Самые популярные новостройки города
Новостройки Харькова
Топ объявлений Харькова
60 000 $
600 $/м²
Москалёвская ул. (Октябрьской Революции), 7
5 комнат
100 / 55 / 7 м²
этаж 14 из 14
сегодня
Дворівневий квартира, яка складається з 5 кімнат і двох санвузлів.
В квартирі виконаний капітальний ремонт.
Квартира обладнана меблями і технікою.
Балкон 7 метрів, з виходом з 2 кімнат.
В цій квартирі кожен член родини знайде свій особистий простір..
Продаж від перших власників.
Підходить під програму Євідновлення, Сертифікат і Ваучер.
Показ в зручний для покупців час.
Запис по телефону
[телефон скрыт]
[телефон скрыт]

67 000 $
1 000 $/м²
Динамовская ул., (Будинок 1)
1 комната
67 / 21 / 12 м²
этаж 4 из 9
2021 год постройки
вчера
Ця квартира ідеально підійде для тих, хто цінує тишу, естетику та високу якість будівництва.
Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира в одному з найкращих комплексів преміум-класу — ЖК «Люксембург» від надійної компанії «Авантаж». Це не просто нерухомість, це символ статусу та комфорту.
💎 Про будинок та локацію:
- Авторська архітектура: Будинок, що гармонійно вписаний у ландшафт паркової зони.
- Екологічність: Розташування поруч із Лісопарком гарантує чисте повітря та спокій у мегаполісі.
- Технології: Монолітно-каркасна технологія, сучасні теплозберігаючі рішення.
- Автономність: Власне опалення — ви самі керуєте комфортом та витратами.
📌 Характеристики вашого май...

31 000 $
585 $/м²
Крестьянская ул., 30
єВідновлення
Новожаново
2 комнаты
53 / 35 / 9 м²
этаж 9 из 9
сегодня
КОД ОБʼЄкту 25278
🏡 Продається затишна 2-кімнатна квартира по вул. Селянська
✨ 9 поверх із 9
📐 Площа — 53 м²
Світла та простора квартира з гарним плануванням. Окремі кімнати, охайний стан, багато простору для комфортного життя. В квартирі зроблений ремонт, встановлені металопластикові вікна, сучасна сантехніка та кухня.
✔️ Простора кухня
✔️ Роздільний санвузол
✔️ Великий коридор
✔️ Засклений балкон
✔️ Чистий під’їзд та хороші сусіди
Квартира тепла та дуже затишна, ідеально підійде як для сім’ї, так і під інвестицію. Гарне розташування — поруч магазини, транспорт, школа та все необхідне для комфортного життя.
📩 Деталі та перегляд — у повідомлення або за телефоном.

40 000 $
930 $/м²
Фейербаха ул. (Фейєрбаха), 4д
2 комнаты
43 / 25 / 15 м²
этаж 1 из 3
2012 год постройки
сегодня
Код об'єкта19871
Продається квартира в самому центрі Харкова вул. Вознесенська, біля ст. м. Бекетова та Майдан Конституції
Ціна: 40 000 $
Площа: 42, 9 м (спальня 12 м, кухня-студія 24 м)
Поверх: 1 з 3
Планування: євро-двушка
Стан: після нового ремонту
Повністю облаштована меблями та технікою:
Великий бойлер
Інверторний кондиціонер CH (працює до -15°C)
Сучасна пральна машина LG
Простора шафа на всю стіну
Тепла електрична підлога в душовій кімнаті
Додаткові переваги:
Бронеплівка на вікнах
Надійні двері з якісними замками
Є місце для паркування біля підїзду
Локація:
Квартира розташована у центрі Харкова, в пішій доступності до метро Бекетова та Майдан Конституції. Поруч ТРЦ «Нікольський», шк...

19 000 $
475 $/м²
Героев Сталинграда просп., 8/1
2 комнаты
40 / 30 / 5.5 м²
этаж 2 из 4
сегодня
Продам 2 комнатную квартиру на Одесской. Возле дома супермаркет КЛАСС, SUN MALL, рынок, магазины, остановка транспорта.
Квартира на удобном 2 этаже в теплом кирпичном доме. Состояние чистое, аккуратное, можно зайти и жить или сразу сдать в аренду, а со временем сделать ремонт.
Торг возможен после просмотра, показ быстро, ключи на руках, звоните!

