Самые популярные ориентиры города
Ориентиры Ирпеня
Топ объявлений Ирпеня

58 500 $
1 306 $/м²
Университетская ул., 3/15
1 комната
44.8 / 20.3 / 15 м²
этаж 12 из 17
2023 год постройки
сегодня
ВАУЧЕР СЕРТИФІКАТ ВСІ ДЕРЖПРОГРАМИ ОФОРМЛЕННЯ 2%
ЖК Сіті парк 2 в самому розвинутому районі міста Ірпінь а саме Центральний Парк
Велика однокімнатна квартира яку можна переробити в двокімнатну
Квартира з документами готові продати під всі державні програми

57 499 $
1 643 $/м²
Троицкая ул. (Пролетарская), 15
ВЫГОДНО
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
1 комната
35 / 10 / 16 м²
этаж 2 из 5
2024 год постройки
сегодня
Продам 1-к квартиру з ПОЧАТКОВИМ РЕМОНТОМ в центрі м. Ірпінь
У продажу однокімнатна квартира 35,2м2, дуже функціональне сучасне планування: коридор – 4,5м2, ванна кімната – 4м2, кухня-студія – 16м2, спальня – 10м2.
В квартирі завершено наступні чорнові роботи:
- дизайн-проєкт;
- чистова гіпсова штукатурка стін під шпалери;
- цементна штукатурка стін у ванній кімнаті під укладку керамічної плитки;
- чистова цементна стяжка підлоги;
- розводка електрики по точкам мідним кабелем;
- двоконтурний газовий котел;
- розводка сантехніки та труб опалення по точкам, металеві радіатори, інсталяція;
- лічильники газ, вода, електроенергія.
Квартира знаходиться на комфортному 2-му поверсі 5-ти поверхового...

93 000 $
1 202 $/м²
Ольги Кобилянської ул. (Достоевского), 1-В/11
3 комнаты
77.4 / 33.4 / 9.6 м²
этаж 9 из 10
2022 год постройки
сегодня
Ексклюзивна пропозиція на ринку Ірпеня!
Дворівнева квартира з двома балконами.
Зроблена тепла підлога в сан вузлах, і в кухонній зоні, розведене опалення та сантехніка!
Чудове планування:
1 поверх: простора кухня вітальня ( можна зробити ще одну кімнату), балкон, сан вузол та прихожа
2 поверх: дві кімнати, одна з них з балконом, сан вузол та простора гардеробна!
Індивідуальне газове опалення!
Котел в ціні!
Будинок повністю заселений!
ЖК «Синергія Сіті» — сучасний житловий комплекс в Ірпені з розвиненою інфраструктурою, поруч набережна, зони відпочинку, власні спортивні майданчики ( теніс, футбол, баскетбол), магазини та кав’ярні.
Найсучасніший спортивний клуб.
Зручне розташування...

50 500 $
1 229 $/м²
Соборная ул., 2-К/47
2 комнаты
41.1 / 22.4 / 16 м²
этаж 2 из 10
2023 год постройки
сегодня
ЖК Олімп-2
вул. Соборна, 2К/47
Продається затишна 2-кімнатна квартира з продуманим плануванням.
Квартира має дві окремі кімнати та простору кухню-студію, де зручно проводити час із родиною або приймати гостей. Окрема гардеробна дозволяє організувати зберігання речей і зберегти простір у кімнатах.
Поверх — 2.
Балкон — засклена лоджія.
У квартирі індивідуальне газове опалення (газовий котел), що дозволяє самостійно контролювати комфортну температуру та витрати на опалення. Встановлений кондиціонер та закладена траса під нього входять у вартість.
Поруч із квартирою є кладова площею 2,3 м². Вартість обговорюється окремо.
Квартира підходить під усі державні програми.
Житловий комплекс розт...

130 000 $
1 625 $/м²
Лесная ул., 6-Б
3 комнаты
80 / 46.5 / 9 м²
этаж 8 из 10
2018 год постройки
сегодня
Продам 3-кімнатну квартиру біля Центрального парку.
Площа 80 м2. Ремонт, меблі та техніка — заїжджай і живи.
Квартира в одному з найзручніших районів Ірпеня — поруч парк, сосновий ліс, вся міська інфраструктура та найшвидший виїзд до Києва.
Такі квартири рідкість в продажу.
Зручне планування:
- 3 окремі кімнати
- 2 санвузли
- гардеробна
- велика лоджія з видом на сосни (можна під кабінет)
Якісний ремонт та повна комплектація:
- меблі та двері Rodos
- фурнітура Blum, сантехніка Grohe
- тепла підлога (кухня, коридор, санвузли)
- кондиціонер, бойлер
- посудомийка, індукція, духовка, пральна машина
- продумане освітлення
- індивідуальне газове опалення.
Цегляний будинок 2018 року, закрита те...

