99 999 $
10 941
$/сот
Героев пер., 7
под застройку
9.14 сот
вчера
10 мес. назад
52 (сегодня 1,
вчера 0)
Описание
Продається земельна ділянка за адресою пров.Героїв — 9,14 соток. Приватизована.
Рівна, правильної форми, призначена для будівництва житлового будинку.
Вдале розташування — тиша природи та комфорт міської інфраструктури.
Повністю готова до будівництва.
Централізовані комунікації на ділянці:
• Вода
• Каналізація ценралізована
• Газ
• Колодязь (доступ до води для будівництва)
• Світло та оптоволоконний інтернет — зі стовпа поруч.
Ділянка чиста та готова до будівництва. Асфальтований під’їзд широкий, з двох сторін.
Зручна транспортна розв’язка — виїзд на Київ через Варшавку та Романівку 10-15 хвилин на авто. До центру Ірпеня — лише 4–5 хв на авто.
У пішій доступності (2–5 хв):
дитячий садок, школа, амбулаторія, парк, церква, озеро, магазини, зупинки транспорту (на Київ і Бучу), бювет з питною водою.
Поруч з ділянкою (50м) парк Покровський.
Право власності більше 3х років. Документи готові до угоди. Власник в Україні.
• Газ
• Колодязь (доступ до води для будівництва)
• Світло та оптоволоконний інтернет — зі стовпа поруч.
У пішій доступності (2–5 хв):
Поруч з ділянкою (50м) парк Покровський.
Без комісії.
Детали
Земельный участок, Размером 9.14 соток. Назначение участка - Под застройку. Есть электричество. Есть газ. Холодная вода - водопровод. Нет ограждения. Централизованная канализация. Рядом есть школа, детсад, остановки, супермаркет, парк, речка/озеро. Земля приватизированная. Подъезд к земельному участку - асфальт. Комиссия за услуги 5 %
История изменения цены
| 15.12.2025 | - 15 001 $ | 99 999 $ |
| 11.11.2025 | + 5 000 $ | 115 000 $ |
| 11.11.2025 | + 2 000 $ | 110 000 $ |
| 11.11.2025 | - 36 000 $ | 108 000 $ |
| 09.07.2025 | 144 000 $ |
Адрес
Участок
площадь
0.0914 га
cобственность
Приватна власність
использование
02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
категория
Землі житлової та громадської забудови
адрес
Київська область, м. Ірпінь, провулок Героїв, 7