30 / 12 м²
этаж 5 из 10
3 дня назад
2-кімнатна квартира 70 м² — Львів, з меблями та технікою
Пропонуємо ексклюзив від Cherry Estate — простора 2-кімнатна квартира у Львові.
Загальна площа: 70 м², кухня — 12 м²
Поверх: 5-й із 10-ти
Планування: зручне, світлі кімнати
Стан: квартира з меблями та побутовою технікою, готова до заселення
Локація: розвинена інфраструктура, зручний доїзд
Це чудова пропозиція для сім’ї чи інвестиції — квартира з гарним плануванням та повним оснащенням. Дзвоніть — домовимось про огляд.
81 000 $
1 800 $/м²
Богдана Хмельницького ул., 33-А
1 комната
45 / 15 / 12 м²
этаж 6 из 9
2014 год постройки
сегодня
Продається велика однокімнатна квартира в новобудові, Зубра. Цегляний будинок. 6 пов з 9. Є власний підвал 9 м. Індивідуальне газове опалення. Загальна площа 45м. Кондиціонер, підігрів підлоги, зашклений балкон, вмонтовані меблі. Ціна 81000$ АН Ваш ріелтор. [телефон скрыт]в. т.
62 000 $
1 323 $/м²
Василия Стуса ул., (Будинок)
1 комната
47 / 11 / 20 м²
этаж 5 из 5
2026 год постройки
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири з терасю + кухня студія
у ЖК CONTINENT PRIME, вул. В. Стуса, Зубра.
Межа сихівського району . Поруч уся інфраструктура:школа , садок ,ТРЦ
Сучасна квартира з терасою! Здача 1 квартал 2027 р.
Будинок монолітно-каркасний, цегляні стіни, індивідуальне газове опалення (котел та батареї у комплекті).
Висота стелі 2, 80 м, встановлені якісні металопластикові вікна (6 камер + 2-камерний склопакет), фабричні вхідні двері.
У будинку:
безшумний ліфт
підземний паркінг-укриття
внутрішній двір
- 46.88м2
- 5пов./5 пов.
Ціна: 62000 $ (1320 $/м²)
73 000 $
1 738 $/м²
Богдана Хмельницького ул., 33-А
Відеотур
ЖК Зубра
1 комната
42 / 18 / 10 м²
этаж 3 из 9
2014 год постройки
вчера
Продаж 1-кімнатної квартири в новобудові | Зубра, кінець Сихова, Львів
Пропонується комфортна 1-кімнатна квартира у сучасній новобудові в с. Зубра — одразу біля Сихова. Гарний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.
✔️ Комфортний 3 поверх
✔️ Квартира не кутова
✔️ Двохстороннє планування — більше світла та хороша вентиляція
✔️ Два засклені балкони
✔️ Індивідуальне опалення
✔️ Просторий коридор
✔️ Санвузол суміжний
✔️ Кімната правильної квадратної форми — зручно для зонування та меблювання
📍 Хороша локація — кінець Сихова, зручний доїзд до міста, поруч магазини, транспорт та вся необхідна інфраструктура.
Квартира світла, практичного планування та дуже комфортна...
225 000 $
1 500 $/м²
Богдана Хмельницького ул., 33-А
5 комнат
150 / 110 / 20 м²
этаж 9 из 9
2014 год постройки
вчера
Пропонуємо до продажу сучасну дворівневу квартиру у Львівському районі, с. Зубра. Загальна площа — 150 м². Квартира розташована на 9-10 поверхах цегляного будинку 2015 року побудови.
Планування продумане до дрібниць:
простора кухня-студія4 окремі кімнати гардеробна кімната 2 санвузли власне горище з входом прямо з квартиризасклений балкон
Квартира повністю готова до проживання — облаштована якісними меблями та побутовою технікою. У квартирі залишається практично все для комфортного проживання, окрім кавомашини та великого телевізора у вітальні.