74 600 $
1 149 $/м²
Соборная ул., (Будинок 2)
2 комнаты
64.9 / 30 / 21.2 м²
этаж 14 из 14
2025 год постройки
сегодня
В продажі шикарна двокімнатна квартира з фантастичним видом на місто.
Зручне планування, роздільні кімнати, велика кухня - 21 м2, роздільні санвузли.
В квартирі вже виконано:
гіпсова штукатурка стін;
лазерна стяжка підлоги;
тепла підлога кухня та коридор;
радіатори в кімнатах.
Престижний житловий комплекс преміум якості з закритою територією та власним підземним паркінгом ( в паркінгу ще є місця як для купівлі так і для оренди).
Вже з правом власності.
Доступна для придбання за державною програмою єОселя та єВідновлення (сертифікат), під постанову також підходить - житлова площа 30 м2.
Є відеоогляд.
За деталями та для перегляду телефонуйте або пишіть на зручний мессенджер.

110 000 $
1 897 $/м²
Университетская ул., 3/2
1 комната
58 / 16 / 30 м²
этаж 12 из 16
2020 год постройки
сегодня
Центральний 2
Євро 2 кімнатна квартира 58м2 з сучасним ремонтом, меблями та технікою.
Тепла підлога кухня та ванна
2 шафи
Комод
Ліжко з підйомним механізмом для зберігання речей
На кухні кондиціонер інверторний
Пральна машинка вмонтована в кухню щоб не забирати простір у ванній
В Ванній кімнаті велика акрилова ванна та окремий душ
Робився ремонт для себе
Будинок обжито
Житлові тарифи
Генератор на ліфт, опалення, воду (автоматично вмикається при відключенні
Є підземний паркінг який можна орендувати чи використовувати як укриття
Консьєрж
Відеонагляд
Закрита територія

90 000 $
1 362 $/м²
Университетская ул., 3/6
2 комнаты
66.1 / 22.2 / 25 м²
этаж 16 из 16
2022 год постройки
сегодня
Унікальна пропозиція на ринку
Супер-видова квартира в жк Центральний 2 - найкраще, що можна купити в Ірпені.
Закрита територія площею 3,5 гектар, охорона та консьєрж-сервіс, відеонагляд, підземний паркінг.
Прямий доступ по Центрального парку та лісу.
Вся необхідна для комфортного життя інфраструктура в радіусі 300м від будинку.
66,1м2 загальна площа квартири ( Фактична більша за рахунок коефіцієнту балконів)
Раціональне планування яке
Адреса: м.Ірпінь, вул. Університетська 3/6
Площа: 66,1м2/житлова 22,5м2/кухня 25м2
Поверховість: 16/16
Готовність будинку: будинок здано в експлуатацію та присвоєно поштову адресу у вересні 2022 року.
Комплектація:
Гіпсова чистова штукатурка
Стяжка підлоги...

150 000 $
1 364 $/м²
Руданського
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
110 / 60 / 22 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
2025 год постройки
вчера
Площа будинку 110 кв.м.
2 повноцінних поверхи.
Велика кухня-вітальня та 4 кімнатати!
Ділянка 2.5 сотки.
Закрита територія, відеонагляд, – Інтернет заведено.
У кожного будинку є окремимий передній двір з парко-місцем, та барбекю ділянка позаду будинку!
Два санвузли.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Електрика 10 кВт, 3 фази. Газ по вулиці – заведення при додатковій оплаті, +- 3000$.
- Фундамент – стрічковий.
- Стіни – газоблок, Утеплення – пінопласт.
- Перекриття: між 1-2 поверхом — монолітні плити.
- Фасад – комбінований, гнучка кераміка та декоративна штукатурка.
- Вікна - 2-о камерні енергозберігаючі склопакети, 7-ми камерний профіль.
- Покрівля: профнастил.
- Утеплення даху: мінеральна вата 200 мм.
- К...