45 000 $
484 $/м²
Луи Пастера ул., 183
3 комнаты
92.9 / 58.9 / 11.2 м²
этаж 8 из 9
сегодня
✨ Є-Відновлення — так! ✅
Для тих, хто цінує простір, комфорт і гарний вигляд, пропонуємо квартиру унікального планування у теплому цегляному будинку на вул. Луї Пастера.
📍 Зручне розташування — кінцева зупинка маршрутів 252, 59, 280.
Поруч усе необхідне для комфортного життя: магазини «Посад», «СМК», «Кулиничі», спорткомплекс «Зміна» («Нептун»), ліс та водойми для відпочинку й прогулянок. 🌳✨
🚗 Біля будинку — зручна парковка та гаражний комплекс.
Жодних проблем зі зберіганням вашого авто.
🏡 У квартирі:
✔ газ
✔ сигналізація
✔ другий незалежний пожежний вихід
✔ якісний сучасний ремонт
✔ усе необхідне для щасливого та комфортного життя
✨ Простора, затишна та готова до заселення квартира, у якій...

30 000 $
566 $/м²
Велозаводская ул., 32
2 комнаты
53 / 30 / 8 м²
этаж 15 из 16
сегодня
Продається двокімнатна квартира в Харкові, вул. Велозаводська, 32.
Квартира з роздільними кімнатами та санвузлом — зручне планування, яке підходить як для сім’ї, так і для здачі в оренду. Кожна кімната ізольована, що забезпечує комфорт і приватність.
Житло розташоване в житловому районі з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, транспорт, необхідні сервіси для повсякденного життя.
Квартира — хороший варіант як для власного проживання, так і як інвестиція.
Телефонуйте для уточнення деталей та організації перегляду.

68 000 $
1 308 $/м²
Чернышевского ул., 85
2 комнаты
52 / 26.8 / 7.9 м²
этаж 2 из 9
1980 год постройки
сегодня
Продається квартира в центрі Харкова, розташована на другому поверсі житлового будинку з ліфтом. Зручне розташування - вікна виходять на вулицю Чернишевська, що забезпечує швидкий доступ до міської інфраструктури та ділової частини міста.
Квартира чудово підійде як для комфортного проживання, так і для інвестиції. У пішій доступності знаходяться магазини, кафе, транспортні зупинки та інші необхідні об’єкти. Вдале поєднання центральної локації та зручного поверху робить цей варіант особливо привабливим.
У квартирі виконане продумане планування: кухня-студія та окрема спальня. Оселя повністю укомплектована технікою - вся техніка залишається новому власнику, встановлена електрична плита....

24 000 $
545 $/м²
Мерефянское шоссе (Новопролетарская), 24
2 комнаты
44 / 25.7 / 6.5 м²
этаж 5 из 5
сегодня
Найвигідніша пропозиція на ринку! 2-кімнатна квартира за суперціною — $24 000 🔥
Пропонується до продажу затишна та світла 2-кімнатна квартира за адресою: Мерефянське шосе, 24. Цегляний будинок, квартира розташована в середині будинку на 5 поверсі — тепло, комфортно та без зайвого шуму.
Функціональне планування: дві роздільні кімнати, суміжний санвузол. Загальна площа — 44 м². Квартира в акуратному житловому стані — ідеальний варіант, щоб заїхати і жити з першого дня. Вже замінені металопластикові вікна та труби, відсутні сторонні запахи. Дах у відмінному стані — без жодних проблем!
Є газова колонка — гаряча вода завжди, незалежно від сезону.
ПРОДАЖ ЗІ ВСІЄЮ КОМПЛЕКТАЦІЄЮ
Доглянута прибуди...

22 000 $
669 $/м²
Героев Харькова просп. (Московский), 118
1 комната
32.9 / 17.5 / 10 м²
этаж 3 из 3
2016 год постройки
сегодня
ЖК Парковий квартал. У продажу шикарна дворівнева гостинка З повним капітальним ремонтом. Робили все для себе. Будинок знаходиться в 15 хвилинах від метро захисників України, ринку, 5хв до транспортної зупинки.
Електроопалення, вільне паркування перед будинком. Чистий під’їзд. Ідеальний варіант для Молодої сім’ї або під оренду.

