23 800 $
643
$/м²
Описание
Продається затишна 1-кімнатна квартира в районі Цирку по вулиці
Москалівська. Пропонується світла та комфортна квартира, яка
ідеально підійде, як для життя, так і для інвестиції. Загальна площа —
37 м², зручне та продумане планування: • простора кімната — 18 м²
• кухня — 8,0 м², де легко створити затишну обідню зону • санвузол —
3,5 м² • коридор — 6,5 м² з місцем для зберігання речей. Квартира
розташована на 2-му поверсі 14-поверхового цегляного будинку — теплий,
надійний будинок з хорошою шумоізоляцією. Зручне розташування будинку
дозволяє швидко дістатися до центру міста, поруч магазини, метро,
транспорт та вся необхідна інфраструктура. Чудовий варіант для
комфортного життя або вигідної інвестиції. Телефонуйте та приходьте на
перегляд — такі варіанти довго не затримуються.
перегляд — такі варіанти довго не затримуються.
Детали
В квартире 1 комната, высота потолков 2.5 метра, Технологія будівництва - Цегляна. Есть балкон. Общее состояние квартиры - Частичный ремонт. Количество санузлов: 1. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Тип кухни - отдельная кухня. Количество спален: 1. Комиссия за услуги 5 %

Козка Вадим
Риелтор
| Активных объявлений | 9 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 238 |
| Последний визит на сайт | вчера |
Рекомендовать
История изменения цены
| 17.05.2026 | - 190 $ | 23 800 $ |
| 08.05.2026 | - 510 $ | 23 990 $ |
| 21.04.2026 | - 490 $ | 24 500 $ |
| 05.04.2026 | 24 990 $ |