29 500 $
447  $/м²
Комиссия 5% Пятихатки
66 / 42 / 8 м²
этаж 7 из 9
Цегляна
1999 год постройки
вчера
1 мес. назад
22 (сегодня 0, вчера 1)
Описание
Продаж 3-к квартири на початку сел. Жуковського
🔹 Площа: 66 м²
🔹 Кількість кімнат: 3
🔹 Стан ремонту: Житловий стан
🔹 Поверх: 7/9

📍 Розташування: проспект Академіка Курчатова, 28, Київський район. Зручна локація з розвиненою інфраструктурою та транспортною доступністю.

💰 Ціна: 29 500 $

📞 Телефон для деталей та перегляду: [телефон скрыт]Павло

🔑 Код об'єкту: B-00170

Квартира в цегляному будинку 2002 року будівництва. Планування включає три окремі кімнати (17 м², 9,4 м², 11,8 м²), кухню 8,8 м² та роздільний санвузол. Встановлені металопластикові вікна, кондиціонер, лічильники на воду, газ та електроенергію (день/ніч). Є вбудована кухня з технікою, бойлер, меблі — за домовленістю.

Гарний варіант для сім’ї за доступною ціною. Дзвоніть для перегляду!
Детали
В квартире 3 комнаты, высота потолков 2.5 метра, Технологія будівництва - Цегляна. Есть газ. Дом построен в 1999 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Комиссия за услуги 5 %
TopRealtor
Верифицированный профиль
9
Лет опыта
9
Лет на сайте
Активных объявлений 34
Эксклюзивных объектов 0
Рекламная активность 7779
Последний визит на сайт вчера
Рекомендовать
Адрес
Ваша жалоба принята!
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?