40 000 $
580 $/м²
Гвардейцев-Широнинцев ул., 42б
3 комнаты
69 / 45 / 8 м²
этаж 16 из 16
2 дня назад
Продаж трикімнатної квартири на вул. Гвардійців-Широнінців, буд. 42б. Замінена проводка, стояк також. 16 останній поверх, є технічний поверх, утеплений дах. Гарне місцерозташування, метро Студентська і Салтівська(Героїв Праці) 10 хвилин пішки, поруч супермаркет Класс, зупинка громадського транспорту, аптека. Розглядаємо продаж по програмі єВідновлення. Ціна 40000$

45 000 грн/мес
Науки просп. (Ленина), 31б
4 комнаты
107 / 70 / 27 м²
этаж 1 из 5
1955 год постройки
сегодня
код 25115
Сдається в довгостроковую оренду 4-х кімнатна квартира-хостел в центрі, район Бот сад. З мін від метро, 7 мін від Серженного Яра.
Окремий свій вхід! Індивідуальне опалення !
2-спальні. 1-ком з двоярусними ліжками (6 шт.) загальна зона -зал, 2- с/у
Квартира вміщує 10 спальних місць + додатково (2 дивани )
Кухня вся необхідна техніка. Є місце для стоянки авто.
Тихе, спокійне місце!

40 000 грн/мес
Льва Ландау просп. (50-летия СССР), 16
4 комнаты
120 / 90 / 12 м²
этаж 1 из 9
сегодня
#23840
В оренду здається простора 4к квартира з євроремонтом!
Є зарядка для електромобіля!
Світла, простора і максимально функціональна квартира на 1 поверсі 9 поверхового будинку в одному із найзручніших районах - Нові Будинки!
• Загальна площа - 101.
• Кухня — 10.
• Простора вітальня.
• 3 ізольовані спальні з дверима.
• 2 санвузли.
• 3 балкона.
• Під вікнами особиста зарядка для електромобіля.
• Укриття поруч з вхідними дверима.
Записуйтесь на перегляд!

37 000 $
557 $/м²
Гвардейцев-Широнинцев ул., 14
3 комнаты
66.4 / 41.3 / 5.8 м²
этаж 7 из 9
1980 год постройки
сегодня
Продаж 3к Салтівка, вул.Гвардійців-Широнінців з частковим ремонтом
Адреса: вул.Гвардійців-Широнінців 14
Площа: 66,4м2
Планування: кухня 5,8м2, три окремі спальні 12,7 м2 , 15,7 м2 та 12,9 м2, спільний сан.вузол
Опалення: централізоване
Пропонується до продажу затишна 3-кімнатна квартира за адресою: вул. Гвардійців-Широнінців, 14. Розташована в зручному районі з розвиненою інфраструктурою та гарною транспортною розв’язкою.
Загальна площа квартири — 66,4 м². Продумане планування: окрема кухня площею 5,8 м², три ізольовані спальні (12,7 м², 15,7 м2та 12,9 м²), що ідеально підійдуть для сім’ї, а також спільний санвузол. Квартира світла та функціональна, з можливістю раціонально організува...

40 000 $
909 $/м²
Сергея Есенина ул., 10
2 комнаты
44 / 24 / 7 м²
этаж 5 из 5
1960 год постройки
сегодня
Код об'єкта #25186
Продаж 2-кімнатної квартири, м. Харків, вул. Олександра Олеся
Продається затишна 2-кімнатна квартира на 5-му поверсі (останній) у житловому будинку. Загальна площа 43, 9м.
Квартира в хорошому стані, готова до проживання:
У 2020 році виконано капітальний ремонт даху всього будинку
Повністю замінені системи опалення, водопостачання та каналізації (пластик)
Нова електропроводка по всій квартирі
Якісні металопластикові вікна, засклений балкон
Комфорт та зручності:
Ламінат на підлога
Підігрів підлоги на кухні та у ванній кімнаті
Суміжний санвузол
Гаряча вода: централізована + бойлер
Лічильники на воду та двозонний електролічильник(день/ніч)
Оснащення:
Вбудовані меблі,
Інверторн...

24 500 $
809 $/м²
Гвардейцев-Широнинцев ул., 79б
1 комната
30.3 / 16.7 / 7.8 м²
этаж 7 из 9
сегодня
Продам 1-кімнатну квартиру вул. Гвардійців-Широнінців, 79Б, Салтівський р-н, 524 м/р, метро "Салтівська" - 18 хвилин пішки.
Поруч супермаркети "АТБ", "Чудо", ринок, міська поліклініка, є водойми, два джерела, а також місця для прогулянок, Нова пошта, кафе та піццерії, салони краси, фітнес-клуб. Зупинка громадського транспорту, різні маршрути якого пролягають поруч, розташована в двох хвилинах ходьби.
7-й поверх 9-поверхового будинку. Чешка.
Загальна площа – 30,3 кв.м: кухня- 7,8 кв.м, кімната 16,7 кв.м, сміжний санвузол- 2,5 кв.м, передпокій- 3,5 кв.м, балкон.
Квартира у гарному жилому стані. Зроблен косметічний ремонт.
Вартість - $24,5 тис. + послуги АН.
Більше актуальних об'єктів...