125 000 $
812 $/м²
Университетская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
Сквер Центральный
154 / 112 / 15 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
сегодня
Пропонується до продажу сучасний таунхаус в місті Ірпінь, район Стоянки.
Зручний заїзд — в’їзд навпроти О.Краса.
Закрита територія зі шлагбаумом
Гостьова парковка
Хороші сусіди
Продумане та функціональне планування
Основні характеристики
Площа таунхаусу — 154 м²
Житлова площа (1–2 поверх) — 112 м²
Площа земельної ділянки — 1,77 сотки
Будівництво та матеріали
Монолітний каркас
Газоблок 150 мм утеплювач 150 мм
Вентильований фасад з повнотілої цегли
Вхідні двері STRAJ
Монолітно-залізобетонні сходи
Перекриття — залізобетонні плити
Енергоефективні вікна Aluplast (7 камер, двокамерний склопакет)
Територія
Паркан: цегляні колони металеві жалюзі
Автоматичні ворота
Передній двір — тротуарна плит...

137 000 $
979 $/м²
Академіка Ромоданова ул. (Льва Толстого), 3
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
140 / 65 / 26 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
4 дня назад
Продаж дуплексів в найкращому районі Ірпеня - поруч з парк Незнайки.
Дуплекс площею 140 м2, на земельних ділянці 2,7 соток.
Під час проектування даних будинків ми враховували всі побажання наших клієнтів і втілювали в архітектуру даного проект. Будинки комфортні за площею і немає нічого зайвого.
Простора кухня вітальня та три спальні, кабінет, санвузли, гардероб, лоджія, третій поверх або одна велика або дві кімнати. Тераса.
Технологія будівництва :
Фундамент - монолітний стрічковий
Стіни – керамоблок
Утеплення – мінеральна вата.
Дах – металочерепиця, утеплений мінеральною ватою з паро та гідро бар’єром.
Вікна – двокамерний склопакет, п’яти камерний профіль, енергозберігаючи...
115 000 $
958 $/м²
Гайдамацька ул., 6А
120 / 56 / 29 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2000 год постройки
сегодня
Без комісії для покупця продається будинок з ремонтом в тихому місці Ірпеня.
Будинок і територія:
- будинок з автономним газовим опаленням
- повністю побудований з червоної цегли, зовнішня стіна 40 см
- є гараж площею
- ділянка 3,5 сотки
- будинок розташований на краю ділянки, тож територія використовується максимально ефективно
Планування та «начинка»:
- площа 130 кв.м.
- кухня-столова площею 29 квадратів, сучасний ремонт
- кухня з усіма необхідними меблями.
- спальня на 1 поверсі
- прохідна кімната на 1 поверсі, можна переробити на велику гардеробну
- великий комфортний санвузол з ванною, 7 кв.м., на 1 поверсі
- 2 кімнати на другому напів-мансардному поверсі (скошені стелі, але вік...

350 000 $
1 892 $/м²
Юрія Мушкетика ул. (Натана Рыбака)
БЕЗ КОМИССИИ
185 / 78 / 20 м²
1 этаж
11 сот
3 комнаты
сегодня
Продам одноповерховий будинок з новим якісним ремонтом в англійському стилі в Ірпені.
Будинок будувався для себе - з якісних матеріалів!
Площа будинку - 185 м2
Площа ділянки - 11 соток.
Побудований з газоблоку, утеплений мінеральною ватою + облицювальна клінкерна цегла фінської фірми (Ruukki).
Фундамент - з бетону фірми Ковальська.
Дах - металочерепиця.
Комунікації:
Газ
Електрика - 16 кВт
Вода - скважина 46 м2
Каналізація - автономний септик з переливом.
Опалення - індивідуальне газове з конденсаційним котлом Е.С.А. (Туреччина).
По всьому будинку водяна тепла підлога та радіатори з терморегуляторами.
В залі встановлений діючий чувунний камін Pow-wow (Франція).
Будинок дуже теплий та енерг...

66 000 $
1 352 $/м²
Ольги Кобилянської ул. (Достоевского), 1-В/27
1 комната
48.8 / 25 / 15 м²
этаж 8 из 10
2025 год постройки
сегодня
Євро-2к квартира 49 м² | ЖК Синергія Сіті | Ірпінь | Вид на ліс | Газове опалення
Продається простора євро двокімнатна квартира в сучасному ЖК Синергія Сіті, м. Ірпінь, поруч набережна та аквапарк. Квартира розташована на 8 поверсі 10-поверхового будинку, з гарним відкритим видом на ліс — перед вікнами немає забудови.
- Площа — 49 м².
- Велика кухня-вітальня + окрема спальня + додаткова дитяча/кабінет.
- Встановлений газовий котел Bosch (автономне опалення).
- Розведена електрика та сантехніка по точках.
- Тепла підлога: кухня, коридор, ванна (вже залита стяжка)
- Балкон відкритого типу
- Стан після будівельників — готова до ремонту
Документи готові до угоди, ключі на руках. Комплекс кори...