Також встановлено:кондиціонер бойлерпідігрів підлоги у зоні плитки на кухні та у санвузлі другого поверху
Для вашої безпеки:
* броньовані двері* дом...
75 000 $
1 786 $/м²
Богдана Хмельницького ул., 33-А
1 комната
42 / 18 / 10 м²
этаж 3 из 9
2014 год постройки
6 дней назад
🏡 Нова квартира у продажу в с. Зубра!
Простора 1-кімнатна квартира на вул. Б. Хмельницького — саме той варіант, у який хочеться зайти й залишитись ❤️
✔ 42 м² комфорту
✔ 3 поверх із 9
✔ Не кутова
Світла кімната з великим заскленим балконом дарує багато сонця та затишку щодня ☀️
🍴 Кухня простора та функціональна, також із виходом на балкон.
🛁 Санвузол суміжний.
🔥 Встановлено бойлер.
Квартира дуже тепла, доглянута та чудово підійде як для власного проживання, так і для здачі в оренду
Ціна 75000$
Пропозиція від агенства нерухомості LeO
Ищите недвижимость в Зубре по фильтрам

93 000 $
1 208 $/м²
Лесная ул., 51-А
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Вилла Зубра
2 комнаты
77 / 30 / 24 м²
этаж 2 из 6
2023 год постройки
6 дней назад
Продаж 2 кімнатної квартири ЖК Вілла Зубра (Зубра вул. Лісна 51а) переходить в район Львова Сихів
Переуступка (оплачує власник)
Будинок вводиться в експлуатацію в березні 2026
Поверх 1з 4 (над комерцією)
Загальна площа: 77 кв.м., житлова: 29, 8 м.кв. і кухня-студія: 24, 42 м.кв.
Лоджія: 4, 1 м.кв.
Всі комунікації
Стіни поштукатурені і залита стяжка
Індивідуальне газове опалення
Вхідні металеві утеплені броньовані двері
Вікна енергозберігаючі з 5-камерним профілем та 2-камерний склопакетом
Будинок побудований з цегли, розташований в мальовничому місці де немає висоток. Земельна ділянка в приватній власності. В будинку є підземний паркінг та кімната бомбосховище
70 000 $
1 429 $/м²
Лесная ул., (Будинок 3)
1 комната
49 / 13 / 20 м²
этаж 2 из 6
1 нед. назад
1 кімнатна квартира ЖК Вілла Зубра Сихів. Можливо перепланувати в 2-ох км .Ціна 70000$ переуступка.
Площа 49 м2. Цегляна новобудова.
Будинок з ліфтом, малоквартирна забудова.
Планування : кухня студія ; окрема спальня ; балкон ; санвузол ; панорамні вікна.
Південно східна сторона. Квартира світла та сонячна. Індивідуальне опалення (котел).
Переваги : багато світла, високий поверх за рахунок комерції , менше шуму , сучасний будинок , комфортна кількість сусідів .
Хороший варіант для проживання або інвестиції.
Хороша локація р-н Сихова, Зубра, зручний доїзд, інфраструктура поруч.
79 000 $
798 $/м²
Лесная ул., 50а
3 комнаты
99 / 45 / 29 м²
этаж 10 из 11
1 нед. назад
Продаж дворівневої квартири вул. Лісна. "0"- цикл, чистова стяжка, штукатурка. Три ізольовані кімнати, кухня-студія з балконом, подвійні вигоди. Квартира не кутова, двостороння, світла, сонячна, суха. Дах утеплений, не тече і ніколи не протікав. Є проект перепланування. Надзвичайний краєвид з вікон. Дворик закритого типу з дитячим майданчиком, паркінг для авто ззовні будинку. Розвинута інфраструктура. Поруч лісопаркова зона.
Будинок та двір:
Будинок має внутрішній двір закритого типу з дитячим майданчиком та власну парковку за межами двору. Безпосередньо у будинку є магазини, прокат спортивного спорядження, зоомагазин, салони краси та приватний дитячий садок. Поштомати у під'їздах.
Інфрас...