45 000 $
625 $/м²
Полтавский Шлях ул., 181-Б
3 комнаты
72 / 35.4 / 20.3 м²
этаж 4 из 15
2021 год постройки
сегодня
Пропонується до продажу світла та простора квартира в сучасному житловому комплексі ЖК «Столичний», будинок 2021 року побудови.
🔹 Комфортний 4-й поверх
🔹 Квартира з документами, готова до угоди
🔹 Стан — від забудовника (під ваш індивідуальний ремонт)
Планування:
▪ Вільне планування — можливість реалізувати будь-який дизайн
▪ Два балкони
▪ Багато простору та світла
Переваги комплексу:
✔ Закрита територія
✔ Охорона та безпека
✔ Сучасний будинок нової забудови
✔ Комфортне середовище для життя
📍 Квартира ідеально підійде як для життя, так і під інвестицію
💰 Комісію агентства сплачує власник

65 000 $
903 $/м²
Юбилейный просп. (50-летия ВЛКСМ), 67б
2 комнаты
72 / 52 / 20 м²
этаж 15 из 24
2013 год постройки
вчера
Продається 2 кімнатна квартира Проспект Ювілейний 67 б ✅Загальна площа 72 кв ✅Розташована на 15 поверсі 24ти поверхового будинку. ✅Можливий продаж по сертифікату. ✅Гарна локація,все необхідне для комфортного життя поруч. ✅Телефонуйте!Квартира продається з усіма меблями та побутовою технікою. Кухня-вітальня, санвузол, коридор та лоджія оснащені теплою підлогою. Територія огороджена, на території є дитячий майданчик, підземний паркінг. Поруч з домом є спортивний комплекс "AURA". Поруч школа, дитячий садочок, магазини, аптеки, два ринка, дитяча поліклініка. В 7 хвилинах пішки розташований медичний комплекс. Чудова транспортна розв’язка.

330 000 $
2 000 $/м²
Бобруйская ул.
165 / 100 / 30 м²
1 этаж
6 сот
4 комнаты
сегодня
✅✨✨✨ Від забудовника! Без комісії!
✨ Ексклюзивна пропозиція для тих, хто цінує сучасну архітектуру та комфорт без зайвих деталей. Жодних перевантажених рішень — тільки стиль, простір і функціональність.
🏡 Продаж будинку в Харкові, Салтівка, сел. Кірова, вул. Бобруйська.
Будинок від того ж відомого забудовника елітних будинків — гарантія якості та продуманості кожної деталі.
✅ Новобуд з капітальним фундаментом (глибина 2,2 м)
✅ Стіни — червона цегла + утеплення 100 мм
✅ Дах — сучасна металочерепиця
📐 Зручне планування:
✔ 3 спальні
✔ простора кухня-студія
✔ ванна кімната + гостьовий санвузол
✔ веранда
✨ Будинок майже готовий до життя: кухня та санвузли повністю укомплектовані. Вам залишає...

40 000 $
615 $/м²
Краматорский пер., 18
65 / 40 / 12 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
сегодня
Код об'єкту #17402
Пропонується до продажу 3 кімнатний будинок в районі заводу Шевченка.
Площа становить 65 м².
Будинок з просторим подвір'ям та великим гаражем, де ви можете поставити свій автомобіль.
Хороша транспортна розв'язка: всього три хвилини пішки до зупинки трамваю - і ви вже їдете будь-яку частину міста .
Cтан будинку - під косметичний ремонт.
Вже замінена вся електрика та сантехніка, вбудовані 2 котли - газовий і електро.
По всьому будинку пошпакльовані стіни та замінені якісні металопластикові вікна.
Шпалер немає - це дає змогу вибрати їх та свій розсуд та смак.
Розглядаємо покупців за державною програмою Є-відновлення.
Цінуєте тишу і практичність? Тоді цей будинок саме для вас...
Все новостройки