87 000 $
2 023 $/м²
Ольги Кобилянської ул. (Достоевского), 1-В/15
1 комната
43 / 12 / 16 м²
этаж 8 из 10
2025 год постройки
сегодня
Продаж євро 2к квартири в ЖК Синергія Сіті.
Квартира з новим ремонтом ( ніхто не проживав )
Повністю укомплектована меблями та технікою.
Чудове планування на дві сторони.
Також передбачено гардероб
Для додаткової інформації або перегляду дзвоніть за номером телефону.

95 000 $
1 693 $/м²
Матвія Донцова ул. (Тургеневская), 50-В
2 комнаты
56.1 / 26.7 / 16.2 м²
этаж 1 из 10
2017 год постройки
сегодня
Світла та функціональна двокімнатна квартира у центральній частині міста в ЖК «Лемонграс» — готове рішення для комфортного життя без додаткових витрат часу та коштів.
Загальна площа 56,1 м². Квартира розташована на високому першому поверсі десятиповерхового будинку, під нею — гаражний рівень, що забезпечує додаткову тепло- та шумоізоляцію і водночас зберігає зручність швидкого доступу без ліфта.
Планування продумане під потреби сім’ї: простора кухня-їдальня з розкладним диваном як додатковою зоною відпочинку, дві окремі кімнати (одна облаштована під дитячу), повноцінна ванна кімната площею 5 м² та місткий коридор із великою шафою-купе. Квартира має світлий універсальний ремонт, який легко ад...

85 500 $
2 192 $/м²
Ольги Кобилянської ул. (Достоевского), 1-В/22
1 комната
39 / 15 / 15 м²
этаж 8 из 9
2023 год постройки
сегодня
ВИДОВА ТА НЕЙМОВІРНА КВАРТИРА у ЖК «Синергія Сіті»
Уявіть своє життя в місці, де кожен день починається з сонячних променів у вікні та закінчується затишними вечорами з видом на місто.
Ця квартира створена для тих, хто цінує комфорт, стиль і продуманий простір. Ідеально підійде для молодої пари: ранкова кава на балконі з панорамним видом на місто, спільні вечори, перегляд фільмів на великому дивані та затишна спальня для відпочинку.
Сім’ї з дитиною: безпечна територія комплексу, сучасні дитячі майданчики, школи та садочки поруч - все для комфортного життя та розвитку дитин...

69 500 $
1 655 $/м²
Выговского ул. (Суворова), 2-Д/5
1 комната
42 / 15.1 / 14.5 м²
этаж 16 из 16
2021 год постройки
сегодня
Продаж однокімнатної квартири з Новим дизайнерським ремонтом в найкращому районі Ірпеня!!
Квартира загальною площею-42 м2, окремою спальнею та неймовірним краєвидом на ліс.
Ремонт робили для себе, використані якісні матеріали.
У ванній кімнаті — тепла підлога.
Ідеально для життя або під інвестицію.
Будинок сучасний. Зупинки маршруток поряд, до станції метро «Академмістечко».
Аптека, поліклініка, магазини, кавʼярні, все що вам може знадобиться, все поруч.
Телефонуй, я залюбки проведу перегляд!

450 000 $
2 500 $/м²
Давидчука ул., 16
180 / 76 / 17 м²
2 этажа
14 сот
5 комнат
2015 год постройки
сегодня
Продаж преміального будинку в центрі Ірпеня, Київська область, правий берег, Бучанський район.
Працюємо з усіма видами безготівкових розрахунків, Держмолодьжитло, є - Оселя, є - Відновлення, Постанови, кредити та інше.
Газ | Укриття | Баня | Генератор | 14 соток землі | Повна автономність.
Пропонується сучасний приватний будинок преміум-класу у самому центрі Ірпеня (Київська область, правий берег) ідеальне рішення для тих, хто цінує комфорт, безпеку та автономність.
Основні характеристики:
-Площа ділянки: 14 соток (кутова, 2 заїзди)
-Будинок: 2 поверхи + горище
-Висота стелі: 3, 25 м
-Матеріал: цегла + утеплення
-Дах утеплений (15 см)
-Вікна: двокамерні, шумоізоляційні.
Повна автономні...
85 000 $
630 $/м²
Нежинская ул., 3
135 / 45 / 30 м²
3 этажа
1 сот
3 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Таунхаус серед двох парків у приватному секторі.
Поруч школа, дитячий садок, кафе, ресторани та магазини.
Площа 90 м2 плюс 45 м2 мансарда.
Кухня 34 м2.
Два санвузли.
Чотири кімнати.
Мансарда 45 м2 утеплена з врізаними вікнами.